Zbiórka Pomoc rodzinie po pożarze 25.07 - zdjęcie główne

Pomoc rodzinie po pożarze 25.07

10 196 zł  z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciło 117 osób
Asia Dzięciołowska - awatar

Asia Dzięciołowska

Organizator zbiórki

Nazywam się Asia Dzięciołowska i jestem siostrą jednej z osób poszkodowanych. W nocy 25.07.2019 tuż po północy nastąpiło prawdopodobnie spięcie elektryczne, które spowodowało wybuch lodówki (widać wypaloną lodówkę na pierwszym zdjęciu, po lewej stronie). Służby i specjaliści są w trakcie ustalania 100% przyczyny pożaru.

Krótkie info w temacie WYBUCHU LODÓWKI: https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=2730177103676291&id=100000520843621

Mój brat z rodziną (żona i trójka córek w wieku 8, 11 i 13 lat) zostali bez dachu nad głową. Szczęście w nieszczęściu, że dzieci wówczas przebywały poza domem. Moją bratową, która wówczas przebywała w mieszkaniu, udało się uratować, za co jestem wdzięczna sąsiadom oraz służbom ratowniczym.

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=2955384521170031&id=127127920662386


Niestety, w pożarze (zaczadzony) zginął półtoraroczny owczarek, Hoshi, ulubieniec rodziny :(

Proszę, dorzućcie ile możecie, bo spalił się praktycznie cały dorobek życia: mieszkanie i sprzęty, meble, wyposażenie... Część rzeczy prawdopodobnie da się jeszcze odzyskać, ale wymagają wpierw przejrzenia przez specjalistów (jak pralka z łazienki, do której ogień bezpośrednio nie dotarł - ale czad/pył, owszem).

Koszty, mimo pomocy społecznej i wielkich serc sąsiadów, wciąż są ogromne. :( Będą tez później pieniądze z ubezpieczenia, ale to trwa... Dlatego chcę pomóc bratu na bieżąco.

Jest też organizowana zbiórka rzeczowa w Łomiankach: 

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=2430738793870386&id=1920031054941165

DZIĘKUJĘ WSZYSTKIM SERDECZNIE ZA POMOC.

Aktualizacje


 • Asia Dzięciołowska - awatar

  Asia Dzięciołowska

  31.07.2019
  31.07.2019

  Krótki raport z frontu: nawet jeśli ocaleją szafki po pożarze, to rzeczy wewnątrz są A) mokre B) pokryte czarnym osadem.

  Plus jest taki, że jednak daje się ocalić/odzyskać więcej rzeczy, niż pierwotnie człowiek myślał.

  To pocieszające.

  Serdecznie dziękuję wszystkim za wpłaty, pomoc, wszelkie wsparcie i udział w zbiórce.

  Jesteście wielcy! <3

  Róże specjalnie dla Was!

  Zdjęcie aktualizacji 35 067

Komentarze


 • Grzegorz - awatar

  Grzegorz

  27.07.2019
  27.07.2019

  Życie pisze różne scenariusze. Życzę dużo spokoju i jestem przekonany, że to początek nowego życia. Nowego lepszego życia. Tylko jeszcze wytrzymajcie ten czas próby, lepszy czas już na Was czeka. Pozdrawiam Grzegorz, który w 2016 też stracił cały dom w pożarze w Łomiankach

10 196 zł  z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciło 117 osób
Asia Dzięciołowska - awatar

Asia Dzięciołowska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 117

Dorota Bagrij - awatar
Dorota Bagrij
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
200
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Beata - awatar
Beata
50
Jerzy Tarabuła - awatar
Jerzy Tarabuła
50
Ela wilczewska - awatar
Ela wilczewska
200
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
500

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij