Zbiórka Pomoc dla Krzysztofa przeczytaj! - zdjęcie główne

Pomoc dla Krzysztofa przeczytaj!

0 zł  z 400 000 zł (Cel)
BARTŁOMIEJ Pawlak - awatar

BARTŁOMIEJ Pawlak

Organizator zbiórki

Proszę, poświęć chwilę, usiądź i przeczytaj, być może właśnie ta historia skłoni Cię do pomocy.

To niewiele, a może uratować życie.


Byli jak każda kochająca się rodzina.

On pracował, zarabiał na życie.

Ona też pracowała, jednocześnie zajmując się domem.

Mają syna, tworzą naprawdę kochającą się rodzinę.

Ciężka pracą i wspólnymi siłami zaczęli stawiać dom, dom w którym mieli spędzać piękne wspólne chwile, siadać przy stole, jadać wspólne posiłki.

Mieli...

Wszystko jednak prysło, jak bańka mydlana, kiedy Krzysiek ponownie zachorował na chloniaka typu T.

Tak ponownie - bo to druga walka z tą potworną chorobą.

Myśleli, że będzie łatwiej, bo już wiedzą, na co sie przygotować. Wszystko wydawało się być prostsze, jednak to tylko pozory...

Kiedy przyszły wyniki badań kontrolnych, znów zawalił im się świat.

Nad ich pięknym, wymarzonym domem, zawisły deszczowe chmury.

Choroba nie daje za wygraną. Krzysiek leży w szpitalu,we Wrocławiu, jest po dwóch operacjach.

Jego żona - Agnieszka, pokonuje dziennie 300km, żeby wraz z mężem pokonywać raka, wspierać go, dawać otuchy, sił do dalszej walki, którą wy, niewielkim nakładem wysiłku możecie pomóc mu wygrać.

Lekarze już załamują ręce, "potrzebne leczenie nierefundowane" - pytamy skąd? Skąd wziąć na to pieniądze?

Nic nie dostajemy przecież za darmo, za wszystko trzeba płacić.

Każdy dojazd do Wrocławia, życie - a właściwie chęć życia również kosztuje.

Zwracamy się do Was o pomoc,bo wierzymy w Waszą dobroć i siłę internetu.

Empatyczni ludzie są naszą ostatnią nadzieją.

Wszystko jeszcze przed nami. Ale bedzie dobrze-

Nadzieja umiera ostatnia. Prosimy o pomoc,

Każda złotówka jest dla nas zbawienna,na wagę złota.

Jesteśmy w trakcie załatwiania reszty formalności.

W chwili obecnej czekamy na ulotki i oficjalną stronę w fundacji AVALON, którego siedziba znajduje się w Warszawie.

Kiedy wszystko będzie dopięte na ostatni guzik, skrupulatnie będziemy uzupełniać wydarzenie. Prosimy o pomoc!

Nie pozwólmy, żeby rak pokonał Krzyśka,żeby zabrał kochającego ojca i męża.

Dajmy tej rodzinie szansę na spełnienie marzeń o wspólnym, cudownym życiu w ich wymarzonym domu.

Razem możemy wiele zdziałać!


„Człowiek jest tyle wart

na ile potrafi pomóc drugiemu” – Jan Paweł II


0 zł  z 400 000 zł (Cel)
BARTŁOMIEJ Pawlak - awatar

BARTŁOMIEJ Pawlak

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 0

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij