Zbiórka Zbieramy na operację Pumy - zdjęcie główne

Zbieramy na operację Pumy

5 140 zł  z 5 000 zł (Cel)
Wpłaciły 143 osoby
Renata Topór - awatar

Renata Topór

Organizator zbiórki

Hej nazywam się Renata i wraz z mężem mamy kota Pumę. Puma to była bardzo młoda, energiczna oraz wychodzącą na pole tylko na smyczy kotka, lecz pewnego dnia gdy byłam w szpitalu i mąż wychodził do mnie Puma uciekła mu przez nogi, lecz mąż nic nie wiedział. Gdy wróciliśmy jacyś chłopacy kończyli kopać Pumę, oczywiście zareagowałam ale gdy nas tylko zobaczyli to uciekli. Zabrałam Pumę odrazu do weterynarza. Diagnoza, złamanie trzonu kręgu TH11, zalecane rezonans  magnetyczny rdzenia kręgowego i stabilizacja trzonu kręgu, lub eutanazja. Nie chcemy się poddawać a niestety nie stać nas z mężem na tak drogą operacje, dlatego prosimy was o wsparcie. Proszę was pomóżcie  nam i nie pozwólcie aby Puma nie miała tej operacji. W innym wyjściu będziemy musieli ja uśpić, a bardzo tego nie chcemy. Dziękujemy wam z całego serca ❤ ❤ ❤     


Wszystkie datki prosimy przesyłać na numer konta 73-1090-2330-0000-0001-32-14-6748 w nagłówku wpisać NA OPERACJE PUMY. 

Dane kontaktowe ;

*Renata Sowińska 

Bank WBK

Z całego ❤ dziękujemy. 


Aktualizacje


 • Renata Topór - awatar

  Renata Topór

  23.08.2017
  23.08.2017

  Chciałam wszystkim serdecznie podziękować za pomoc w ratowaniu Pumy. Co prawda Puma nie stanie już na tylne łapki ale będzie żyła przez 2 do 3 msc będzie miała rehabilitację , jestem wam ogromnie wdzięczna za pomoc jaką mi daliście i że są jeszcze ludzie o dobrych sercach pieniądze ze zbiórki zostaną przeznaczone na rehabilitowanie kotki nie jesteście w stanie zobaczyć jej pięknych oczu w których jest tyle chęci do życia w których jest tyle radości i dziękuję wam bo daliście mojej Pumie szansę do życia Razem z Mężem bardzo serdecznie wam dziękujemy. <3

  Zdjęcie aktualizacji 7 269

Komentarze


 • Babcia - awatar

  Babcia

  20.08.2017
  20.08.2017

  Zdrówka kocinko :-)

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  17.08.2017
  17.08.2017

  Powodzenia!

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  17.08.2017
  17.08.2017

  Trzymamy kciuki za Pumę i jej Panią

 • Justyna Stanisław Kotarba - awatar

  Justyna Stanisław Kotarba

  17.08.2017
  17.08.2017

  Trzymamy kciuki za waszą kicię

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  13.08.2017
  13.08.2017

  trzymaj się kotku

5 140 zł  z 5 000 zł (Cel)
Wpłaciły 143 osoby
Renata Topór - awatar

Renata Topór

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 143

Babcia - awatar
Babcia
49
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Natalia - awatar
Natalia
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Joanna Sz. - awatar
Joanna Sz.
50
Marcin - awatar
Marcin
150
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
27
Dorota Burda - awatar
Dorota Burda
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
30

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij