Zbiórka Turnus i ubezpieczenie procesora - zdjęcie główne

Turnus i ubezpieczenie procesora

4 975 zł  z 4 100 zł (Cel)
Wpłaciło 141 osób
Monika Monia - awatar

Monika Monia

Organizator zbiórki

Jestem mamą, której macierzyństwo jest trudne, obarczone wieloma obowiązkami, często ponad siły i możliwości finansowe. 

Agatka równo za miesiąc będzie obchodziła swoje urodziny. Porusza się na wózku aktywnym i za pomocą balkonika lub trzymając się wózka spacerowego. Obecnie uczestniczymy w kolejnym w tym roku turnusie rehabilitacyjnym dofinansowanym ze środków PCPR. Dofinansowanie nie pokrywa niestety kosztów całości turnusu. Agata ma wciąż problemy z równowagą i kontrolą swojego ciała. Asekuruje się stojąc. W dalszym ciągu walczę o jej samodzielne kroki.

Zbieram środki na opłacenie faktury za turnus oraz na opłacenie ubezpieczenia procesora słuchu i mowy MED-EL. Opłaty te zbiegają się w czasie i w mojej obecnej sytuacji są ponad możliwości finansowe.

Termin zapłaty za turnus upływa 9.10.2019r.  A ubezpieczenia procesora 10.10.2019r. 

Zwracam się do Was z wielką prośbą o wsparcie wydatków związanych z rehabilitacją Agaty. Kto nas zna ten wie, że środki te zostaną należycie spożytkowane.

Komentarze


 • Klaudoa - awatar

  Klaudoa

  02.10.2019
  02.10.2019

  👌🏽

 • Beata K - awatar

  Beata K

  02.10.2019
  02.10.2019

  Brawo ❤ udało się ❤ Agatka trzymamy kciuki ❤

 • Beata K - awatar

  Beata K

  02.10.2019
  02.10.2019

  AGATKA. Dużo zdrówka. Trzymamy kciuki ❤❤❤❤

 • Olga Ignatowska - awatar

  Olga Ignatowska

  02.10.2019
  02.10.2019

  Powodzenia!

 • Ewelina Konstanty - awatar

  Ewelina Konstanty

  01.10.2019
  01.10.2019

  Trzymaj się Agatko!

4 975 zł  z 4 100 zł (Cel)
Wpłaciło 141 osób
Monika Monia - awatar

Monika Monia

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 141

Karolina - awatar
Karolina
5
Klaudoa - awatar
Klaudoa
20
Dorota Owczarska - awatar
Dorota Owczarska
20
Justyna Łupicka - awatar
Justyna Łupicka
20
Beata K - awatar
Beata K
20
Aleksandra Paluch - awatar
Aleksandra Paluch
20
Beata K - awatar
Beata K
20
Barbara Lalko - awatar
Barbara Lalko
20
Asia.B. - awatar
Asia.B.
20
Kasia jonczyk - awatar
Kasia jonczyk
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

People
Logo Fundacji Pomagam.pl

Wspieraj inicjatywy bliskie Twojemu sercu. Wystarczy, że wpiszesz nasz numer KRS przy rozliczaniu podatku dochodowego PIT, by nieść pomoc tam, gdzie jest ona najbardziej potrzebna razem z nami.

Dzięki Tobie możemy zmieniać świat na lepsze. Dziękujemy ❤️

KRS 0000353888

Sprawdź, jak przekazać 1,5% podatku

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij