Zbiórka Turnus i ubezpieczenie procesora - zdjęcie główne

Turnus i ubezpieczenie procesora

4 975 zł  z 4 100 zł (Cel)
Wpłaciło 141 osób
Monika Monia - awatar

Monika Monia

Organizator zbiórki

Jestem mamą, której macierzyństwo jest trudne, obarczone wieloma obowiązkami, często ponad siły i możliwości finansowe. 

Agatka równo za miesiąc będzie obchodziła swoje urodziny. Porusza się na wózku aktywnym i za pomocą balkonika lub trzymając się wózka spacerowego. Obecnie uczestniczymy w kolejnym w tym roku turnusie rehabilitacyjnym dofinansowanym ze środków PCPR. Dofinansowanie nie pokrywa niestety kosztów całości turnusu. Agata ma wciąż problemy z równowagą i kontrolą swojego ciała. Asekuruje się stojąc. W dalszym ciągu walczę o jej samodzielne kroki.

Zbieram środki na opłacenie faktury za turnus oraz na opłacenie ubezpieczenia procesora słuchu i mowy MED-EL. Opłaty te zbiegają się w czasie i w mojej obecnej sytuacji są ponad możliwości finansowe.

Termin zapłaty za turnus upływa 9.10.2019r.  A ubezpieczenia procesora 10.10.2019r. 

Zwracam się do Was z wielką prośbą o wsparcie wydatków związanych z rehabilitacją Agaty. Kto nas zna ten wie, że środki te zostaną należycie spożytkowane.

Komentarze


 • Klaudoa - awatar

  Klaudoa

  02.10.2019
  02.10.2019

  👌🏽

 • Beata K - awatar

  Beata K

  02.10.2019
  02.10.2019

  Brawo ❤ udało się ❤ Agatka trzymamy kciuki ❤

 • Beata K - awatar

  Beata K

  02.10.2019
  02.10.2019

  AGATKA. Dużo zdrówka. Trzymamy kciuki ❤❤❤❤

 • Olga Ignatowska - awatar

  Olga Ignatowska

  02.10.2019
  02.10.2019

  Powodzenia!

 • Ewelina Konstanty - awatar

  Ewelina Konstanty

  01.10.2019
  01.10.2019

  Trzymaj się Agatko!

4 975 zł  z 4 100 zł (Cel)
Wpłaciło 141 osób
Monika Monia - awatar

Monika Monia

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 141

Karolina - awatar
Karolina
5
Klaudoa - awatar
Klaudoa
20
Dorota Owczarska - awatar
Dorota Owczarska
20
Justyna Łupicka - awatar
Justyna Łupicka
20
Beata K - awatar
Beata K
20
Aleksandra Paluch - awatar
Aleksandra Paluch
20
Beata K - awatar
Beata K
20
Barbara Lalko - awatar
Barbara Lalko
20
Asia.B. - awatar
Asia.B.
20
Kasia jonczyk - awatar
Kasia jonczyk
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij