Zbiórka Wsparcie dla Niko na karmę i lek - zdjęcie główne

Wsparcie dla Niko na karmę i lek

873 zł z 1 000 zł (Cel)
Wpłaciło 25 osób
Labradory.info - awatar

Labradory.info

Organizator zbiórki

Niko to senior zabrany ze spartańskich warunków. Nie dość, że nie miał zbytnio kontaktu z człowiekiem, był karmiony byle czym i jak się komuś o nim przypomniało, to nawet nikt nie potrafił mu zrobić porządnej budy...

Żył w czymś, co przypominało rozwalające się kawałki i blachy... na łańcuchu.

Nie wiemy jak on w ogóle mógł przeżyć tam choćby miesiąc, bo Niko jest poważnie chory. Każda sytuacja stresowa, to pewność, że Niko będzie miał atak padaczki. Z pewnością miał ją już wcześniej. Chore serce cierpi jeszcze bardziej przy każdym kolejnym ataku. Do tego alergia, dość spora, ale ze względu na padaczkę i jej ataki nawet po wizycie u weta, Niko nie miał robionych żadnych testów. Dobrałyśmy taką karmę, po której nie ma żadnych objawów, a skóra wygląda dobrze. Niestety cena karmy jest dość spora, bo jedno opakowanie nie wystarcza na miesiąc. Miesięczny wydatek na karmę to około 250 zł. Do tego dochodzą leki na serduszko - Vetmedin 5mg i suplementy na stawy. 

Dzisiaj, tj. 20.08.2018 Niko miał zabieg usunięcia gruczolaka z powieki. Niestety nie dało się uniknąć wizyty i zabiegu. Guz za bardzo drażnił oko i lekarz zalecił usunięcie go, ponieważ zaczął sprawiać ból. Guzek poszedł do badania hispatologicznego i niedługo poznamy wyniki. Mamy nadzieję, że to nic złośliwego. 

Niko po zbiegu czuje się dobrze i mamy nadzieję, że pod osłoną nocy nie przyjdzie żaden atak, jak to miało miejsce kilka razy wcześniej. 

Prosimy o trzymanie kciuków za Niko i wsparcie dla psiego seniora.

Niko już niedługo kończy 14 lat!!! To cud, że po tylu ciężkich chwilach jeszcze ma wolę życia i walki <3

873 zł z 1 000 zł (Cel)
Wpłaciło 25 osób
Labradory.info - awatar

Labradory.info

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 25

Torres i Tyson - awatar
Torres i Tyson
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
150
Żaneta - awatar
Żaneta
20
Agnieszka - awatar
Agnieszka
20
Anna - awatar
Anna
20
Aurelia - awatar
Aurelia
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 września zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij