Zbiórka Wsparcie dla Niko na karmę i lek - zdjęcie główne

Wsparcie dla Niko na karmę i lek

873 zł  z 1 000 zł (Cel)
Wpłaciło 25 osób
Labradory.info - awatar

Labradory.info

Organizator zbiórki

Niko to senior zabrany ze spartańskich warunków. Nie dość, że nie miał zbytnio kontaktu z człowiekiem, był karmiony byle czym i jak się komuś o nim przypomniało, to nawet nikt nie potrafił mu zrobić porządnej budy...

Żył w czymś, co przypominało rozwalające się kawałki i blachy... na łańcuchu.

Nie wiemy jak on w ogóle mógł przeżyć tam choćby miesiąc, bo Niko jest poważnie chory. Każda sytuacja stresowa, to pewność, że Niko będzie miał atak padaczki. Z pewnością miał ją już wcześniej. Chore serce cierpi jeszcze bardziej przy każdym kolejnym ataku. Do tego alergia, dość spora, ale ze względu na padaczkę i jej ataki nawet po wizycie u weta, Niko nie miał robionych żadnych testów. Dobrałyśmy taką karmę, po której nie ma żadnych objawów, a skóra wygląda dobrze. Niestety cena karmy jest dość spora, bo jedno opakowanie nie wystarcza na miesiąc. Miesięczny wydatek na karmę to około 250 zł. Do tego dochodzą leki na serduszko - Vetmedin 5mg i suplementy na stawy. 

Dzisiaj, tj. 20.08.2018 Niko miał zabieg usunięcia gruczolaka z powieki. Niestety nie dało się uniknąć wizyty i zabiegu. Guz za bardzo drażnił oko i lekarz zalecił usunięcie go, ponieważ zaczął sprawiać ból. Guzek poszedł do badania hispatologicznego i niedługo poznamy wyniki. Mamy nadzieję, że to nic złośliwego. 

Niko po zbiegu czuje się dobrze i mamy nadzieję, że pod osłoną nocy nie przyjdzie żaden atak, jak to miało miejsce kilka razy wcześniej. 

Prosimy o trzymanie kciuków za Niko i wsparcie dla psiego seniora.

Niko już niedługo kończy 14 lat!!! To cud, że po tylu ciężkich chwilach jeszcze ma wolę życia i walki <3

873 zł  z 1 000 zł (Cel)
Wpłaciło 25 osób
Labradory.info - awatar

Labradory.info

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 25

Torres i Tyson - awatar
Torres i Tyson
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
150
Żaneta - awatar
Żaneta
20
Agnieszka - awatar
Agnieszka
20
Anna - awatar
Anna
20
Aurelia - awatar
Aurelia
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij