Zbiórka Terka - zdjęcie główne

Terka

130 zł z 450 zł (Cel)
Wpłaciło 8 osób
Wpłać teraz
 

Pomóż Terce, to maleńka sunia której nikt nie chce...:( ona też zasługuje na miłość

 Wszystkie fv za hotelowanie do wgladu u nas.

Ta maleńka sunia oszczeniła się w lesie w listopadzie. Panicznie bała sie człowieka, broniła maluszków leżących na mokrej ziemi, uwiła im tylko gniazdo z suchej trawy.Przez kilka dni trwały próby złapania jej .Wkońcu udało się w klatke łapke i można było zabrać kruszynę z dziećmi.


Terka to wrażliwa sunia nic dobrego ją w życiu nie spotkało  jest nie ufna, ma też wrażliwą psychikę. Czerpie zachowania od innych zwierzaków, lubi bardzo towarzystwo psie i kocie.Cały czas czeka na domek, chociaż telefon milczy pomimo ogłoszeń. Zbiera na bezpieczne 2 miesiace w hotelu w Dzikiej Kepie .Miesięczny koszt utrzymania to 450 zł

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
130 zł z 450 zł (Cel)
Wpłaciło 8 osób
Wpłać teraz
 

Wpłaty: 8

Iwona Dlugosz Laszczyk - awatar
Iwona Dlugosz Laszczyk
20
Ha.cz - awatar
Ha.cz
20
Foka - awatar
Foka
20
Doris - awatar
Doris
20
Wojtas - awatar
Wojtas
25
Wojciech Czerwiński - awatar
Wojciech Czerwiński
10
SHIVA - awatar
SHIVA
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 września zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij