Zbiórka Terka - zdjęcie główne

Terka

130 zł  z 450 zł (Cel)
Wpłaciło 8 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Pomóż Terce, to maleńka sunia której nikt nie chce...:( ona też zasługuje na miłość

 Wszystkie fv za hotelowanie do wgladu u nas.

Ta maleńka sunia oszczeniła się w lesie w listopadzie. Panicznie bała sie człowieka, broniła maluszków leżących na mokrej ziemi, uwiła im tylko gniazdo z suchej trawy.Przez kilka dni trwały próby złapania jej .Wkońcu udało się w klatke łapke i można było zabrać kruszynę z dziećmi.


Terka to wrażliwa sunia nic dobrego ją w życiu nie spotkało  jest nie ufna, ma też wrażliwą psychikę. Czerpie zachowania od innych zwierzaków, lubi bardzo towarzystwo psie i kocie.Cały czas czeka na domek, chociaż telefon milczy pomimo ogłoszeń. Zbiera na bezpieczne 2 miesiace w hotelu w Dzikiej Kepie .Miesięczny koszt utrzymania to 450 zł

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
130 zł  z 450 zł (Cel)
Wpłaciło 8 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Wpłaty: 8

Iwona Dlugosz Laszczyk - awatar
Iwona Dlugosz Laszczyk
20
Ha.cz - awatar
Ha.cz
20
Foka - awatar
Foka
20
Doris - awatar
Doris
20
Wojtas - awatar
Wojtas
25
Wojciech Czerwiński - awatar
Wojciech Czerwiński
10
SHIVA - awatar
SHIVA
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij