Zbiórka #1złnainterwencje pomóż działać! - zdjęcie główne

#1złnainterwencje pomóż działać!

12 240 zł  z 20 000 zł (Cel)
Wpłaciło 495 osób

Drodzy przyjaciele zwierząt!

Viva! Interwencje jest grupą działającą w ramach Fundacji Międzynarodowy Ruch na rzecz Zwierząt VIVA!. Nasze działania na rzecz zwierząt można podsumować w kilku punktach:

→  Interweniujemy w przypadkach ZNĘCANIA nad zwierzętami
→  Odbieramy zaniedbane zwierzęta nieodpowiedzialnym ludziom
→  Leczymy bezdomne i odebrane podczas interwencji zwierzęta
→  Prowadzimy postępowania KARNE
→  Szkolimy nowych inspektorów
→  Kontrolujemy TARGI zwierząt gospodarskich
→  Prowadzimy kampanię promującą adopcje starszych zwierząt, w której biorą udział znane osoby "Pora na Seniora" https://www.instagram.com/poranaseniora/
→  Szukamy nowych domów dla zwierząt i prowadzimy domy tymczasowe

Jak widać, nasze działania są bardzo szerokie (więcej na fapage'u: https://www.facebook.com/Viva.Interwencje/). Niestety jest z nami źle i chyba tak źle jeszcze nigdy nie było. Rachunki za leczenie przewlekle chorych zwierząt nas dobiły i jesteśmy zmuszeni częściowo zawiesić działalność interwencyjną. Nasz dług sięgnął 20  TYSIĘCY złotych. Tak, aż 20 tys. zł pochłonęło w ciągu kilku miesięcy leczenie odratowanych zwierząt…

Leczenie 30 schorowanych kotów odebranych w zeszłym roku z mieszkania na Mokotowie pochłonęło już tysiące złotych. Dodatkowo trafiły do nas inne, bardzo chore zwierzęta – między innymi suczka Hela chora na raka oraz ślepa i głucha suczka Berta. Wszystkie one wymagają ciągłej opieki weterynaryjnej i drogich leków.

Serce nam pęka na myśl o wszystkich Burkach, Mruczkach i Mućkach, które tak bardzo potrzebują pomocy, a którym musimy jej teraz odmówić. Niestety nie możemy brać pod opiekę nowych zwierząt dopóki nasze długi nie zostaną uregulowane. W związku z tym możliwości naszego działania są bardzo mocno okrojone, co jest dla nas niewyobrażalnym dramatem - szczególnie zimą, kiedy wiele zwierząt potrzebuje pomocy!

Wychodzimy do Was z rozpaczliwym apelem – POMÓŻCIE! Wierzymy, że każdemu z Was leży na sercu los zwierząt i potraficie się zmobilizować! Gdyby każdy osoba, która czyta nasz apel, przekazał zaledwie 1 zł, dług byłby tylko przykrym wspomnieniem i znów moglibyśmy działać na 100%. Złotówka to naprawdę niewiele, ale suma tych złotówek jest wstanie wszystko zmienić. Wierzymy w Was!!!

Wpłać 1 zł (lub dowolną kwotę) na rzecz grupy Viva! Interwencje. #1złnainterwencje

Faktury, które wciąż musimy opłacić to min.:

* FV za leczenie Heli chorej na raka opiewająca na 1 297,00 zł za badania krwi i długotrwałe leczenie duszności, badania USG, badanie RTG, leczenie uszu + leki 

Historia Heli: https://www.facebook.com/Viva.Interwencje/videos/1551230534915919/

* FV za kontynuację leczenia pięciu kotów odebranych na Mokotowie w maju, opiewające na 7 038,00 zł za liczne badania krwi, długie leczenie szpitalne, leczenie infekcji dróg moczowych, leczenie kociego kataru, zabiegi kastracji i sterylizacji, zabiegi usunięcia oczu, konsultacje okulistyczne

Historia kotów z Mokotowa: https://www.facebook.com/Viva.Interwencje/videos/1454563834582590/

* FV za kontynuację leczenia szpitalnego odebranej ze złych warunków pudelki Sary opiewającą na 2 519,00 zł za badania krwi, konsultacje kardiologiczne,badanie EKG, badanie USG serca, strzyżenie, badanie USG, leczenie zapalenia trzustki, leczenie szpitalne

Historia Sary: https://www.facebook.com/Viva.Interwencje/videos/1389671484405159/

* FV za leczenie znalezionego psa Rudego opiewająca na 2 562,00 zł za badanie wstepne, badania krwi, leczenie nerek, kastrację, leczenie szpitalne

Historia Rudego: https://www.facebook.com/Viva.Interwencje/videos/1493603244011982/

* FV za leczenie zwierząt przebywających na DT: kotki Boksi (zabieg przepukliny), kotki Maszy (połamana żuchwa), kotki Odessy chorej na chłoniaka, odebranej suczki Roxy, psa Benia, psa Marco.

Komentarze


 • Magda - awatar

  Magda

  09.05.2018
  09.05.2018

  powodzenia!

 • frejtag - awatar

  frejtag

  02.05.2018
  02.05.2018

  Jesteście potrzebni!

 • Iwona - awatar

  Iwona

  16.03.2018
  16.03.2018

  Dziękuję, że jesteście

  • Viva! Interwencje - awatar

   Viva! Interwencje - Organizator zbiórki

   17.03.2018
   17.03.2018

   To my dziękujemy za pomoc! :)

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  15.03.2018
  15.03.2018

  • Viva! Interwencje - awatar

   Viva! Interwencje - Organizator zbiórki

   15.03.2018
   15.03.2018

   Ogromnie dziękujemy za Pani wsparcie! Jeśli zaś chodzi o sytuację, o której Pani pisze - niestety nie możemy się do niej odnieść, bo jesteśmy podgrupą Fundacji Viva! i żadna inna grupa pod nas nie podlega a na nasz telefon Pani nie dzwoniła. Prosimy o kontakt mailowy ([email protected]) w celu ustalenia szczegółów zaistniałej sytuacji. Pozdrawiamy!

 • Agnieszka - awatar

  Agnieszka

  14.03.2018
  14.03.2018

  Wierzę, że wszystko się ułoży, wiele dobra niesiecie w świat :-)

  • Viva! Interwencje - awatar

   Viva! Interwencje - Organizator zbiórki

   15.03.2018
   15.03.2018

   Dziękujemy! :)

12 240 zł  z 20 000 zł (Cel)
Wpłaciło 495 osób

Wpłaty: 495

Natalia Lechwar - awatar
Natalia Lechwar
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Sebastian Żentala - awatar
Sebastian Żentala
10
smoka - awatar
smoka
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Miroslaw Smieinski - awatar
Miroslaw Smieinski
50
Kasia L - awatar
Kasia L
50
Go vegan - awatar
Go vegan
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij