Zbiórka #1złnainterwencje pomóż działać! - zdjęcie główne

#1złnainterwencje pomóż działać!

12 240 zł z 20 000 zł (Cel)
Wpłaciło 495 osób

Drodzy przyjaciele zwierząt!

Viva! Interwencje jest grupą działającą w ramach Fundacji Międzynarodowy Ruch na rzecz Zwierząt VIVA!. Nasze działania na rzecz zwierząt można podsumować w kilku punktach:

→  Interweniujemy w przypadkach ZNĘCANIA nad zwierzętami
→  Odbieramy zaniedbane zwierzęta nieodpowiedzialnym ludziom
→  Leczymy bezdomne i odebrane podczas interwencji zwierzęta
→  Prowadzimy postępowania KARNE
→  Szkolimy nowych inspektorów
→  Kontrolujemy TARGI zwierząt gospodarskich
→  Prowadzimy kampanię promującą adopcje starszych zwierząt, w której biorą udział znane osoby "Pora na Seniora" https://www.instagram.com/poranaseniora/
→  Szukamy nowych domów dla zwierząt i prowadzimy domy tymczasowe

Jak widać, nasze działania są bardzo szerokie (więcej na fapage'u: https://www.facebook.com/Viva.Interwencje/). Niestety jest z nami źle i chyba tak źle jeszcze nigdy nie było. Rachunki za leczenie przewlekle chorych zwierząt nas dobiły i jesteśmy zmuszeni częściowo zawiesić działalność interwencyjną. Nasz dług sięgnął 20  TYSIĘCY złotych. Tak, aż 20 tys. zł pochłonęło w ciągu kilku miesięcy leczenie odratowanych zwierząt…

Leczenie 30 schorowanych kotów odebranych w zeszłym roku z mieszkania na Mokotowie pochłonęło już tysiące złotych. Dodatkowo trafiły do nas inne, bardzo chore zwierzęta – między innymi suczka Hela chora na raka oraz ślepa i głucha suczka Berta. Wszystkie one wymagają ciągłej opieki weterynaryjnej i drogich leków.

Serce nam pęka na myśl o wszystkich Burkach, Mruczkach i Mućkach, które tak bardzo potrzebują pomocy, a którym musimy jej teraz odmówić. Niestety nie możemy brać pod opiekę nowych zwierząt dopóki nasze długi nie zostaną uregulowane. W związku z tym możliwości naszego działania są bardzo mocno okrojone, co jest dla nas niewyobrażalnym dramatem - szczególnie zimą, kiedy wiele zwierząt potrzebuje pomocy!

Wychodzimy do Was z rozpaczliwym apelem – POMÓŻCIE! Wierzymy, że każdemu z Was leży na sercu los zwierząt i potraficie się zmobilizować! Gdyby każdy osoba, która czyta nasz apel, przekazał zaledwie 1 zł, dług byłby tylko przykrym wspomnieniem i znów moglibyśmy działać na 100%. Złotówka to naprawdę niewiele, ale suma tych złotówek jest wstanie wszystko zmienić. Wierzymy w Was!!!

Wpłać 1 zł (lub dowolną kwotę) na rzecz grupy Viva! Interwencje. #1złnainterwencje

Faktury, które wciąż musimy opłacić to min.:

* FV za leczenie Heli chorej na raka opiewająca na 1 297,00 zł za badania krwi i długotrwałe leczenie duszności, badania USG, badanie RTG, leczenie uszu + leki 

Historia Heli: https://www.facebook.com/Viva.Interwencje/videos/1551230534915919/

* FV za kontynuację leczenia pięciu kotów odebranych na Mokotowie w maju, opiewające na 7 038,00 zł za liczne badania krwi, długie leczenie szpitalne, leczenie infekcji dróg moczowych, leczenie kociego kataru, zabiegi kastracji i sterylizacji, zabiegi usunięcia oczu, konsultacje okulistyczne

Historia kotów z Mokotowa: https://www.facebook.com/Viva.Interwencje/videos/1454563834582590/

* FV za kontynuację leczenia szpitalnego odebranej ze złych warunków pudelki Sary opiewającą na 2 519,00 zł za badania krwi, konsultacje kardiologiczne,badanie EKG, badanie USG serca, strzyżenie, badanie USG, leczenie zapalenia trzustki, leczenie szpitalne

Historia Sary: https://www.facebook.com/Viva.Interwencje/videos/1389671484405159/

* FV za leczenie znalezionego psa Rudego opiewająca na 2 562,00 zł za badanie wstepne, badania krwi, leczenie nerek, kastrację, leczenie szpitalne

Historia Rudego: https://www.facebook.com/Viva.Interwencje/videos/1493603244011982/

* FV za leczenie zwierząt przebywających na DT: kotki Boksi (zabieg przepukliny), kotki Maszy (połamana żuchwa), kotki Odessy chorej na chłoniaka, odebranej suczki Roxy, psa Benia, psa Marco.

Komentarze


 • Magda - awatar

  Magda

  09.05.18
  09.05.18

  powodzenia!

 • frejtag - awatar

  frejtag

  02.05.18
  02.05.18

  Jesteście potrzebni!

 • Iwona - awatar

  Iwona

  16.03.18
  16.03.18

  Dziękuję, że jesteście

  • Viva! Interwencje - awatar

   Viva! Interwencje - Organizator zbiórki

   17.03.18
   17.03.18

   To my dziękujemy za pomoc! :)

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  15.03.18
  15.03.18

  • Viva! Interwencje - awatar

   Viva! Interwencje - Organizator zbiórki

   15.03.18
   15.03.18

   Ogromnie dziękujemy za Pani wsparcie! Jeśli zaś chodzi o sytuację, o której Pani pisze - niestety nie możemy się do niej odnieść, bo jesteśmy podgrupą Fundacji Viva! i żadna inna grupa pod nas nie podlega a na nasz telefon Pani nie dzwoniła. Prosimy o kontakt mailowy ([email protected]) w celu ustalenia szczegółów zaistniałej sytuacji. Pozdrawiamy!

 • Agnieszka - awatar

  Agnieszka

  14.03.18
  14.03.18

  Wierzę, że wszystko się ułoży, wiele dobra niesiecie w świat :-)

  • Viva! Interwencje - awatar

   Viva! Interwencje - Organizator zbiórki

   15.03.18
   15.03.18

   Dziękujemy! :)

12 240 zł z 20 000 zł (Cel)
Wpłaciło 495 osób

Wpłaty: 495

Natalia Lechwar - awatar
Natalia Lechwar
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Sebastian Żentala - awatar
Sebastian Żentala
10
smoka - awatar
smoka
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Miroslaw Smieinski - awatar
Miroslaw Smieinski
50
Kasia L - awatar
Kasia L
50
Go vegan - awatar
Go vegan
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 15 lipca zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij