Zbiórka Pomoc dla 21. letniego Mateusza - zdjęcie główne

Pomoc dla 21. letniego Mateusza

72 420 zł  z 75 000 zł (Cel)
Wpłaciło 1 812 osób
Zbiórka zakończonaUdostępnij
 
Michał Bogdanowicz - awatar

Michał Bogdanowicz

Organizator zbiórki

Witam.

Jestem studentem z Wrocławia.  Poruszyła mnie historia 21-letniego                                 Mateusza Słysza z Przemyśla.

Jako młody człowiek został obarczony ciężkimi obowiązkami z którymi został całkowicie sam. Tak młoda osoba musi sprostać wychowaniu młodszego rodzeństwa(Patrycja ma 11 lat,               Patryk 9 lat ,Kuba 7 lat,Basia 6 lat). Jak sam mówi: "Stałem się tatą, mamą i bratem".                 Smutne słowa, które znajdują prawdziwe odzwierciedlenie w jego życiu.  

Tę oto zbiórkę pieniędzy chcę przeznaczyć w całości na lepsze życie tej rodziny. Obecnie pięcioosobowa rodzina musi utrzymać się z zasiłku z MOPSu, który wynosi 1285zł otrzymują również 150zł dodatku na dożywianie, co jest bardzo niską kwotą.. Zapewne większość z nas wydaje więcej na jedzenie, i własne zachcianki niż tutaj pozostaje im do przeżycia. Często mówi się, że pieniądze szczęścia nie dają; ale w tym przypadku jest to jedna z nielicznych rzeczy, jaką możemy ofiarować Mateuszowi i jego rodzeństwu.  

Chcę, by Mateusz również dostał coś od życia, tak jak inni w jego wieku.. W przyszłości chce zostać kucharzem, tak jak jego Śp. mama. Powinien dostać szansę na realizację swoich celów,   a także chcę zapewnić nowy lepszy start i przyszłość jego rodzeństwu oraz aktualnie zapewnić życie na normalnym poziomie.

Liczę że, uda nam się zrealizować wyznaczony cel. Nawet niewielka pomoc w tym przypadku jest ważna, gdyż każdy dzień jest dla nich wyzwaniem. 

Aktualizacje


 • Michał Bogdanowicz - awatar

  Michał Bogdanowicz

  17.03.2017
  17.03.2017

  Witam. Właśnie dokonałem przelewu dla Mateusza.

  Zdjęcie aktualizacji 3 677

Słowa wsparcia

Twoje słowa mają moc pomagania! Wpłać darowiznę i przekaż kilka słów wsparcia 🤲


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  05.04.2017
  05.04.2017

  Bravo

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  15.03.2017
  15.03.2017

  Do Mateusza- trzymaj rodzinkę razem, nawet jak jest wam ciężko. Razem jest weselej. Życie ci kiedyś wynagrodzi za trudy. Pozdrowienia od Przemyślanki z Florydy. 😎

 • PAWLI - awatar

  PAWLI

  14.03.2017
  14.03.2017

  powodzenia :)

 • Joanna Gardulska - awatar

  Joanna Gardulska

  11.03.2017
  11.03.2017

  Wszystkiego dobrego dla Mateusza i jego rodzeństwa. :)

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  04.03.2017
  04.03.2017

  Pan Michał Bogdanowicz nie odpowiada wpłacającym na pytanie, kiedy udostępni nam dowód, że zebraną kwotą dysponuje już Mateusz, a nie inna osoba. Nic więc dziwnego, że mnożą się wątpliwości........ ???? Przykładem uczciwej zbiórki jest: https://pomagam.pl/py1stgtp

72 420 zł  z 75 000 zł (Cel)
Wpłaciło 1 812 osób
Zbiórka zakończonaUdostępnij
 
Michał Bogdanowicz - awatar

Michał Bogdanowicz

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 1 812

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
500
Justyna - awatar
Justyna
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Łukasz Toczek - awatar
Łukasz Toczek
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij