Zbiórka stado psów i brak słów :( - zdjęcie główne

stado psów i brak słów :(

5 414 zł  z 6 000 zł (Cel)
Wpłaciło 170 osób
Ania Szmydt - awatar

Ania Szmydt

Organizator zbiórki

 Parę dni temu zobaczyliśmy na własne oczy coś, obok czego nie da się przejść obojętnie. 27 psów na jednej posesji. Część chora, łysa, wychudzona, wszystkie zapchlone. Ich opiekunką jest starsza kobieta, która oddaje im wszystko, co ma. A ma bardzo niewiele. Psy były podrzucane regularnie na jej podwórko, rozmnażały się między sobą i sytuacja kobietę przerosła, ale znikąd nie dostała do tej pory pomocy. Gmina opłaca szczepienia hormonalne, by zatrzymać dalsze rozmnażanie.
 I myślimy, co dalej. Na pewno musimy odebrać psy, wyleczyć, te które tego wymagają, odpchlić, odkarmić i znaleźć im nowe domy. Pani odda je z własnej woli, chce dla nich dobrze i wierzy, że znajdą się ludzie, którzy zaoferują jej podopiecznym dużo lepsze warunki niż aktualne.

 Na tę chwilę nie mamy ich dokąd zabrać. Nie mamy żadnych współpracujących domów tymczasowych. Musimy Was prosić o pomoc.

 Prosimy o dużo, ale sytuacja nas do tego zmusza.
 - Prosimy o domy tymczasowe i stałe (psy są oswojone z ludźmi, nadają się do adopcji-po wyleczeniu)
 - Prosimy o wsparcie w postaci karmy, tabletek na odrobaczenie, preparatów na pchły (zainteresowanym na pw podam adres któregoś z wolontariuszy, prosimy wysyłać na nasze adresy – będziemy odwiedzać to miejsce minimum raz w tygodniu)
 - Prosimy o wsparcie finansowe, byśmy mogli leczyć chore psy 

Można też wpłacać bezpośrednio na konto z dopiskiem "Psy spod Zagórowa" (nie mogę podać tu numeru, ale znajdziecie w opisie wydarzenia na fb:)). Konta do zbiórki użycza nam zaprzyjaźniona okoliczna fundacja:

 Fundacja Pomocna Dłoń
 Kawnice 84a
 62-590 Golina

 PSY PRZEBYWAJĄ AKTUALNIE W WIELKOPOLSCE

Wydarzenie na fb: https://www.facebook.com/events/1692858040779769/ 


Aktualizacje


 • Ania Szmydt - awatar

  Ania Szmydt

  07.02.2018
  07.02.2018

  Jopuś i Żabunia jako pierwsze opuściły stado. Teraz to Nency i Boo. Pojechały aż do Przemyśla, gdzie dochodzą do zdrowia pod najlepsza opieką personelu Lecznicy ADA :) (zdjęcie pochodzi z ich strony na fb)

  Zdjęcie aktualizacji 11 727

Komentarze


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  31.01.2018
  31.01.2018

  ❤️❤️❤️❤️❤️❤️

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  27.01.2018
  27.01.2018

  Mam nadzieje, ze naprawdę trafi to na rzecz piesków. Pozdrawiam

 • Artur - awatar

  Artur

  27.01.2018
  27.01.2018

  Oby jak najmniej takich zbiórek trzeba było organizować :(

 • Bella - awatar

  Bella

  26.01.2018
  26.01.2018

  Wpłacone . Niech więcej bedzie ludzi dobrej woli :)

 • Magda K - awatar

  Magda K

  25.01.2018
  25.01.2018

  Biedne psiaki, a sama jedna kobieta nie jest w stanie uratować całej gromadki. Trzeba pomóc

  • Ania Szmydt - awatar

   Ania Szmydt - Organizator zbiórki

   25.01.2018
   25.01.2018

   <3 dziękuję! w imieniu psiaków, opiekunki oraz moich przyjaciół wolontariuszy, z którymi podjęliśmy się pomocy tej gromadce. Dzięki wsparciu finansowemu będziemy mogli zabrać psy do weta, zacząć leczenie nużycy (bo to prawdopodobnie nużyca, kilka psiaków jest mocno łysych...), zapewnić im szczepienia, odrobaczanie, odpchlanie, a finalnie kastracje i sterylizacje. Najważniejsze, żeby znaleźć psom nowe domy - tymczasowe i stałe. 1 staruszka i 27 psów to zdecydowanie za dużo.

5 414 zł  z 6 000 zł (Cel)
Wpłaciło 170 osób
Ania Szmydt - awatar

Ania Szmydt

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 170

Michał Nawrocki - awatar
Michał Nawrocki
20
DANA - awatar
DANA
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Daria - awatar
Daria
10
Kamila Nowak - awatar
Kamila Nowak
50
Marek Ludwiczak - awatar
Marek Ludwiczak
50
Dorota - awatar
Dorota
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
30
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij