Zbiórka Ktoś złamał Mańka - zdjęcie główne

Ktoś złamał Mańka

940 zł  z 700 zł (Cel)
Wpłaciło 39 osób

Maniek trafił dzisiaj do naszego schroniska - "Przytul Psiaka" w Ropczycach.

Wiadomo było, że coś mu jest, ponieważ nie podnosił tyłu. Po komplecie badań okazało się, że ma złamanie z przemieszczeniem kości udowej. Dzisiaj dostał wszelkie potrzebne leki a już jutro jesteśmy umówieni do ortopedy na złożenie nogi. Nie jesteśmy w stanie patrzeć jak ten biedny piesek dosłownie płacze. Jest taki młody, ma góra 2 lata. Kawał życia przed nim, więc nie możemy go zostawić licząc, że noga może jakoś się zrośnie, co zresztą przy przemieszczeniu jakie ma nigdy by się nie zdarzyło.

Możemy liczyć tylko na Waszą pomoc, nasze schronisko nie ma funduszy na takie zdarzenia i zabiegi. Takie sytuacje jednak się zdarzają a wtedy pozostaje nam pokornie prosić Państwa o parę złotych. Naprawdę nawet 5 złotych wpłacone przez Państwa pomaga uzbierać potrzebną kwotę. Może ktoś odmówi sobie dzisiaj jednego piwka...? :)

Maniek prosi Was o pomoc...

Aktualizacje


 • Schronisko dla zwierząt - Fundacja Przytul Psiaka - Ropczyce - awatar

  Schronisko dla zwierząt - Fundacja Przytul Psiaka - Ropczyce

  24.10.2019
  24.10.2019

  Na początek dziękujemy serdecznie Wszystkim Państwu za wsparcie. Dzięki Wam Maniek jest już po zabiegu, w stabilnym stanie, spokojny jak wcześniej. Wszystko udało się zgodnie z planem, bez żadnych komplikacji.
  Dzięki serdeczne również dla doktora Michała Gajewskiego z Sanockiego Centrum Weterynaryjnego "SANWET", który pomyślnie przeprowadził operację.
  Dodatkowo okazało się, podczas dokładniejszych oględzin Mańka, gdy był w narkozie, że ma dodatkowo oderwaną górną cześć pyszczka, co również zostało dzisiaj naprawione. Na szczęście zebranych pieniążków wystarczyło a nawet parę złotych zostało na dalsze leczenie Mańka, który pozostanie w Przychodni Mustang w Ropczycach przez najbliższy czas.
  W związku z zebraniem potrzebnej "na już" kwoty zamykamy zbiórkę i jeszcze raz bardzo serdecznie dziękujemy Wszystkim, którzy nas wspomogli.
  Wierzymy, że Maniek wygoi się bez problemów i będzie jeszcze biegał po łąkach i lasach :)

  Zdjęcie aktualizacji 38 912

Komentarze


 • Joanna Zagłoba - awatar

  Joanna Zagłoba

  23.10.2019
  23.10.2019

  Zdrowiej moje maleństwo jak najszybciej 💕

940 zł  z 700 zł (Cel)
Wpłaciło 39 osób

Wpłaty: 39

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Marysia - awatar
Marysia
10
Adam Mańkowski - awatar
Adam Mańkowski
10
Zdrówka - awatar
Zdrówka
10
Aneta - awatar
Aneta
50
Ania - awatar
Ania
20
Patrycja - awatar
Patrycja
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Agnieszka Rutkowska - awatar
Agnieszka Rutkowska
20
Klaudia - awatar
Klaudia
10

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij