Zbiórka Podwójnie wyrzucony pies-POMOCY! - zdjęcie główne

Podwójnie wyrzucony pies-POMOCY!

685 zł  z 600 zł (Cel)
Wpłaciło 11 osób

Jakim trzeba być potworem by wyrzucić na ulicę kilkumiesięcznego szczeniaka?

Ale na tym nie kończy się ta historia...

Będzie jeszcze gorzej - bo ten szczeniak został przerzucony w inne miejsce, oddalone od tamtego o prawie 10 km !

Ale od początku...

Jakiś czas temu dostałyśmy informację, że na osiedlu Przylesie w Łasku koczuje sporawy brązowy szczeniak i nie oddala się z tego miejsca. W ciągu dnia chodzi za ludźmi, niektórych odprowadza do bloku, albo do sklepu obok. 

Najgorsze są jednak noce, bo od ziemi to dopiero jest zimno... 

Nic dziwnego, że Pani zadzwoniła wieczorem, gdy ten bidulek szukał schronienia na noc. Najpierw łapkami rozgarnął ziemię, potem kuląc się próbował choć trochę schować się w wykopanym dołku. Dla wrażliwych przygnębiający widok, dla innych niby nic się nie dzieje...

Po zimnej nocy na szczęście przychodzi dzień i psiak trafia na kogoś kto mu kupi coś do jedzenia, kto pogłaszcze lub niestety przegania...

Po kilku dniach okazuje się, że pies zniknął. Można było pomyśleć, że ktoś go przygarnął. Jeździłyśmy po Łasku, rozglądałyśmy się, pytałyśmy o psa, jednak bezskutecznie. W końcu naszej koleżance psuje się auto kilka kilometrów od Łasku. Traf chciał, że stało się to przy krzakach, z których po chwili wyłonił się pies. Nie było wątpliwości, że to ten sam psiak ! 

Miejsce to oddalone było o około 10 km od osiedla na którym wcześniej przebywał, nie ma możliwości, że sam pokonał tą odległość, wcześniej bowiem cały czas trzymał się osiedla na którym został porzucony. Ktoś musiał mu w tym niestety pomóc...

Z resztą tego drugiego miejsca też trzyma się od kilku dni, o czym powiedziała nam Pani która mieszka w pobliżu. Szczeniaka chcemy przede wszystkim zabezpieczyć, planujemy zabrać go też do weterynarza bo ma dwie rany, jedną obok oczka, drugą na łapce. 

Potem chcemy umieścić go w hoteliku ( koszt 300 zł miesięcznie). Chciałybyśmy zrobić małemu badanie krwi, odpchlić go, odrobaczyć i zakupić dla niego dobrej jakości karmę odpowiednią dla okresu wzrostu szczeniaka.

BARDZO WAS PROSIMY O WSPARCIE DLA TEGO SZCZENIAKA !  Obecnie mamy pod opieką kilkanaście psów i kotów i nieuregulowane płatności za bezdomniaki.

Bez WASZEJ POMOCY, ta pomoc się nie uda. Znów popadniemy w długi i trzeba będzie odmawiać kolejnym potrzebującym, a tego nie chcemy. 

Ten młodziak nie może dłużej tak żyć. 

Za każdą nawet najmniejszą wpłatę po stokroć DZIĘKUJEMY !

Aktualizacje


 • Łaskie Zwierzoluby - awatar

  Łaskie Zwierzoluby

  05.07.2017
  05.07.2017

  PLUTO dzięki WASZEJ pomocy już został przez nas zabezpieczony ! W aucie przytulił się do siedzenia i poszedł spać :)
  To uroczy i cudowny pies, teraz będziemy szukać dla niego wspaniałego domu gdzie otrzyma wiele miłości :)
  JESZCZE RAZ DZIĘKUJEMY ZA WASZE OGROMNE SERDUCHA !
  BEZ WAS ta pomoc nie byłaby możliwa !

  Zdjęcie aktualizacji 6 076

Komentarze


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  24.06.2017
  24.06.2017

  Teraz będzie juz tylko lepiej

  • Łaskie Zwierzoluby - awatar

   Łaskie Zwierzoluby - Organizator zbiórki

   27.09.2017
   27.09.2017

   Dziękujemy Wszystkim za okazane wsparcie !

685 zł  z 600 zł (Cel)
Wpłaciło 11 osób

Wpłaty: 11

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Renata Czamara - awatar
Renata Czamara
50
Bianka - awatar
Bianka
400
Małgorzata Czyblis - awatar
Małgorzata Czyblis
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Ewelina Kujawska - awatar
Ewelina Kujawska
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij