uRATUJmy Żabcie

1 758 zł  z 1 000 zł (Cel)
Wpłaciło 56 osób

Żabcia została znaleziona za parkiem na Muchoborze Wielkim we Wrocławiu. Tuż obok obwodnicy, znajdują się pola kukurydzy. Dobrzy ludzie usłyszeli dramatyczny płacz i pisk. Sami nie widzieli skąd dochodzi. Na szczęście, pies z którym spacerowali, poprowadził ich w kierunku z którego wydobywał się dźwięk. Weszli w pole i znaleźli tam całe przemoknięte, zmarznięte kociąto. Maleństwo było zakatarzone i zaropiałe.

Żadna organizacja nie chciała przyjąć kotki, wszyscy są przepełnieni. Wiedzieliśmy, że nie mamy wyjścia i jeżeli jej nie przyjmiemy, kicia umrze. Wymaga troskliwej opieki 24h/7...

Żabcia ma 4 tygodnie, nie je sama. Ma zapchane drogi oddechowe. Miała hipotermię. Jej oczy... no cóż... One są w najgorszym stanie. Niestety. Jedno oko nadaje się wyłącznie do usunięcia. Drugie też już jest praktycznie nie do uratowania. Mała ma tylko 30 % szans na przeżycie, ale nie zamierzamy się przez to poddawać! 

Zrobimy co w naszej mocy by Żabcia przeżyła, ale do tego, będziemy potrzebować Waszego wsparcia finansowego. Leczenie kociaków w takim stanie nie należy do najtańszych, później niestety niezbędna będzie dodatkowa operacja usuwania gałki ocznej. Potrzebujemy też dla niej żwirku i karmy. Jeżeli chcecie np. zakupić jej karmę i pomóc bezpośrednio w taki sposób, zapraszamy do kontaktu z naszym Domem Tymczasowym, który zajmuje się kicią: 788 575 296


Komentarze


 • Marita Ba - awatar

  Marita Ba

  21.11.2019
  21.11.2019

  Powodzenia maluszku!

 • Camaila - awatar

  Camaila

  08.10.2019
  08.10.2019

  Trzymam kciuki!

 • Braun Ryszard - awatar

  Braun Ryszard

  04.10.2019
  04.10.2019

  Wpłacone.

 • Mariola Nawrocka - awatar

  Mariola Nawrocka

  03.10.2019
  03.10.2019

  Ja juz wpłaciłam. Liczy sie każda złotówkac🤗

1 758 zł  z 1 000 zł (Cel)
Wpłaciło 56 osób

Wpłaty: 56

Ewelina - awatar
Ewelina
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Marita Ba - awatar
Marita Ba
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Agabe - awatar
Agabe
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Kamilla Ernandes - awatar
Kamilla Ernandes
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij