Zbiórka Walka o życie i medale IP trwa - miniaturka zdjęcia

Walka o życie i medale IP trwa Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Walka o życie i medale IP trwa - zdjęcie główne

Walka o życie i medale IP trwa

402 202 zł  z 850 000 zł (Cel)
Wpłaciło 2 317 osób
Wpłać teraz Udostępnij
 
Michał Dąbrowski - awatar

Michał Dąbrowski

Organizator zbiórki

Cześć, mam na imię Michał. Już raz doświadczyłem tego jak w jednej chwili świat zmienia się na zawsze, kiedy 10 lat temu w wyniku wypadku złamałem kręgosłup. Wózek inwalidzki nie przeszkodził mi w byciu mężem, tatą Jasia i Małgosi, przyjacielem oraz otworzył mi nowe możliwości. Przygodę z szermierką rozpocząłem w 2018 roku w Stowarzyszeniu Szermierka Wołomin i dzięki wieloletnim treningom i osiągnięciom zostałem członkiem kadry narodowej w szermierce na wózkach nominowanym do tytułu sportowca roku Guttmanny 2023. Dzięki ciężkiej pracy i wygranym walkom podczas Pucharów Świata, Mistrzostw Europy i Mistrzostw Świata zakwalifikowałem się do udziału w Igrzyskach Paralimpijskich, które odbędą się w Paryżu na przełomie sierpnia i września. Pomimo choroby nadal marzę o reprezentowaniu kraju na igrzyskach.

W październiku 2023 podczas Mistrzostw Świata w Terni (Włochy) źle się czułem, ale mimo to dwa razy stanąłem na podium. W listopadzie zaś zdiagnozowano u mnie nowotwór przewodów żółciowych wewnątrzwątrobowych. Obecnie jestem w trakcie chemioterapii. W celu zwiększenia skuteczności leczenia zaproponowano mi dodatkowe zastosowanie immunoterapii i podanie nowoczesnego leku, który nie jest refundowany, a koszt jednorazowego wlewu wynosi 11 350 zł. Lek ten podawany jest co trzy tygodnie przez około dwa lata z możliwością modyfikacji. Potrzebne są także środki finansowe na zastosowanie nowoczesnych technik leczenia raka tj. embolizacja, termoablacja, nanoknife. Na leczenie potrzebuję minimum 650 000 zł.

Chciałbym patrzeć jak dorastają moje dzieci. Chciałbym towarzyszyć żonie w codziennych zmaganiach. I bardzo nie chciałbym ich zostawiać samych. 

Po raz kolejny udowodnijmy światu, że zgodnie z hasłem Polskiego Komitetu Paralimpijskiego „niemożliwe nie istnieje” i zdobądźmy tak potrzebny mi czas – czas na leczenie i regenerację, czas dla rodziny, czas na trening. 

WALKA O ŻYCIE I MEDALE IGRZYSK PARALIMPIJSKICH TRWA !!!

__

Witam. Przede wszystkim serdecznie dziękuję za dotychczasowe wpłaty Wszystkim Darczyńcom. Jesteście moim światełkiem w tunelu.

Okazało się, że podany przeze mnie w opisie zbiórki koszt wlewu należy pomnożyć przez trzy ponieważ podana wcześniej kwota dotyczyła jednej fiolki leku, a ja potrzebuję jednorazowo trzech fiolek. Po negocjacjach koszt jednorazowego wlewu wyniósł 20 250 zł. Zatem całkowity koszt leczenia będzie wyższy i na leczenie potrzebuję około 850 000 zł, ale gdybym nie wierzył, że się uda nie zawracałbym Państwu głowy.

Dziękuję Polskiemu Komitetowi Paralimpijskiemu i Panu Prezesowi  Łukaszowi Szelidze. Pierwszy  milowy krok w leczeniu zrobię dzięki PKPar, który sfinansował mi pierwszą dawkę leku.

____

I still fight for life and Paralympic Games medals

Hello, my name is Michał. I have already experienced how the world changes forever in one moment, when I broke my spine in an accident 10 years ago. The wheelchair did not stop me from being a husband, a father to Jaś and Małgosia, a friend, and opened for me new opportunities. I started my adventure with fencing in 2018 in the Wołomin Fencing Association and thanks to many years of training and achievements, I became a member of the national wheelchair fencing team. Then I was nominated for the title of Athlete of the Year 2023. Thanks to hard work and winning fights during the World Cups, European Championships and World Championships, I qualified to participate in the Paralympic Games, which will be held in Paris at the turn of August and September 2024. Despite my illness, I still dream of representing my country at the Olympics.

In October 2023, during the World Championships in Terni (Italy), I felt bad, but I still stood twice on the podium. In November, I was diagnosed with intrahepatic bile duct cancer. I am currently undergoing chemotherapy. In order to increase the effectiveness of the treatment, I was offered the additional use of immunotherapy and taking a modern drug that is not reimbursed and the cost of a single infusion is 11,350 PLN. This medication is administered every three weeks for approximately two years, with possible modifications. Funds are also needed to use modern cancer treatment techniques, such as embolization, thermal ablation, nanoknife. I need at least 650,000 PLN for treatment.

I would like to watch my children grow up. I would like to accompany my wife in her daily struggles. And I really don't want to leave them alone.

Let's once again prove to the world that, according to the slogan of the Polish Paralympic Committee, "nothing is impossible" and let's get the time I need - time for treatment and regeneration, time for family, time for training.

I STILL FIGHT FOR LIFE AND PARALYMPIC GAMES MEDALS!!!

_____

Hello. First of all, I would like to thank all donors for their donations so far. You are my light at the end of the tunnel.

It turned out that the cost of the infusion given in the description of the collection should be multiplied by three because the sum given earlier was for one vial of the drug, and I need three vials at a time. After negotiations, the cost of a single infusion is 20,250 PLN. Therefore, the total cost of the treatment will be higher and I need about 850,000 PLN for the treatment. If I did not believe that it would be successful, I would not bother you.

I would like to thank the Polish Paralympic Committee and its President, Mr. Łukasz Szeliga. It will be the first milestone in the treatment thanks to PPC, which financed my first dose of the drug.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Słowa wsparcia

Twoje słowa mają moc pomagania! Wpłać darowiznę i przekaż kilka słów wsparcia 🤲


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  17.07.2024
  17.07.2024

  Cześć Michał, Walcz, z całych sił walcz i na walce oraz na swojej rodzinie skoncentruj się, uwierz, że wszystko jest możliwe i nigdy się nie poddawaj. Pozdrowienia

 • Anna - awatar

  Anna

  16.07.2024
  16.07.2024

  Dopóki walczysz-jesteś zwycięzcą

 • Ania - awatar

  Ania

  07.07.2024
  07.07.2024

  Michał trzymam kciuki za wygraną! 🤞💪

 • Darek - awatar

  Darek

  18.06.2024
  18.06.2024

  Sam w życiu doświadczyłem tragedii, ale pomogli mi ini ludzie, których nawet nie znam. Dzięki nim wracam do normalności. Tak samo będzie z tobą, wszystko się uda. Darek

 • Arek - awatar

  Arek

  17.06.2024
  17.06.2024

  Powodzenia Chłopie, żyj długo i szczęśliwie

402 202 zł  z 850 000 zł (Cel)
Wpłaciło 2 317 osób
Wpłać teraz Udostępnij
 
Michał Dąbrowski - awatar

Michał Dąbrowski

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 2 317

Beata - awatar
Beata
100
Grzegorz - awatar
Grzegorz
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
30
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij