Zbiórka Prezent na 33 urodziny Andrzeja - zdjęcie główne

Prezent na 33 urodziny Andrzeja

292 567 zł  z 33 333 zł (Cel)
Wpłaciło 16 411 osób

Witajcie :)

27 grudnia obchodzę 33 urodziny więc jeśli chcecie zrobić mi prezent to wpłaćcie choć złotówkę na nierefundowane dawki chemii dla podopiecznych FUNDACJI HEROSI - dzieci i młodzieży leczących się w Klinice Chirurgii Onkologicznej Dzieci i Młodzieży Instytutu Matki i Dziecka w Warszawie.

Nierefundowane leczenie jest stosowane w przypadku gdy dotychczasowe sposoby leczenia dziecka są nieskuteczne i konieczne jest wdrożenie innowacyjnej terapii mogącej uratować życie.

Niestety leki nowej generacji stosowane w terapii onkologicznej są bardzo drogie - ich cena zależy od wagi dziecka (np. w ostatnim czasie Fundacja zapłaciła: 3171 zł dla Rafała, 8789 zł dla Wiktorii, 8789 zł dla Bożenki, 3171 dla Justyny, 5825 zł dla Antka....). 

W chwili obecnej około 20 dzieci potrzebuje naszego wsparcia - więc...DO DZIEŁA - CZYŃMY DOBRO!!!

Wystarczy, że klikniesz przycisk "Wpłać teraz", wybierzesz kwotę oraz metodę płatności i gotowe!

Dzięki za wsparcie!
 Andrzej

Komentarze


 • BEATA - awatar

  BEATA

  03.01.2022
  03.01.2022

  Wszystkim dzieciom życzę powrotu do zdrowia! Buziaki!

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  01.01.2022
  01.01.2022

  👍🏼👍🏼👍🏼

 • Daga - awatar

  Daga

  31.12.2021
  31.12.2021

  Dobro wraca 🙂 w grupie siła 💪

 • Monia - awatar

  Monia

  31.12.2021
  31.12.2021

  <3

 • Martyna - awatar

  Martyna

  31.12.2021
  31.12.2021

  Dziękuję popularym osobom angażującym sie w pomoc innym! Dziękuję że wytrwale namawiacie ludzi do wpłat, nawet drobnych kwot! Pozdrawiam wszystkich którzy to czytają i bądźmy jeszcze lepsi w nowym roku!💜

292 567 zł  z 33 333 zł (Cel)
Wpłaciło 16 411 osób

Wpłaty: 16 411

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Joanna Wąsik - awatar
Joanna Wąsik
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
25
Kasia p - awatar
Kasia p
35
Paulina Kaminska - awatar
Paulina Kaminska
132
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
3
Marta - awatar
Marta
13
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij