Zbiórka Nie boimy się wyzwań AN - miniaturka zdjęcia

Nie boimy się wyzwań AN

Zbiórka Nie boimy się wyzwań AN - zdjęcie główne

Nie boimy się wyzwań AN

3 250 zł z 3 000 zł (Cel)
Wpłaciło 35 osób
Wpłać teraz
 
Agnieszka Szubert - awatar

Agnieszka Szubert

Organizator zbiórki

Nie boimy się pomagać ! Ratujemy ok 80 do 100 psiaków TTB rocznie 

Na zdjęciach powyżej widzicie Joya, który został zabrany z budy przypięty łańcuchem roczny psiak, Zabrany przez osoby pomagające w rejonie Kielc  miał trafić do schroniska Barosa

Poniżej Rocco, pies z interwencji. OTOZ Animals oddział Kujawsko Pomorski, zabrany z szopy . OTOZ chwali się interwencją na swojej stronie informując wszystkich, że pies ma dom co jest oczywistym kłamstwem. Pies poprostu został odwieziony do schroniska w Bydgoszczy i zabrany przez nas do Łodzi. 

Nie boimy się pomagać, pomagamy ile nam starczy sił!

Nie boimy się powiedzieć KOCHAMY  naszych podopiecznych i traktujemy jak własne psy lecz BOIMY się o ich przyszłość w hotelach których miesięczny koszt to ok 5000 zł. Dochodzą również koszty opieki weterynaryjnej ( leczenie, diagnostyka, zabiegi) Szukamy więc pomocy u Was i mocno liczymy na wsparcie!

Nie będziemy więcej się rozpisywać, mamy nadzieję, że zajrzysz na nasza stronę i poznasz naszych aktualnych podopiecznych.  Zapraszamy Amstaffy Niczyje zdjęcia/ albumy/ pokaż wszystko  

Pod symbolem serduszka znajdziesz naszych  podopiecznych, psiaki, które znalazły domy. 

Zapraszamy także na naszą grupę Amstaffy Niczyje - nasze psiaki adopciaki,  gdzie nasze rodziny  adopcyjne chwalą sie nowymi domownikami. 

Rocco i Joy po metamorfozie

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Agnieszka Szubert - awatar

  Agnieszka Szubert

  01.06.20
  01.06.20

  Bardzo dziękujemy. Nie wierzyłam, że się uda dzieki dzieki właśnie dzięki Wam nie utoniemy, chociaż jest naprawdę cięzko !!!

Komentarze


 • Konrad K. - awatar

  Konrad K.

  02.06.20
  02.06.20

  Powodzenia!

 • Mich zlwk - awatar

  Mich zlwk

  29.05.20
  29.05.20

  👍

3 250 zł z 3 000 zł (Cel)
Wpłaciło 35 osób
Wpłać teraz
 
Agnieszka Szubert - awatar

Agnieszka Szubert

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 35

Konrad K. - awatar
Konrad K.
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
200
Kasia Mirkowicz - awatar
Kasia Mirkowicz
20
Marcin Onichimowski - awatar
Marcin Onichimowski
112
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Kris - awatar
Kris
100
Mich zlwk - awatar
Mich zlwk
50
Strzemecka STUDiO - awatar
Strzemecka STUDiO
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
3
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij