Zbiórka Specjalny fotelik do samochodu. - zdjęcie główne

Specjalny fotelik do samochodu.

1 775 zł z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciło 20 osób
Maciej Katarzyna Jagodzińscy - awatar

Maciej Katarzyna Jagodzińscy

Organizator zbiórki

Jestem mamą 12 letniego syna Igora który choruje na mózgowe porażenie dziecięce z niedowladem spastycznym czterokonczynowym i padaczke,jego życie zależy od intensywnej rehabilitacji i leczenia na które musimy codziennie dojeżdżać dlatego zwracamy się do państwa z prośbą o pomoc w uzbieraniu pieniążków na specjalistyczny folelik samochodowy.Z obecnego fotelika syn juz wyrósł, sami nie jesteśmy w stanie uzbierac tak ogromnej kwoty ,zyjemy z pensji mojego męża którą jest najniższa krajowa. Jest nam ciężko co kolwiek odlizyc poniewaz mamy inne wydatki związane z synem(rehabilitacja,leki,pampersy,specjalne jedzenie dla niego)syn jest bardzo pogodnym dzieckiem a to dzięki rehabilitacji na którą musimy codziennie dojeżdżać, w starym foteliku juz się nie mieści a dzień bez rehabilitacji dla niego to dzień stracony, rehabilitacja przynosi mu ogromną ulge w jego napięciu mięśniowym.Dlatego ogromna prośba do państwa pomóżcie naszemu synkowi który jest dla nas całym światem w uzbieraniu pieniążków na specjalistyczny fotelik do samochodu ❤


1 775 zł z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciło 20 osób
Maciej Katarzyna Jagodzińscy - awatar

Maciej Katarzyna Jagodzińscy

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 20

Jolanta Osowska - awatar
Jolanta Osowska
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
500
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
60
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Renata - awatar
Renata
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Julita P. i cudowne klientki o Wielkim Sercu! - awatar
Julita P. i cudowne klientki o Wielkim Sercu!
500
Izabela Mazurek-Turska - awatar
Izabela Mazurek-Turska
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 15 sierpnia zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij