Zbiórka Pomoc dla Agaty Borowskiej - zdjęcie główne

Pomoc dla Agaty Borowskiej

55 262 zł  z 50 000 zł (Cel)
Wpłaciło 677 osób
Zbiórka zakończonaUdostępnij
 
Marcin Dederek - awatar

Marcin Dederek

Organizator zbiórki

 Agata Borowska młoda, piękna, wrażliwa i ambitna 16-sto letnia dziewczyna, uczennica  I Zespołu Szkół im. St. Stasica we Wschowie.  Od najmłodszych lat  zafascynowana ochroną przeciwpożarową. Wielokrotnie reprezentowała jednostkę w Turnieju Wiedzy Pożarniczej " Młodzież Zapobiega Pożarom" na etapie wojewódzkim zajmując niejednokrotnie wysokie miejsca. Druhna OSP Szlichtyngowa w której pełni funkcję Dowódcy Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej.   Czynnie udziela się w Samorządzie Uczniowskim, jest zastępcą przewodniczącego szkoły. Działa w szkolnym wolontariacie, uczestniczyła w różnych akcjach charytatywnych i społecznych. Od kilku lat jest wolontariuszem WOŚP Szlichtyngowa. 

Do niedawna była szczęśliwą i sprawną nastolatką. Od dziecka była empatyczna i wrażliwa na krzywdę innych, kochała pomagać .

 Teraz jej życie, edukacja, plany na przyszłość w jednej chwili rozsypały się jak zerwany sznur korali.

Agata jest wychowywana samotnie przez mamę, chcąc ją odciążyć w  wydatkach postanowiła w wakacje pójść do pracy. 

 19 lipca tego roku wydarzył się nieszczęśliwy wypadek w pracy. W wyniku którego mocno ucierpiała. W konsekwencji ma mocno poparzone obie ręce od ramion do palców dłoni, nogi i środkowe części ciała. Poparzenia są I, II i III stopnia. Jest całkowicie zdana na pomoc innych osób. Przebywa w  Wielkopolskim Centrum Leczenia Oparzeń w Ostrowie Wlkp., gdzie  przeszła już trzy operacje przeszczepu skóry. 

Będzie wymagała bardzo długiego, bolesnego  i kosztownego leczenia oraz rehabilitacji, na którą jej nie stać. Jestem zdana tylko pomoc Mamy.

Zwracam się do Was ludzi dobrej woli o pomoc z nadzieją, że otworzycie swoje serca i pomożecie uzbierać potrzebne pieniążki, aby mogła wrócić do pełnej sprawności i mogła normalnie funkcjonować.

Wierzymy, że każda dobroć, którą  udzieliła Agata innym osobom powróci do niej.

Niech dobro wróci do Agaty ! Pomóżmy jej wrócić do zdrowia!

Słowa wsparcia

Twoje słowa mają moc pomagania! Wpłać darowiznę i przekaż kilka słów wsparcia 🤲


 • Kasia - awatar

  Kasia

  04.08.2023
  04.08.2023

  Dużo zdrowia, siły i wytrwałości :)

 • Iwona i Tomek Potopa - awatar

  Iwona i Tomek Potopa

  03.08.2023
  03.08.2023

  Agatko dużo siły, wiary i wytrwałości 🤗 szybkiego powrotu do zdrowia ❤️

 • Krystyna i Henryk Stróżyk - awatar

  Krystyna i Henryk Stróżyk

  03.08.2023
  03.08.2023

  Agatko szybkiego powrotu do zdrowia ❤️

 • Izabela - awatar

  Izabela

  03.08.2023
  03.08.2023

  Też byłam mama samotnie wychowująca i też mam córkę która pracowała w tym wieku. Dużo optymizmu i wiary w lepsze jutro, trzymaj sie👍👍👍

 • Patrycja Kowalczyk - awatar

  Patrycja Kowalczyk

  02.08.2023
  02.08.2023

  Dużo wytrwałości ! Oraz szybkiego powrotu do Zdrowia.

55 262 zł  z 50 000 zł (Cel)
Wpłaciło 677 osób
Zbiórka zakończonaUdostępnij
 
Marcin Dederek - awatar

Marcin Dederek

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 677

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
2
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
2
Justyna Jędrzychowska - awatar
Justyna Jędrzychowska
50
Mariusz - awatar
Mariusz
50
Patrycja król - awatar
Patrycja król
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Barbara Kowalczyk - awatar
Barbara Kowalczyk
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij