Zbiórka Na nowy dach dla Oliwii - zdjęcie główne

Na nowy dach dla Oliwii

38 800 zł  z 35 000 zł (Cel)
Wpłaciło 58 osób
Elżbieta Bąk - awatar

Elżbieta Bąk

Organizator zbiórki

Pomoc dotyczy Oliwii -  to uczennica klasy pierwszej X LO im. S. Konarskiego w Radomiu, dziewczynka uczynna, pomocna i szlachetna, wolontariuszka.  Burza czerwcowa uszkodziła dach domu, w którym Oliwia mieszka ze swoją rodziną. Jego konstrukcja została naruszona, strop przecieka, a rodzina musiała odłączyć prąd ze względu na zagrożenie. Niestety, są w trudnej sytuacji materialnej i nie stać ich na naprawę dachu. Szczegóły akcji promują radomskie media: https://www.cozadzien.pl/radom/uczennica-w-dramatycznej-sytuacji-na-pomoc-ruszyla-wychowawczyni/101834

Jako wychowawca Oliwii będę wdzięczna za każdą okazaną pomoc. Rodzina dziewczynki wyraża zgodę na pomoc w każdej formie.

Aktualizacje


 • Elżbieta Bąk - awatar

  Elżbieta Bąk

  11.07.2024
  11.07.2024

  Szanowni Darczyńcy,
  Z wielką radością chcielibyśmy poinformować Was o finalizacji zbiórki pieniędzy na nowy dach dla Oliwii. Dzięki Waszej hojności udało nam się zebrać kwotę ponad 38 000 zł, która zostanie przeznaczona na pomoc Rodzinie dotkniętej trudną sytuację losową – zniszczonym dachem po czerwcowej burzy.
  Jako organizator zbiórki oraz Rodzina Oliwii, pragniemy ogromnie oraz serdecznie podziękować każdej osobie, która włączyła się w naszą akcję i wsparła naszą inicjatywę finansową. Wasza hojność i dobroć sprawiły, że możemy osiągnąć nasz cel i pomóc potrzebującej rodzinie.
  Dzięki Wam będziemy mogli poprawić warunki życia i wpłynąć pozytywnie na sytuację rodziną Oliwii.
  Jeszcze raz serdecznie dziękujemy Wam za wsparcie i zaufanie, jakim nas obdarzyliście. Dzięki Waszej pomocy możemy sprawić wiele radości tym, którzy jej najbardziej potrzebują.
  Dziękujemy!

Słowa wsparcia

Twoje słowa mają moc pomagania! Wpłać darowiznę i przekaż kilka słów wsparcia 🤲


 • Wojtek - awatar

  Wojtek

  03.07.2024
  03.07.2024

  Dobry wieczór, Czy Pani bądź rodzina Oliwii zna kogoś, kto podjąłby się naprawy dachu? Czy polegałoby to na remoncie istniejącego dachu czy raczej jest rozważana budowa nowego od podstaw? Pozdrowienia dla Pani, Oliwii i Jej rodziny. Z wyrazami szacunku, Wojtek

  • Elżbieta Bąk - awatar

   Elżbieta Bąk - Organizator zbiórki

   03.07.2024
   03.07.2024

   Dzień dobry, Panie Wojtku, wczoraj panowie dokonali ekspertyzy technicznej, zrobili pomiary i w rezultacie będziemy dla Oliwki i jej Rodziny budować zupełnie nowy dach. Mamy już ekipę. Dziękuję za każdą okazaną formę wsparcia z Pana strony. Mamy nadzieję ogromną na sukces naszej akcji Pozdrawiam serdecznie Ela Bąk

38 800 zł  z 35 000 zł (Cel)
Wpłaciło 58 osób
Elżbieta Bąk - awatar

Elżbieta Bąk

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 58

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
16
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
30
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
30
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Malgorzata Madej, książka - awatar
Malgorzata Madej, książka
50
Karolina Gniewek - licytacja hantle - awatar
Karolina Gniewek - licytacja hantle
35
Wojtek - awatar
Wojtek
10 000
Barbara Ciok talerzyki - awatar
Barbara Ciok talerzyki
80
Milena Tęcza - awatar
Milena Tęcza
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij