Zbiórka Pożar mieszkania w Kończewicach - zdjęcie główne

Pożar mieszkania w Kończewicach

11 011 zł  z 50 000 zł (Cel)
Wpłaciło 116 osób
Rafał Grupa - awatar

Rafał Grupa

Organizator zbiórki

W nocy z dnia 25 na 26.11.2023 r. w Kończewicach (gmina Chełmża) pożar strawił mieszkanie Pani Lidii. W mgnieniu oka, tuż przed świętami Bożego Narodzenia Pani Lidia i jej rodzina straciła cały swój dorobek.

Wobec powyższych wydarzeń – nie możemy stać obojętnie.  W obliczu takiej tragedii potrzebne jest natychmiastowe działanie, dlatego uruchamiamy zbiórkę finansową dla mieszkanki Kończewic.

Bardzo proszę o udzielenie pomocy osobom, które w jednej chwili straciły dach nad głową.

Pieniądze ze zbiórki przeznaczone zostaną na wyremontowanie zniszczonego przez pożar mieszkania i zaspokojenie podstawowych potrzeb ze względu na to, że pożar odebrał rodzinie dosłownie wszystko…  Chcemy by Pani Lidia i jej rodzina mogła tam znów zamieszkać i czuć się bezpiecznie.

Głęboko wierzę, że nie jesteśmy obojętni na krzywdę innych i dlatego bardzo proszę o wsparcie finansowe i udostępnianie tej zbiórki na portalach społecznościowych aby dotrzeć do jak największej ilości osób mogących pomóc w tej trudnej sytuacji.

Każda, nawet najskromniejsza wpłata MA ZNACZENIE.

Organizator zbiórki

Rafał Grupa

Słowa wsparcia

Twoje słowa mają moc pomagania! Wpłać darowiznę i przekaż kilka słów wsparcia 🤲


  • Anonimowy Darczyńca - awatar

    Anonimowy Darczyńca

    26.11.2023
    26.11.2023

    Zdrowia !!!

11 011 zł  z 50 000 zł (Cel)
Wpłaciło 116 osób
Rafał Grupa - awatar

Rafał Grupa

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 116

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Wioletta Ostrowska - awatar
Wioletta Ostrowska
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Finc Kazimiera - awatar
Finc Kazimiera
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
MAGDALENA Dąbrowska - awatar
MAGDALENA Dąbrowska
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
90
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
300

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij