Zbiórka Potrzebna pomoc dla Marcina - zdjęcie główne

Potrzebna pomoc dla Marcina

32 089 zł  z 100 000 zł (Cel)
Wpłaciło 148 osób
Patrycja Pawlicka - awatar

Patrycja Pawlicka

Organizator zbiórki

Jeszcze do niedawna Marcin mogł cieszyć się szczęśliwym życiem. Wtedy zdarzył się tragiczny wypadek, który odebrał mu dotychczasowe życie…

Dokładnie 15 lutego 2024 roku, Marcin uległ nieszczęśliwemu wypadkowi w pracy. Podczas prac wykonywnych jako magazynier z około 3,5 metrów spadła na niego  paleta z towarem o wadze około 800 kg . Śmierć zajrzała mu prosto w oczy! Na szczęście na miejsce szybko dotarł zespół medyczny, który wprowadził Marcina w stan śpiączki farmakologicznej i przetransportował go lotniczym transportem do szpitala. To był wyścig z czasem o jego życie – nie było chwili do stracenia! 

Marcin podczas wypadku doznał licznych obrażeń, takich jak : złamanie miednicy, otwarte złamanie obu konczyn dolnych, złamanie żeber, złamanie nosa i kości zatokowych. 

Podczas kiedy lekarze zrobili operacje na te obrazenia okazalo sie że Marcin ma rowniez poważny rozlany uraz aksonalny mózgu.

Dzisiaj Marcin potrzebuje najlepszej i najszybszej  neurorehabilitacji, ktora pomoże wrócić mu do pełnej świadomości!

Niestety takie rehabilitacje są bardzo kosztowne. Prosimy o wsparcie i pomoc.


Aktualizacje


 • Patrycja Pawlicka - awatar

  Patrycja Pawlicka

  02.04.2024
  02.04.2024

  Dziś tzn. 02.04 2024r. Marcin trafił do óśrodka neurorehabilitacji FIRST STEP w Górze Kalwarii.

  Zdjęcie aktualizacji 141 458

Słowa wsparcia

Twoje słowa mają moc pomagania! Wpłać darowiznę i przekaż kilka słów wsparcia 🤲


 • Edyta Sopuch - awatar

  Edyta Sopuch

  29.03.2024
  29.03.2024

  Licytacje dla Marcina koniczynka

 • Ekipa brata - awatar

  Ekipa brata

  20.03.2024
  20.03.2024

  Bądź silny, wierzymy w Ciebie!!!!!!!!

 • BĄDŹ SILNY BRACIE!!! - awatar

  BĄDŹ SILNY BRACIE!!!

  20.03.2024
  20.03.2024

  Nie jesteś sam 💪🏻💪🏻💪🏻💪🏻💪🏻

 • Liliane Grala - awatar

  Liliane Grala

  20.03.2024
  20.03.2024

  Spełnienia wszystkich marzeń 🍀

32 089 zł  z 100 000 zł (Cel)
Wpłaciło 148 osób
Patrycja Pawlicka - awatar

Patrycja Pawlicka

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 148

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
7
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
MIERZWIŃSKA ANNA - awatar
MIERZWIŃSKA ANNA
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Artur Zeman - awatar
Artur Zeman
200
Dawid Bednarz (syn) - awatar
Dawid Bednarz (syn)
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Klaudia - awatar
Klaudia
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij