Pokój to nie łazienka

12 520 zł  z 20 000 zł (Cel)
Wpłaciło 76 osób

Fundacja Kołem się Toczy zajmuje się przede wszystkim seniorami, i opieką nad nimi.

Przedstawiamy Państwu Historię Pana Mariana Olmy i jego żony Barbary.

Przedstawiamy Państwu historię miłości i oddania. 

Pani Barbara ma 76 lat, od urodzenia boryka się z problemami stawów biodrowych, przeszła szereg operacji. Podczas ostatniej operacji lekarze zdecydowali o wycięciu szyjek kości udowej. Pani Barbara nie porusza się samodzielnie, dodatkowo przeszła udar w wyniku czego przestała mówić, i wymaga stałej opieki. 

Pan Marian mimo swojego wieku radzi sobie sam z opieką nad żoną. Jesteśmy zaskoczeni jego pomysłowością i tym w jaki sposób stara się sobie ułatwić opiekę nad żoną. Jednym z takich "udogodnień" jest wanna w pokoju.                            Dotychczas Pan Marian przewoził swoją żonę na wózku pod prysznic, niestety Pani Barbara w obecnym stanie zdrowia nie może samodzielnie przytrzymać się poręczy, nawet przez krótką chwilę, i niestety doszło do upadku żony. 

Dlatego Pan  Marian postanowił zamontować wannę w ... salonie. 

Codziennie Pan Marian ściąga ze ściany zawieszoną wannę. 

Podłącza rurki odpływowe do łazienki, a wężem ogrodowym nalewa wody do wanny i w taki oto sposób kąpie żonę. 

Wysoki brodzik, brak przystosowania łazienki do osób niepełnosprawnych nie pozwala mu na bezpieczne korzystanie z łazienki. Niestety nie stać ich na przeprowadzenie takiego remontu. 


Zbiórkę przeprowadzamy w imieniu i na prośbę Pana Mariana na remont łazienki, i zlikwidowanie obecnych barier. Pomożemy Panu Marianowi wyremontować łazienkę pod ich potrzeby, a jeśli zostaną pieniądze, doposażymy Pana Mariana oraz jego żonę w niezbędny sprzęt rehabilitacyjny. Czynności codzienne, które nam wydają się błahe jak widać na filmie dla innych nie są... są całą procedurą pochłaniającą dużo czasu i energii bohatera naszego filmu. Bardzo prosimy o wsparcie dla tych Państwa, choć w taki sposób wesprzyjmy Pana Mariana w jego oddaniu dla żony. Fundacja Kołem się Toczy

Słowa wsparcia

Twoje słowa mają moc pomagania! Wpłać darowiznę i przekaż kilka słów wsparcia 🤲


 • Robert - awatar

  Robert

  10.10.2021
  10.10.2021

  Proszę przekazać pozdrowienia Panu Marianowi i Pani Basi!

  • FUNDACJA KOŁEM SIĘ TOCZY - awatar

   FUNDACJA KOŁEM SIĘ TOCZY - Organizator zbiórki

   11.10.2021
   11.10.2021

   Przekażemy na pewno. Dziekujemybza wpłatę.

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  02.10.2021
  02.10.2021

  Panie Marianie, życzę powodzenia!

  • FUNDACJA KOŁEM SIĘ TOCZY - awatar

   FUNDACJA KOŁEM SIĘ TOCZY - Organizator zbiórki

   03.10.2021
   03.10.2021

   W imieniu Pana Mariana z całego serca dziękujemy za okazaną pomoc.

12 520 zł  z 20 000 zł (Cel)
Wpłaciło 76 osób

Wpłaty: 76

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
300
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Roman Sobieraj - awatar
Roman Sobieraj
250
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Robert - awatar
Robert
50
G.K. - awatar
G.K.
100
Agnieszka - awatar
Agnieszka
100

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij