Zbiórka Marcin chce normalnie funkcjonow - zdjęcie główne

Marcin chce normalnie funkcjonow

91 205 zł  z 100 000 zł (Cel)
Wpłaciło 1 009 osób
Zbiórka zakończonaUdostępnij
 
Karolina Jakubczak - awatar

Karolina Jakubczak

Organizator zbiórki

Marcin ma 23 lata. Mieszka w Sarnowie w województwie lubelskim. Skończył studia na kierunku matematyka na UPH w Siedlach, aktualnie studiuje zarzadzanie. Jest pomocnym, pracowitym i uśmiechniętym chłopakiem. W wieku 18 lat zaczął oddawać honorowo krew, chwilę później zarejestrował się do fundacji dawców szpiku DKMS. Jego pasją od zawsze była muzyka i matematyka. Dlatego też udzielał korepetycji tym najmłodszym i tym starszym, był w to bardzo zaangażowany. W czasie studiów brał udział w wielu konferencjach matematycznych w całej Polsce, angażował się w projekty uczelniane popularyzujące matematykę.

Marcin nigdy nie lekceważy swoich obowiązków i pomaga wszystkim, czasem zapominając o sobie. Na pierwszym miejscu zawsze stawia rodzinę i przyjaciół. I tak jak każdy z nas ma marzenia i plany. Zawodowo chce iść w kierunku księgowości. W przyszłości chce założyć rodzinę, mieć dzieci. Ciężką pracą do wszystkiego powoli dążył. Planował oświadczyć się swojej dziewczynie.

Jednak w wyniku nieszczęśliwego wypadku, który wydarzył się dnia 21.04.2019 roku trafił do szpitala z bardzo ciężkim urazem głowy. Marcin został wprowadzony w spiączkę farmakologiczną. Miał peknięta czaszkę w 3 miejscach. Każda kolejna tomografia ujawniała coraz gorsze urazy: krwiaki, obrzęk, wodogłowie, dziury w mózgu i najgorszy - stłuczenie pnia mózgu. Lekarze zdecydowali o wykonaniu tracheotomii. Po pewnym czasie Marcin zaczął sam oddychać i stara się sam przełykać, jednak mimo wyprowadzenia ze śpiączki farmakologicznej sie nie obudził i jego stan nadal jest bardzo poważny.

Teraz Marcin nadal ciężko pracuje, walczy, by do nas wrócić. Robi ciągle postępy, małe kroczki, jak porusznie dłonią i otwieranie oczu. Jest silny, ale bez Waszej pomocy nie uda mu się zrealizować tego najważniejszego celu - powrotu do zdrowia. 🙏♥️♥️

Aktualizacje


 • Karolina Jakubczak - awatar

  Karolina Jakubczak

  16.01.2020
  16.01.2020

  Taka minę można zobaczyć u Marcina jeżeli coś mu się nie podoba.😂
  Dzięki rehabilitacji Jego stan minimalnie się poprawia jednak czeka nas jeszcze baaardzo długa droga aby wyszedł z tego chociaz w połowie. Potrzeba ogrom cierpliwość i wsparcia. Walczy cały czas daje nam znaki że chce do nas wrócić co napawa nas nadzieja każdego dnia. Trzymajcie kciuki kochani.

  Zdjęcie aktualizacji 42 925

Słowa wsparcia

Twoje słowa mają moc pomagania! Wpłać darowiznę i przekaż kilka słów wsparcia 🤲


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  29.11.2019
  29.11.2019

  Panie Marcinie, niech Pan wraca do zdrowia, życie to proces nieliniowy, proszę walczyć.

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  25.11.2019
  25.11.2019

  Pomóżmy Marcinowi!!!

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  21.07.2019
  21.07.2019

  Szybkiego powrotu do zdrowia! ❤️

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  20.07.2019
  20.07.2019

  Wiary nadziei i ufności w Boże Miłosierdzie ❤

 • Magda Ł - awatar

  Magda Ł

  07.07.2019
  07.07.2019

  chlebek ziołowy

91 205 zł  z 100 000 zł (Cel)
Wpłaciło 1 009 osób
Zbiórka zakończonaUdostępnij
 
Karolina Jakubczak - awatar

Karolina Jakubczak

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 1 009

Ilona - awatar
Ilona
20
Paulina Ś. - awatar
Paulina Ś.
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1 000
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
9
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5 300
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
200
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij