Zbiórka Tragedia kocich maleństw. - zdjęcie główne

Tragedia kocich maleństw.

620 zł  z 600 zł (Cel)
Wpłaciło 8 osób

Dziś pod opiekę Radzyńskiego Stowarzyszenia na Rzecz Zwierząt "Podaj Łapę" trafiły 3 maleńkie kocięta. Są bardzo chore - mają koci katar. Jedno z nich straciło już oczko. Obecnie są już pod najlepszą opieką weterynaryjną w klinice. Zbieramy fundusze na leczenie maluchów - na pewno będzie długotrwałe oraz na mleko, gdyż kocięta są tak malutkie, że same nie jedzą      i muszą być karmione sztucznie. 

Wierzymy z całych sił, że znajdą się dobre dusze, które nam pomogą. 

Dziękujemy za okazane wsparcie! 

Aktualizacje


 • Radzyńskie Stowarzyszenie Na Rzecz Zwierząt "Podaj Łapę" - awatar

  Radzyńskie Stowarzyszenie Na Rzecz Zwierząt "Podaj Łapę"

  19.08.2017
  19.08.2017

  Drugi z maluszków. Nie wiadomo, czy będzie widział...

  Zdjęcie aktualizacji 7 177

620 zł  z 600 zł (Cel)
Wpłaciło 8 osób

Wpłaty: 8

Agnieszka Dejneko - awatar
Agnieszka Dejneko
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
85
Dawid Ułoga - awatar
Dawid Ułoga
5
Marlena Zdanowicz - awatar
Marlena Zdanowicz
5
Agnes Gustin - awatar
Agnes Gustin
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
105
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
300
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij