Razem dla Buszy!

8 500 zł  z 8 000 zł (Cel)
Wpłaciło 96 osób
Alicja Zając - awatar

Alicja Zając

Organizator zbiórki

Ala jest piłkarką Polonii Poznań, futsalistką UAM Poznań oraz Reprezentantką Polski w futsalu. Futsal i piłka nożna to jej pasja, oddaje się temu całym sercem. Ala dysponuje atomowym strzałem z lewej nogi, niektórzy mieli okazję się o tym przekonać. Właśnie ta lewa noga doznała urazu. Czeka ją rekonstrukcja więzadeł. Decyzja zapadła! Operacja odbędzie się 14 stycznia. Jak wiadomo dla piłkarki to jedna z najbardziej przykrych kontuzji.... ale NASZA BUSZA się nie poddaje i chce wrócić na halowe jak i trawiaste boiska, dlatego my chcemy jej pomóc! 


Koszt operacji to 8000 zł, do tego dochodzi długa i kosztowna rehabilitacja. Ala na co dzień jest studentką medycyny, te studia wymagają dużych nakładów pieniężnych. Dlatego chcemy pomóc i wychodzimy z taką inicjatywą.

Jakby każdy z Was dorzucił coś od siebie to na pewno będziemy bliżej celu. Nawet mała pomoc, nie tylko w postaci wpłaty pieniędzy, ale nawet udostępnienia czy promowania tej akcji ucieszy nas wszystkich a Ala będzie wiedziała, że jest z nią mnóstwo osób i wtedy na pewno wróci silniejsza! 

Gorąco zachęcamy do wsparcia naszej akcji!


Robimy to dla Ali! 

Komentarze


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  22.01.2017
  22.01.2017

  Powrotu do zdrowia

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  15.01.2017
  15.01.2017

  Powodzenia !!!

 • Zuzia Bączkowska - awatar

  Zuzia Bączkowska

  14.01.2017
  14.01.2017

  Wracaj szybko do zdrowia i na boisko!

 • Asia Tokarska - awatar

  Asia Tokarska

  13.01.2017
  13.01.2017

  Powodzenia

 • Damian Zajaczkowski - awatar

  Damian Zajaczkowski

  13.01.2017
  13.01.2017

  szybkiego powrotu do zdrowia!czekamy na piekne gole:)

8 500 zł  z 8 000 zł (Cel)
Wpłaciło 96 osób
Alicja Zając - awatar

Alicja Zając

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 96

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
90
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
410
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1 250
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
24
AZS UG Futsal Ladies - awatar
AZS UG Futsal Ladies
200
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Jull - awatar
Jull
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Stefa Rex - awatar
Stefa Rex
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

People
Logo Fundacji Pomagam.pl

Wspieraj inicjatywy bliskie Twojemu sercu. Wystarczy, że wpiszesz nasz numer KRS przy rozliczaniu podatku dochodowego PIT, by nieść pomoc tam, gdzie jest ona najbardziej potrzebna razem z nami.

Dzięki Tobie możemy zmieniać świat na lepsze. Dziękujemy ❤️

KRS 0000353888

Sprawdź, jak przekazać 1,5% podatku

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij