Zbiórka Plac zabaw w Świętajnie - zdjęcie główne

Plac zabaw w Świętajnie

2 290 zł  z 80 000 zł (Cel)
Wpłaciło 31 osób
Aneta Brodowska-Zanadze - awatar

Aneta Brodowska-Zanadze

Organizator zbiórki

Kochani mieszkańcy gminy Świętajno i przyjaciele my - rodzice dzieci z gminy Świętajno, zbieramy fundusze na odnowienie placu zabaw przy szkole podstawowej w Świętajnie. Z placu korzystać będą również maluchy z punktu przedszkolnego. Co więcej będą tam mogli przychodzić wszyscy, którzy chcą pobawić się ze swoimi pociechami, również po godzinach pracy szkoły i w weekendy. To jest również ważne dla dzieci dojeżdżających do szkoły autobusami, ponieważ przyjemniej jest ten czas spędzić w fajnym miejscu.

W zeszłym roku okazało się, że obecny plac zabaw jest już w takim stanie, że zagraża dzieciom i został zamknięty. Lokalna działaczka społeczna sporządziła petycję pod którą podpisało się 647 osób i złożyła ją do wójta gminy. W odpowiedzi wójt zlecił sporządzenie projektu na nowy plac, którego wysokość to kwota 160.000 zł. Z budżetu gminy oraz ze zbiórek sołeckich mamy kwotę około 70.000 zł . My jako rodzice i uczniowie zorganizowaliśmy również dwa kiermasze: bożonarodzeniowy i karnawałowo-walentynkowy. Kilkukrotnie sprzedawane również były gofry i popcorn na terenie szkoły. Udało nam się uzbierać dodatkowe 10.000 zł. Jest to niestety kwota wciąż zbyt mała, by stworzyć miejsce godne naszych dzieci i naszego pięknego Świętajna.

Projekt nas zachwycił: przewidziany jest zespół wspinaczkowy z dwiema zjeżdżalniami, huśtawki z bocianim gniazdem, zjazd linowy, huśtawka wagowa, trampolina, domek z możliwością wspinania się. Z poprzedniego roku mamy z funduszu sołeckiego i od naszych pań z Koła Gospodyń Wiejskich stożek wspinaczkowy. Dzięki Paniom mamy również trzy nowe bujaczki do zamontowania, za co bardzo dziękujemy.

Jak widzicie cała społeczność przykłada się, żeby maluchy i dzieci miały fajne miejsce. Ale to wciąż za mało, jako że jesteśmy niewielką gminą na wschodzie Mazur.

Dlatego zwracamy się do Was z prośbą o wpłaty. Każda złotówka przybliży nas do wymarzonego celu.

Jeżeli ktoś potrzebuje potwierdzić autentyczność zbiórki, może skontaktować się ze Szkołą Podstawową w Świętajnie lub Urzędem Gminy w Świętajnie.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Słowa wsparcia

Twoje słowa mają moc pomagania! Wpłać darowiznę i przekaż kilka słów wsparcia 🤲


  • Anonimowy Darczyńca - awatar

    Anonimowy Darczyńca

    01.03.2024
    01.03.2024

    Liczę, że cel zostanie szybko osiągnięty.

2 290 zł  z 80 000 zł (Cel)
Wpłaciło 31 osób
Aneta Brodowska-Zanadze - awatar

Aneta Brodowska-Zanadze

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 31

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
200
Barbara Gryniewicz - awatar
Barbara Gryniewicz
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
200
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
30
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
200
Ada WARSIEWICZ - awatar
Ada WARSIEWICZ
20
Aneta-fanty Bazarek - awatar
Aneta-fanty Bazarek
25
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij