Zbiórka Wózek elektryczny dla Bartka - miniaturka zdjęcia

Wózek elektryczny dla Bartka

Zbiórka Wózek elektryczny dla Bartka - zdjęcie główne

Wózek elektryczny dla Bartka

0 zł z 40 000 zł (Cel)
Wpłać teraz
 
Monika Trzeciak - awatar

Monika Trzeciak

Organizator zbiórki

Cześć! Jestem Bartek. Mam 8 lat. Choruję na rdzeniowy zanik mięśni od 7 miesiąca swojego życia. SMA to choroba nerwowo- mięśniowa na którą do niedawna nie było lekarstwa. Dziś już jest LEK O NAZWIE SPINRAZA (NUSINERSEN). Dziś już dostępny też i dla mnie. Bardzo długo na to czekaliśmy. Mam wielkie plany i ogromne marzenia na przyszłość ....chyba jak każde dziecko. Nie zamierzam się poddawać. Chcę spełniać swoje marzenia ale potrzebna mi w tym Wasza pomoc.  Ale zanim to nastąpi muszę bardzo dużo ćwiczyć i być zaopatrywany w różnego rodzaju sprzęt medyczny i rehabilitacyjny. Tym razem potrzebuję wózek elektryczny,  dzięki któremu mógłbym się poruszać i zwiedzać otaczającą mnie rzeczywistość.  Koszt zakupu wózka to kwota 40 000 złotych.  Rodzice są bardzo dzielni. Bardzo się starają, ale koszty zapewnienia mi wszystkich rzeczy są ogromne. 

Obecnie uczęszczam do klasy trzeciej. Rok wcześniej niż inni  rozpocząłem naukę. Radzę sobie świetnie. Panie nauczycielki mam super. Bardzo interesuje mnie w szczególności matematyka i język obcy. Matematyka to mój konik. Interesuje mnie wszystko. Gdybym mógł siedzieć a nawet biegać myślę, że rodzice nie nadążyliby za mną. Najbardziej uwielbiam grać na play station. Każdy kto mnie zna doskonale o tym wie, że farming simulator i lego city to jest to.  

Dlatego jeśli chcielibyście mnie wesprzeć  to będzie mi bardzo miło.

Jestem podopiecznym Fundacji Serca dla Maluszka   https://www.fundacjasercadlamaluszka.pl/nasi-podopieczni/bartosz-trzeciak.html

Proszę o wsparcie i liczę na Wasze serduszka!

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
0 zł z 40 000 zł (Cel)
Wpłać teraz
 
Monika Trzeciak - awatar

Monika Trzeciak

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 0

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij