Zbiórka Wózek elektryczny dla Bartka - miniaturka zdjęcia

Wózek elektryczny dla Bartka

Zbiórka Wózek elektryczny dla Bartka - zdjęcie główne

Wózek elektryczny dla Bartka

0 zł z 40 000 zł (Cel)
Wpłać teraz
 
Monika Trzeciak - awatar

Monika Trzeciak

Organizator zbiórki

Cześć! Jestem Bartek. Mam 8 lat. Choruję na rdzeniowy zanik mięśni od 7 miesiąca swojego życia. SMA to choroba nerwowo- mięśniowa na którą do niedawna nie było lekarstwa. Dziś już jest LEK O NAZWIE SPINRAZA (NUSINERSEN). Dziś już dostępny też i dla mnie. Bardzo długo na to czekaliśmy. Mam wielkie plany i ogromne marzenia na przyszłość ....chyba jak każde dziecko. Nie zamierzam się poddawać. Chcę spełniać swoje marzenia ale potrzebna mi w tym Wasza pomoc.  Ale zanim to nastąpi muszę bardzo dużo ćwiczyć i być zaopatrywany w różnego rodzaju sprzęt medyczny i rehabilitacyjny. Tym razem potrzebuję wózek elektryczny,  dzięki któremu mógłbym się poruszać i zwiedzać otaczającą mnie rzeczywistość.  Koszt zakupu wózka to kwota 40 000 złotych.  Rodzice są bardzo dzielni. Bardzo się starają, ale koszty zapewnienia mi wszystkich rzeczy są ogromne. 

Obecnie uczęszczam do klasy trzeciej. Rok wcześniej niż inni  rozpocząłem naukę. Radzę sobie świetnie. Panie nauczycielki mam super. Bardzo interesuje mnie w szczególności matematyka i język obcy. Matematyka to mój konik. Interesuje mnie wszystko. Gdybym mógł siedzieć a nawet biegać myślę, że rodzice nie nadążyliby za mną. Najbardziej uwielbiam grać na play station. Każdy kto mnie zna doskonale o tym wie, że farming simulator i lego city to jest to.  

Dlatego jeśli chcielibyście mnie wesprzeć  to będzie mi bardzo miło.

Jestem podopiecznym Fundacji Serca dla Maluszka   https://www.fundacjasercadlamaluszka.pl/nasi-podopieczni/bartosz-trzeciak.html

Proszę o wsparcie i liczę na Wasze serduszka!

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
0 zł z 40 000 zł (Cel)
Wpłać teraz
 
Monika Trzeciak - awatar

Monika Trzeciak

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 0

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 15 czerwca zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij