Zbiórka 3 Mistrzostwa Polski MUAY BORAN - zdjęcie główne

3 Mistrzostwa Polski MUAY BORAN

901 zł z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciło 7 osób
Adam Kuba Jakubowski - awatar

Adam Kuba Jakubowski

Organizator zbiórki

Nazywam się Adam Kuba Jakubowski.

Po raz 3 ci organizuję Mistrzostwa Polski Muay Boran, Muay Kard Chiek.

które odbędą się 24 marca 2018 w Słupsku ul.Ogrodowa 5

W Mistrzostwach udział wezmą Seniorzy, Juniorzy, Kadeci i Dzieci.

Muay Boran wywodzi się z Wielkiej Tradycji. A ludzie go trenujący  - trenują, żyją i walczą wg zasad Staro Tajskich, które mówią o honorze, prawdzie i braterstwie. 

Gdzie Honor jest wartością najwyższą, gdzie Szacunek do przeciwnika okazywany jest na każdym kroku.

Mistrzostwa Muay Boran - niosą przesłanie: SZTUKI WALKI ŁĄCZĄ - NIE DZIELĄ!

Walcząc na zasadach Muay Kard Chiek można pokazać Kim jesteśmy Naprawdę.

Zebrane środki pozwolą na opłacenie sali, ringu, sędziów, zaplecza ratowniczego, niezbędnego sprzętu w tym: kaski, rękawice, ochraniacze, nagród.

 

Komentarze


  • Piotr Majbroda - awatar

    Piotr Majbroda

    21.03.18
    21.03.18

    Wspieramy nie gadamy 😊😊😊

901 zł z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciło 7 osób
Adam Kuba Jakubowski - awatar

Adam Kuba Jakubowski

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 7

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Piotr Majbroda - awatar
Piotr Majbroda
100
Jerzy Czarnecki -Propacta - awatar
Jerzy Czarnecki -Propacta
500
Retaa7 - awatar
Retaa7
50
Genowefa Jakubowska - awatar
Genowefa Jakubowska
50
Agnieszka Dorywalska - awatar
Agnieszka Dorywalska
100
Sabi - awatar
Sabi
100

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 15 sierpnia zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij