Zbiórka Pomóż Grzesiowi,WOŹNY Z Brzezin - zdjęcie główne

Pomóż Grzesiowi,WOŹNY Z Brzezin

69 589 zł  z 100 000 zł (Cel)
Wpłaciły 1 433 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 

Pan Grzegorz z Brzezin jest starszym człowiekiem. W tym momencie znalazł się na zakręcie swojego życia. Potrzebuje pomocy i wsparcia. Grupa młodych ludzi, która jest wolontariuszami Szlachetnej Paczki, postanowiła go wesprzeć w poprawie jego warunków mieszkaniowych.

Życie nie oszczędzało Pana Grzegorza, a warunki w jakich mieszka zaskoczyłyby niejednego z Nas - goły beton na podłodze, nieszczelne okna, odchodząca farba ze ścian. Starszy Pan po wielu nieszczęśliwych przejściach w życiu został na świecie sam i stracił jakąkolwiek chęć do życia. Wolontariusze pojawili się w odpowiednim momencie i dzięki darczyńcom zabezpieczyli jego potrzeby na poprzednią zimę oraz obiecali mu remont zalanej przez lokalne podtopienie części mieszkanka.
W tym momencie zwracamy się do Państwa, ponieważ koszty po wycenie przekraczają możliwości finansowe młodych ludzi. We współpracy z darczyńcami udało im się zakupić nowe meble kuchenne, które jednak czekają na remont pomieszczenia. Potrzebne są jeszcze m.in. drzwi wejściowe, płyty GK, wylewka (na środku pomieszczenia jest dużo niższy poziom), profile aluminiowe, gładź szpachlowa oraz wszystkie niezbędne materiały do wyremontowania mieszkania oraz opłacenia ekipy, która jest w stanie pomóc wolontariuszom w remoncie.

        Prosimy bardzo w imieniu swoim jak również wolontariuszy Szlachetnej Paczki z Brzezin o najmniejszą wpłatę i pomoc w spełnieniu marzeń Pana Grzegorza. Przede wszystkim obietnica, która została złożona musi być dotrzymana.

        Tylko od Państwa zależy, czy Pan Grzegorz przeżyje swoją jesień życia w godziwych warunkach. Wspólnie możemy uczynić wiele dobra.

Swoje siły w pomocy Panu Grzegorzowi łączymy z Grzegorzem Pacho, organizatorem zbiórki w Wielkiej Brytanii. Dzięki jego zaangażowaniu ruszyła zbiórka w Anglii dla ludzi chcących wpłacać w funtach. Wierzymy, że wspólnymi siłami się uda. Z takim wsparciem MUSI się udać.

"Moja osobista cegiełka na rzecz Pana Grzegorza to wejście na na szczyt najwyższej góry w Europie, dla laika takiego jak ja jest  to nadludzkie  wyzwanie. Zrobię to mimo szalonej rocznej diety i przekraczających moje wyobrażenie treningów. Zdobycie Mont Blanc planowane jest na okres pomiędzy majem a sierpniem 2022 roku. Wyprawę prowadzić będzie fantastyczny alpinista, Maciej Ciesielski. Szkoleniem zajmuje się 5+, szkoła w dolinie Pięciu Stawów w Polskich Tatrach. Przyświeca mi takie hasło:  ,,Pomóżmy temu, który pomagał innym. Grzech jest  by Grzech Grzechowi nie pomógł.'' - słowa Pana Grzegorza Pacho

Tu link do obserwowania przygotowań Pana Grzegorza do wejścia na szczyt Mount Blanc i relacje na bieżąco że zbiórki: https://www.facebook.com/Grzecha-warte-105422528640527

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  12.05.2022
  12.05.2022

  MOJE MALEŃSTWO UMRZE NIE POTRAFIĘ SPOJRZEĆ W OCZY MOJEGO MALEŃSTWA I POWIEDZIEĆ, ŻE UMRZE BO NIE STAĆ MNIE NA JEGO LECZENIE. W PORTFELU MAM DOSŁOWNIE 37 ZŁOTYCH. W PIĄTEK SKOŃCZĄ SIĘ NAM LEKI I KARMA. https://dotuje.pl/moje-malenstwo-umiera

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  29.04.2022
  29.04.2022

  5 ZŁOTYCH O TYLE BŁAGAM NA KOLANACH NA CHLEB. DZIEŃ DOBRY, JA PRZEPRASZAM, ŻE TU SIĘ PODPIEŁAM Z ZBIÓRKĄ, ALE CHCIAŁABYM COKOLWIEK ZJEŚĆ, NIE MAM NIC, A W KOSZACH OD KILKU DNI NIE MA NIC DO ZJEDZENIA. NIE STAĆ MNIE NA LEKI ANI NA JEDZENIE. MAM 56 LAT, OD KILKU LAT CHORUJE NIEULECZALNIE, NIE MOGĘ NAWET DOROBIĆ DO RENTY. BŁAGAM O POMOC NA JEDZENIE.http://pomagam.pl/c9rrky

 • Patryk Szymanowski - awatar

  Patryk Szymanowski

  09.02.2022
  09.02.2022

  Powodzonka

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  29.12.2021
  29.12.2021

  God bless you

 • Patryk S - awatar

  Patryk S

  29.12.2021
  29.12.2021

  Powodzenia🙂

69 589 zł  z 100 000 zł (Cel)
Wpłaciły 1 433 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 

Wpłaty: 1 433

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Kasia Staszczyk - awatar
Kasia Staszczyk
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!
Wspierasz zbiórki i akcje charytatywne? Wesprzyj nas za darmo!

Przekaż 1% podatku na Fundację Pomagam.pl - wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę fundacji: fundacja-pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

🇺🇦🇵🇱 Zakładasz zbiórkę na pomoc dla Ukraińców - kliknij tutaj. Informacje dla firm - kliknij tutaj

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij