Zbiórka Pomóż Grzesiowi,WOŹNY Z Brzezin - zdjęcie główne

Pomóż Grzesiowi,WOŹNY Z Brzezin

89 223 zł  z 100 000 zł (Cel)
Wpłaciło 1 506 osób
Zbiórka zakończonaUdostępnij
 

Pan Grzegorz z Brzezin jest starszym człowiekiem. W tym momencie znalazł się na zakręcie swojego życia. Potrzebuje pomocy i wsparcia. Grupa młodych ludzi, która jest wolontariuszami Szlachetnej Paczki, postanowiła go wesprzeć w poprawie jego warunków mieszkaniowych.

Życie nie oszczędzało Pana Grzegorza, a warunki w jakich mieszka zaskoczyłyby niejednego z Nas - goły beton na podłodze, nieszczelne okna, odchodząca farba ze ścian. Starszy Pan po wielu nieszczęśliwych przejściach w życiu został na świecie sam i stracił jakąkolwiek chęć do życia. Wolontariusze pojawili się w odpowiednim momencie i dzięki darczyńcom zabezpieczyli jego potrzeby na poprzednią zimę oraz obiecali mu remont zalanej przez lokalne podtopienie części mieszkanka.
W tym momencie zwracamy się do Państwa, ponieważ koszty po wycenie przekraczają możliwości finansowe młodych ludzi. We współpracy z darczyńcami udało im się zakupić nowe meble kuchenne, które jednak czekają na remont pomieszczenia. Potrzebne są jeszcze m.in. drzwi wejściowe, płyty GK, wylewka (na środku pomieszczenia jest dużo niższy poziom), profile aluminiowe, gładź szpachlowa oraz wszystkie niezbędne materiały do wyremontowania mieszkania oraz opłacenia ekipy, która jest w stanie pomóc wolontariuszom w remoncie.

        Prosimy bardzo w imieniu swoim jak również wolontariuszy Szlachetnej Paczki z Brzezin o najmniejszą wpłatę i pomoc w spełnieniu marzeń Pana Grzegorza. Przede wszystkim obietnica, która została złożona musi być dotrzymana.

        Tylko od Państwa zależy, czy Pan Grzegorz przeżyje swoją jesień życia w godziwych warunkach. Wspólnie możemy uczynić wiele dobra.

Swoje siły w pomocy Panu Grzegorzowi łączymy z Grzegorzem Pacho, organizatorem zbiórki w Wielkiej Brytanii. Dzięki jego zaangażowaniu ruszyła zbiórka w Anglii dla ludzi chcących wpłacać w funtach. Wierzymy, że wspólnymi siłami się uda. Z takim wsparciem MUSI się udać.

"Moja osobista cegiełka na rzecz Pana Grzegorza to wejście na na szczyt najwyższej góry w Europie, dla laika takiego jak ja jest  to nadludzkie  wyzwanie. Zrobię to mimo szalonej rocznej diety i przekraczających moje wyobrażenie treningów. Zdobycie Mont Blanc planowane jest na okres pomiędzy majem a sierpniem 2022 roku. Wyprawę prowadzić będzie fantastyczny alpinista, Maciej Ciesielski. Szkoleniem zajmuje się 5+, szkoła w dolinie Pięciu Stawów w Polskich Tatrach. Przyświeca mi takie hasło:  ,,Pomóżmy temu, który pomagał innym. Grzech jest  by Grzech Grzechowi nie pomógł.'' - słowa Pana Grzegorza Pacho

Tu link do obserwowania przygotowań Pana Grzegorza do wejścia na szczyt Mount Blanc i relacje na bieżąco że zbiórki: https://www.facebook.com/Grzecha-warte-105422528640527

Aktualizacje


 • Stowarzyszenie RAZEM MOŻEMY WIĘCEJ - awatar

  Stowarzyszenie RAZEM MOŻEMY WIĘCEJ

  10.09.2022
  10.09.2022

  Kolejny tydzień metamorfozy w domu u Pana Grzesia. Masa pracy by zamienić ten dom w ciepłe i przyjemne miejsce nie zmienia faktu, iż motyl wyłania się z poczwarki. Wszystko musi się jednak odbyć w zakresie naszych możliwości finansowych. Głównymi celami były: ogrzewanie ( koniec z zamarzniętą herbatą ) + zablokowanie wycieków z kanalizacji (czyli koniec wylewania fekaliów z zalanego po kolana mieszkania)
  ocieplenie ścian, nowa i uniesiona podłoga, izolacja i rekonstrukcja ścian, wymiana drzwi wejściowych, zamontowanie prysznica, nowe schody, nowe meble kuchenne. Dochodzą też rzeczy dodatkowe, które staramy się zorganizować.
  Chcemy tutaj ponownie podziękować Wam wszystkim za finansowe oraz rzeczowe darowizny.
  Od poniedziałku firma będzie kontynuować prace.
  Cały czas prosimy was o cegiełkę, która przybliży nas do celu, a Panu Grzegorzowi zapewni godne życie.
  Za wszelką pomoc z całego serca dziękujemy.
  pomagam.pl/3na39m

  Zdjęcie aktualizacji 101 487

Słowa wsparcia

Twoje słowa mają moc pomagania! Wpłać darowiznę i przekaż kilka słów wsparcia 🤲


 • Patrycja - awatar

  Patrycja

  12.12.2022
  12.12.2022

  Wierzę, że już będzie tylko lepiej!

 • Patryk Szymanowski - awatar

  Patryk Szymanowski

  09.02.2022
  09.02.2022

  Powodzonka

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  29.12.2021
  29.12.2021

  God bless you

 • Patryk S - awatar

  Patryk S

  29.12.2021
  29.12.2021

  Powodzenia🙂

 • emiiwik - awatar

  emiiwik

  28.12.2021
  28.12.2021

  Już niedługo szczęście uśmiechnie się do Pana. Życzę tego z całego serca !!!

89 223 zł  z 100 000 zł (Cel)
Wpłaciło 1 506 osób
Zbiórka zakończonaUdostępnij
 

Wpłaty: 1 506

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
2 000
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
2 000
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
2 980
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1 000
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1 237
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Mateusz W - awatar
Mateusz W
10
Marta - awatar
Marta
10
Kornelia Dolna - awatar
Kornelia Dolna
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij