Zbiórka Szczepienia dla szczeniaków - zdjęcie główne

Szczepienia dla szczeniaków

801 zł  z 800 zł (Cel)
Wpłaciło 6 osób
Magdalena Strzelczyk - awatar

Magdalena Strzelczyk

Organizator zbiórki


Kochani proszę o pomoc dla 5 maluszków, które przyszły na świat 8.05 i za kilka tygodni będą potrzebowały szczepień i odrobaczenia, założenia książeczek nim znajdą swoje nowe domki. Ale od poczatku:

Początkiem marca mój tata (74lata) przygarnoł 5 letnia suczke rady husky. Poprzedni właściciel chciał oddać pieska do schroniska bo dzieci mają alergie. 

Kiedy tata przyjechał odebrać suczke dostał informacje ze pod koniec lutego piesek uciekł i nie było go kilka dni i pan nie jest pewien czy ona w tym okresie nie miała ciężki. Tata zabrał suczke do weterynarza na szczepienia, odrobaczenia i przy okazji na usg czy nie jest w ciąży. Weterynarz stwierdził, że za wcześnie i umówił sie na 25.03 i tak też zrobił usg, na którym nie było widać że jest w ciąży. Ponad tydzień później tata pojechał kolejny raz do weta bo psinka przytyła i bal się że może jednak jest ciężarna. Usłyszał od weterynarza że nie trzeba jej tak paść. 

Wyobraźcie sobie jakie było zdziwienie kiedy 8.05 na świat przyszedł pierwszy szczeniaczek a później jeszcze cztery. Tak więc tata ma teraz gromadkę pociech. 3 dziewczynki i 2 chłopców, którą trzeba zaszczepić i przygotować do nowych domków kiedy przyjdzie na to czas. 

Ze względu, że tata jest emerytem a wiadomo jak skromnie żyją emeryci stąd ta zbiórka. 

801 zł  z 800 zł (Cel)
Wpłaciło 6 osób
Magdalena Strzelczyk - awatar

Magdalena Strzelczyk

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 6

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
530
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Jovka - awatar
Jovka
100
Mati - awatar
Mati
100

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij