Zbiórka Pomoc dla m. Połtawa, Ukraina - miniaturka zdjęcia

Pomoc dla m. Połtawa, Ukraina Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Pomoc dla m. Połtawa, Ukraina - zdjęcie główne

Pomoc dla m. Połtawa, Ukraina

4 192 zł  z 20 000 zł (Cel)
Wpłaciło 31 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Olha Bereza - awatar

Olha Bereza

Organizator zbiórki

🇵🇱‼️ Cześć,  czasy są jakie są, więc bez lirycznych wstępów. ‼️Potrzebne wsparcie dla Obrony Terytorialnej miasta Połtawa. 

Do Połtawy zwożą rannych żołnierzy z różnych miast, a ze względu na krwawe waliki w Kijowie, Charkowie oraz innych miastach wszystkie środki, przesyłane w ramach wsparcia Ukrainie kierowane są na dozbrojenie armii w kluczowych punktach. Chłopaki w Połtawie własnymi siłami się dozbrajają, mieszkańcy miasta przynoszą jedzenie, ubrania, leki.


Razem z Leną (https://www.facebook.com/o.obernikhina)  uruchomiliśmy zbiórkę na rzecz Obrony Terytorialnej miasta Połtawa oraz miejskiego szpitala, do którego zwożą rannych żołnierzy z całej Ukrainy. Na bieżąco środki są przekierowywane na zakup leków, rzeczy pierwszej potrzeby, sprzętów, kasków, kamizelek. 

Dzięki Waszej pomocy jesteśmy w stanie wesprzeć obronę terytorialną i szpitale miasta Poltawy 💙 Pierwszy transport dotarł już w marcu, udało się nam wysłać leki, jedzenie, rzeczy pierwszej potrzeby i taktyczne. A teraz organizowujemy kolejną dostawę!


Jesteśmy wdzięczni za każdą pomoc! Lena także na swoim profilu (https://www.facebook.com/o.obernikhina) pisze co potrzeba, gdybyście byli na miejscu w Warszawie i mieli chęć i możliwość pomocy w ten sposób. Zbiór darów przy ul. Sielecka 35 (Mokotów, biurowiec, parter)


‼️Hi, times are tough, so without further ado.  
We need support for the Territorial Defense of Poltava city. ‼️ Wounded soldiers from various cities are being brought to Poltava, and due to the bloody battles around Kyiv, Kharkiv, and other cities, all resources shipped in support of Ukraine are directed to help the army at key points. Guys in Poltava are taking care of their supplies, and residents of the city are bringing food, clothing, and medicine.


Together with Lena (https://www.facebook.com/o.obernikhina), we launched a fundraising for the Poltava Territorial Defense and the city hospital, where they bring wounded soldiers from all over Ukraine. The funds are constantly being redirected to buy medicines, necessities, equipment, helmets, and vests. 


Thanks to your help we can support the territorial defense and hospitals of Poltava city The first shipment arrived already in March, and we managed to send medicines, food, necessities, and tactical items. And now we are organizing another shipment!


We are grateful for any help! Lena also writes on her profile (https://www.facebook.com/o.obernikhina) about what we need, if you are in Warsaw and have the desire and ability to help in such a way. Donations can be collected at 35 Sielecka Street (Mokotów, office building, first floor)


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  11.05.2022
  11.05.2022

  NIKT NIE CHCE NAM POMÓC. OSTATNI RAZ JADŁAM 2 DNI TEMU, ZA OSTANIE PIENIĄŻKI KUPIŁAM KARME DLA ZWIERZĄT. BŁAGAM ZLITUJCIE SIĘ. NIE MAM JUŻ NIC DO JEDZENIA DLA SIEBIE I MOICH ZWIERZĄTEK. MUSZĘ TUTAJ BŁAGAĆ BY ZJEŚĆ COKOLWIEK, WYKUPIĆ RECEPTĘ, KUPIĆ JEDZONKO DLA MOICH KOCHANYCH ZWIERZĄTEK. Bardzo się boję o kolejne dni i z tego strachu odważyłam się napisać. Nie mam co zjeść, chodzę do jadłodajni, nie mam w ogóle środków na podstawowe rzeczy. BŁAGAM O LITOŚĆ NADE MNĄ. https://zbieram.pl/9xkf2ve

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  30.04.2022
  30.04.2022

  5 ZŁOTYCH O TYLE BŁAGAM NA KOLANACH NA CHLEB. DZIEŃ DOBRY, JA PRZEPRASZAM, ŻE TU SIĘ PODPIEŁAM Z ZBIÓRKĄ, ALE CHCIAŁABYM COKOLWIEK ZJEŚĆ, NIE MAM NIC, A W KOSZACH OD KILKU DNI NIE MA NIC DO ZJEDZENIA. NIE STAĆ MNIE NA LEKI ANI NA JEDZENIE. MAM 56 LAT, OD KILKU LAT CHORUJE NIEULECZALNIE, NIE MOGĘ NAWET DOROBIĆ DO RENTY. BŁAGAM O POMOC NA JEDZENIE. http://pomagam.pl/c9rrky

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  04.04.2022
  04.04.2022

  🙏🏼

4 192 zł  z 20 000 zł (Cel)
Wpłaciło 31 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Olha Bereza - awatar

Olha Bereza

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 31

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Daro - awatar
Daro
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Angela B - awatar
Angela B
200
ukropol - awatar
ukropol
100

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij