Zbiórka Operacja oczku szczeniaków - zdjęcie główne

Operacja oczku szczeniaków

740 zł  z 500 zł (Cel)
Wpłaciło 16 osób
Pat Pat - awatar

Pat Pat

Organizator zbiórki

Bobeła i Pączur mają ok 4-5 tygodni. Wraz z 6 swojego rodzeństwa zostały zabrane przez nas ze złomowiska w Brzesku. O ile 6 maluchów poza krzywym zgryzem jest zarobaczona ale zdrowa, to 2 kruszynki mają problem z oczami. 


Pączur najprawdopodobniej urodził się bez prawidłowo wykształconej gałki ocznej i w jej miejscu znajduje się jedynie owrzodzona tkanka, które generuje ostry stan zapalny, który ze względu na swoją lokalizacje jest bardzo niebezpieczny. Ok oczu tylko krok do mózgu. 

Bobeła jest w najgorszym stanie. Jej oko zostało uszkodzone mechanicznie, na złomowisku o to nie trudno. Z dnia na dzień stan zapalni i powikłania wrzodowe, są co raz ostrzejsze. 

Dzieciaki cały czas są pod kroplówkami, smarujemy oczy i podajemy antybiotyk, niestety te 800 gramowe organizmy nie są w stanie walczyć z tym co dzieje się na skutek tego, że w ich główkach nadal tkwią gałki oczne, które są siedliskiem choroby. Potrzebne jest natychmiastowe ich usunięcie. 

Po konsultacji weterynaryjnej w dniu dzisiejszym ( 12.02.2018), wspólnie z wetem podjęliśmy decyzje, że nie możemy już dłużej czekać i zabieg musi odbyć się jak najszybciej.

Termin zabiegu został wyznaczony na dzień jutrzejszy (13.02.2018) na godzinę 13:00. Niestety nie mam pewności, że przeżyją. Ich organizmy są maleńkie i słabe, ale tylko ingerencja chirurgiczna jest dla nich szansą na przeżycie. Jeśli stan zapalny pójdzie nerwem dalej, do mózgu, nie mają szans. Dlatego też zdecydowaliśmy się na podjęcie ryzyka zabiegu. To dla nich jedyna szansa.  

Dlatego też prosimy Was o pomoc w walce o ich życie. Szacowany koszt zabiegu usunięcia gałki ocznej i owrzodzonej tkanki u obu psiaków to około 400-500 zł. 

Wraz z naszymi 4 tygodniowymi dzieciakami będziemy szalenie wdzięczni za każdą najmniejszą pomoc. 

Pozdrawiamy, 

Fundacja GŁOS PSA 

https://www.facebook.com/Glos.Psa/


Komentarze


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  12.02.2018
  12.02.2018

  :)

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  12.02.2018
  12.02.2018

  Powodzenia 👍🏽

 • Magda - awatar

  Magda

  12.02.2018
  12.02.2018

  Powodzenia, Maluszki!

740 zł  z 500 zł (Cel)
Wpłaciło 16 osób
Pat Pat - awatar

Pat Pat

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 16

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
200
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Ania - awatar
Ania
20
Kamila - awatar
Kamila
20
Gosia - awatar
Gosia
50
JanU - awatar
JanU
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij