Zbiórka Operacja oczku szczeniaków - zdjęcie główne

Operacja oczku szczeniaków

740 zł  z 500 zł (Cel)
Wpłaciło 16 osób
Pat Pat - awatar

Pat Pat

Organizator zbiórki

Bobeła i Pączur mają ok 4-5 tygodni. Wraz z 6 swojego rodzeństwa zostały zabrane przez nas ze złomowiska w Brzesku. O ile 6 maluchów poza krzywym zgryzem jest zarobaczona ale zdrowa, to 2 kruszynki mają problem z oczami. 


Pączur najprawdopodobniej urodził się bez prawidłowo wykształconej gałki ocznej i w jej miejscu znajduje się jedynie owrzodzona tkanka, które generuje ostry stan zapalny, który ze względu na swoją lokalizacje jest bardzo niebezpieczny. Ok oczu tylko krok do mózgu. 

Bobeła jest w najgorszym stanie. Jej oko zostało uszkodzone mechanicznie, na złomowisku o to nie trudno. Z dnia na dzień stan zapalni i powikłania wrzodowe, są co raz ostrzejsze. 

Dzieciaki cały czas są pod kroplówkami, smarujemy oczy i podajemy antybiotyk, niestety te 800 gramowe organizmy nie są w stanie walczyć z tym co dzieje się na skutek tego, że w ich główkach nadal tkwią gałki oczne, które są siedliskiem choroby. Potrzebne jest natychmiastowe ich usunięcie. 

Po konsultacji weterynaryjnej w dniu dzisiejszym ( 12.02.2018), wspólnie z wetem podjęliśmy decyzje, że nie możemy już dłużej czekać i zabieg musi odbyć się jak najszybciej.

Termin zabiegu został wyznaczony na dzień jutrzejszy (13.02.2018) na godzinę 13:00. Niestety nie mam pewności, że przeżyją. Ich organizmy są maleńkie i słabe, ale tylko ingerencja chirurgiczna jest dla nich szansą na przeżycie. Jeśli stan zapalny pójdzie nerwem dalej, do mózgu, nie mają szans. Dlatego też zdecydowaliśmy się na podjęcie ryzyka zabiegu. To dla nich jedyna szansa.  

Dlatego też prosimy Was o pomoc w walce o ich życie. Szacowany koszt zabiegu usunięcia gałki ocznej i owrzodzonej tkanki u obu psiaków to około 400-500 zł. 

Wraz z naszymi 4 tygodniowymi dzieciakami będziemy szalenie wdzięczni za każdą najmniejszą pomoc. 

Pozdrawiamy, 

Fundacja GŁOS PSA 

https://www.facebook.com/Glos.Psa/


Słowa wsparcia

Twoje słowa mają moc pomagania! Wpłać darowiznę i przekaż kilka słów wsparcia 🤲


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  12.02.2018
  12.02.2018

  :)

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  12.02.2018
  12.02.2018

  Powodzenia 👍🏽

 • Magda - awatar

  Magda

  12.02.2018
  12.02.2018

  Powodzenia, Maluszki!

740 zł  z 500 zł (Cel)
Wpłaciło 16 osób
Pat Pat - awatar

Pat Pat

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 16

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
200
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Ania - awatar
Ania
20
Kamila - awatar
Kamila
20
Gosia - awatar
Gosia
50
JanU - awatar
JanU
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij