Skaryszew 2017 uratujmy życie.

578 zł  z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciło 15 osób
Ola Sumiła - awatar

Ola Sumiła

Organizator zbiórkiW tym roku na początku Marca w Skaryszewie organizowany jest od wielu lat targ koni , który jest najgorszym i najbardziej niehumanitarnym targiem ... Transporty żywych koni na rzeź są smutną rzeczywistością współczesnego świata. Konie, których ze względów kulturowych nie jada się w krajach takich jak Polska, Litwa, Wielka Brytania, Hiszpania czy Rumunia, sprzedaje się na rzeź do krajów o wysokiej konsumpcji koniny . Sprzedawane są na targowiskach - poranione, poganiane elektrycznymi pałkami. Potem są wiezione ponad 30 godzin z Polski do Włoch - z jednym postojem, bez wody. Słaniają się na nogach.

 Z przyjaciółmi mamy zamiar wykupić i uratować dwa konie , zapewnimy im dom w całodobowej stajni w Kamieniu . Potrzebujemy wsparcia finansowego, bo niestety nie jesteśmy w stanie pokryć wszystkich kosztów . Mam nadzieje , że są wśród Was dobre dusze , które pomogą Nam podarować nowe życie tym pięknym istotom. 


MAMY MAŁO CZASU ... RAZEM MOŻEMY WIĘCEJ !!

578 zł  z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciło 15 osób
Ola Sumiła - awatar

Ola Sumiła

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 15

Iwona - awatar
Iwona
150
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Ida T. - awatar
Ida T.
100
Dorota Sumiła - awatar
Dorota Sumiła
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Gaba - awatar
Gaba
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Katarzyna oppa - awatar
Katarzyna oppa
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij