Zbiórka Na ratunek przed rzeźnią - zdjęcie główne

Na ratunek przed rzeźnią

8 150 zł  z 8 000 zł (Cel)
Wpłaciło 131 osób

Mama i dziecko, ratujemy przed rzeźnią!

Jesteśmy ośrodkiem rehabilitacji dzikich zwierząt ale los stawia na naszej drodze przeróżne wyzwania.Dziś postawił je - matkę i dziecko, postanowiliśmy ratować je przed rzeźnią.

Kobyłka to 13 letnia bardzo wychudzona, zaniedbana klacz, jej synek to 5 -cio miesięczny źrebak, również zaniedbany i wychudzony, chcielibyśmy, żeby już nigdy nikt nie wykorzystywał ich do ciężkiej pracy, żeby już nigdy nie trafiły w ręce handlarza.

Matka pracowała przy wywozie drewna z lasu, gdy opadła z sił, odesłano ją razem z dzieckiem do rzeźni.

Prosimy Was o pomoc w wykupie od handlarza, który wycenił życie tej dwójki na 7200 PLN, do tego koszt transportu ze Śląska i na początek podstawowa diagnostyka,badanie krwi, odrobaczenie, witaminy.Całość pewnie się zamknie w 8 tysiącach - to cena życia mamy i źrebaka.

Przed nami próbę ratunku podjęła inna organizacja, niestety, udało im się uzbierać jedynie drobną część potrzebnej kwoty.

Czy uda się nam ocalić te konie? Nie wiemy ale musimy spróbować, wierzymy, że z Waszą pomocą damy radę.


Aktualizacje


  • Ośrodek Okresowej Rehabilitacji Zwierząt w Jelonkach - awatar

    Ośrodek Okresowej Rehabilitacji Zwierząt w Jelonkach

    27.11.2022
    27.11.2022

    Obiecany filmik, uratowane dzięki Wam,jesteśmy bardzo wdzięczni <3

8 150 zł  z 8 000 zł (Cel)
Wpłaciło 131 osób

Wpłaty: 131

dziękujemy za to co robicie <3 - awatar
dziękujemy za to co robicie <3
150
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
42
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
15
Łapa - awatar
Łapa
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
8
Aleksandra Smolinska - awatar
Aleksandra Smolinska
25
Kamila - awatar
Kamila
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
70

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij