Zbiórka Ratujemy psy zalane przez wodę - miniaturka zdjęcia

Ratujemy psy zalane przez wodę Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Ratujemy psy zalane przez wodę - zdjęcie główne

Ratujemy psy zalane przez wodę

93 726 zł  z 200 000 zł (Cel)
Wpłaciło 1 510 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Woda zalewa kolejne rejony po wysadzeniu zapory w Nowej Kachowce na Ukrainie. Publikujemy zdjęcia z tej ewakuacji. Ratownicy i ochotnicy docierają do najbardziej dotkniętych zalaniem miejsc. Na pomoc czekają nie tylko zrozpaczeni mieszkańcy, ale także zwierzęta. I tym chcemy też dziś pomóc. 

Ten pies na fotografii wyżej przypłynął wczoraj do Odessy na desce. Został uratowany. Tym i innym kilku tysiącom psów chcemy szybko pomóc. Dziś dzięki portalowi wp.pl zbieramy na zakup 20 ton karmy dla zwierząt, które ucierpiały na Ukrainie w wyniku powodzi.

Przez 15 ostatnich miesięcy wolontariusze naszej fundacji udzielili pomocy dla prawie 400 zwierząt przyjętych z Ukrainy do Polski. Większość z nich po zakończonym leczeniu ma już nowe domy.  Rok temu na Ukrainę wysłaliśmy kilkanaście ton karmy i opłacaliśmy również jej transporty.

Środki na pomoc dla tych psów dawno się skończyły. Z Ukrainy od tamtejszych wolontariuszy przez ostatnie dni otrzymujemy liczne prośby o wsparcie karmą psów, które ucierpiały na skutek powodzi. Psy są tam bez szans na jedzenie. Wiele z nich cudem przeżyło...

Na miejscu mimo upływu czasu - cały czas trwa akcja ratunkowa dla zwierząt. Setki psów wyławiane są łodziami przez ratowników i przekazywane do wolontariuszy. 

W akcje ratunkową na miejscu, w Nowej Kachowce, Odessie i wielu innych miejscach, gdzie potrzebna jest pomoc - zaangażowanych jest kilkuset wolontariuszy.

Wyłowione zwierzęta zabezpieczane są tymczasowo w schroniskach, domach prywatnych i szykowane do adopcji między innymi w Polsce. Na fotografii poniżej psy jakie trafiły do nas ostatnio z Ukrainy, już po przekroczeniu granicy. Przyjechało ich ponad 30. 

Zanim jednak znajdą nowe domy i przejdą procedury szczepień leczenia potrzebują tam, na miejscu w Ukrainie karmy, podkładów higienicznych, leków. Tam akcja ratunkowa trwa cały czas. 

Obiecaliśmy pomoc: w zakupie karmy i innych najbardziej potrzebnych rzeczy. Zawieziemy te dary za kilka dni na kilka transportów na Ukrainę. Dary rzeczowe (karma w tym produkty sypkie (ryż, makaron), oleje, legowiska, klatki dla psów, stare poszewki na kołdry i poduszki, koce - można przesyłać również  na adres organizacji:  

Fundacja Ochrony Zwierząt, Sarcz 4, 64-980 Trzcianka tel. 513 569 791.

 

Często zastanawiamy się jak możemy, my w Polsce pomóc najbardziej potrzebującym na odległość. Dzięki uprzejmości Wirtualnej Polski możemy zebrać dziś jak najwięcej, by pomóc najbardziej potrzebującym zwierzętom. Pamiętajmy - razem mamy wielką moc.


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Słowa wsparcia

Twoje słowa mają moc pomagania! Wpłać darowiznę i przekaż kilka słów wsparcia 🤲


 • sylwia - awatar

  sylwia

  24.07.2023
  24.07.2023

  Powodzenia! 💗

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  17.06.2023
  17.06.2023

  psiaki są bezinteresownie kochające. Pomoc im się należy

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  14.06.2023
  14.06.2023

  Pomagajmy zwierzakom!

 • Jerzy Owczarek - awatar

  Jerzy Owczarek

  13.06.2023
  13.06.2023

  Zachęcam do wplaty nawet drobnej sumy.

 • HeZi - awatar

  HeZi

  13.06.2023
  13.06.2023

  Im nie pomoże nikt. Chyba, że my.

93 726 zł  z 200 000 zł (Cel)
Wpłaciło 1 510 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Wpłaty: 1 510

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
WoodySpore771 - awatar
WoodySpore771
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Ola M - awatar
Ola M
5
Karol Miękczyński - awatar
Karol Miękczyński
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
3
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij