Zbiórka Ratujemy porzucone szczeniaki - zdjęcie główne

Ratujemy porzucone szczeniaki

1 000 zł  z 1 000 zł (Cel)
Wpłaciło 10 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Bezbronne. Porzucone. Pozostawione samym sobie. Nie wiadomo, jak długo czekały na pomoc... 

Pod opieką naszego Stowarzyszenia są aktualnie 3 mioty szczeniąt. Sytuacja zmienia się bardzo dynamicznie, niestety wciąż dostajemy informacje o kolejnych niezabezpieczonych zwierzakach. 

Psy zostały znalezione na polach i w lasach. W trakcie interwencji były wycieńczone - głodne, odwodnione, wyziębione i uległe. Ich życiu zagrażało niebezpieczeństwo. 

Bardzo prosimy Was o wsparcie finansowe w opiece nad maluchami. Zbieramy środki na kupno karmy, podkładów oraz opłacenie profilaktyki szczepień, odrobaczeń i czipowania. 

Dzięki Wam każdy bezbronny maluszek przejdzie pełną profilaktykę szczepień przeciwko chorobom zakaźnym, zostanie odrobaczony, zabezpieczony przeciwko pasożytom i zaczipowany.

Zwierzęta są pod opieką Stowarzyszenia na rzecz ochrony zwierząt. Nasza organizacja działa dzięki Waszemu wsparciu. 

Czy wyobrażacie sobie, że miesięcznie Stowarzyszenie ma kilkanaście interwencji? Zwierząt, których prawa nie są respektowane. Pod opiekę Stowarzyszenia trafiają dorosłe, starsze, chore psy, ale bardzo często suki z małymi lub porzucone przez człowieka szczeniaki. Niestety widok bezbronnych, wycieńczonych psów, tułających się po polach, porzuconych w lasach, przydrożnych rowach - to w Polsce częsty widok. 

Nie ma w nas zgody na taki los zwierząt, dlatego bardzo prosimy, pomóżcie nam pomagać. Każda złotówka z tej zbiórki zostanie przekazana na pomoc zwierzakom. Z góry dziękujemy za wsparcie i udostępnienia!
---
Osoby zainteresowane poznaniem działalności Stowarzyszenia na rzecz ochrony zwierząt - Nasielsk lub adopcją zapraszamy na FB organizacji:

https://www.facebook.com/StowarzyszenieNaRzeczOchronyZwierzatNasielsk

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
1 000 zł  z 1 000 zł (Cel)
Wpłaciło 10 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Wpłaty: 10

Iza Pac Turlejska - awatar
Iza Pac Turlejska
560
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Iza Pac - awatar
Iza Pac
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Mariusz Sanitariusz - awatar
Mariusz Sanitariusz
50
Monika - awatar
Monika
50
Ewka - awatar
Ewka
20
Aleksandra Ska - awatar
Aleksandra Ska
50
Kinga Orłowska - awatar
Kinga Orłowska
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!
Wspierasz zbiórki i akcje charytatywne? Wesprzyj nas za darmo!

Przekaż 1% podatku na Fundację Pomagam.pl - wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę fundacji: fundacja-pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

🇺🇦🇵🇱 Zakładasz zbiórkę na pomoc dla Ukraińców - kliknij tutaj. Informacje dla firm - kliknij tutaj

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij