Zbiórka Na leczenie podhalańskich kotów - miniaturka zdjęcia

Na leczenie podhalańskich kotów

Zbiórka Na leczenie podhalańskich kotów - zdjęcie główne

Na leczenie podhalańskich kotów

2 050 zł z 2 050 zł (Cel)
Wpłaciło 29 osób
Wpłać teraz
 

Szanowni Państwo,

Kolejny raz jesteśmy zmuszeni poprosić o pomoc w opłaceniu faktury za leczenie tych dwóch chorych kotów z Nowego Targu. Koty - mama z kociakiem- zostały wyłapane na osiedlu Na Skarpie, oba były bardzo chore. Z nosa lała sie ropa. Wdrożone leczenie początkowo przyniosło szybkie rezultaty, jednak okazało się, ze koty maja słabą odporność i ich stan się pogorszył.

Ratowaliśmy oba, udało się uratować życie tylko dorosłej kotce. Mały kociak odszedł, mimo długich starań. W sumie w szpitalu spędziły ponad cztery tygodnie, kotka na koniec została zaszczepiona i wysterylizowana. Obecnie, znalazła nowe miejsce do życia a my do 7 stycznia musimy uzbierać ponad dwa tysiące złotych za ich leczenie.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • TATRZAŃSKIE TOWARZYSTWO OPIEKI NAD ZWIERZĘTAMI W ZAKOPANEM - awatar

  TATRZAŃSKIE TOWARZYSTWO OPIEKI NAD ZWIERZĘTAMI W ZAKOPANEM

  04.01.21
  04.01.21

  Z serca dziekujemy wszystkim Darczyńcom za pomoc dla kotów z Podhala. <3

  Zdjęcie aktualizacji 60 911

2 050 zł z 2 050 zł (Cel)
Wpłaciło 29 osób
Wpłać teraz
 

Wpłaty: 29

Małgorzata Mikitiuk - awatar
Małgorzata Mikitiuk
570
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Małgorzata Myśliwska-Fulbiszewska - awatar
Małgorzata Myśliwska-Fulbiszewska
33
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Andrzej Kociuba - awatar
Andrzej Kociuba
20
Marta - awatar
Marta
20
Medziks - awatar
Medziks
20
Doris - awatar
Doris
500
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij