zbiórka na trzeci kontener

13 183 zł  z 23 000 zł (Cel)
Wpłaciło 320 osób
Celina Mariusz - awatar

Celina Mariusz

Organizator zbiórki

Kilka osób chcących nieść dobro połączyło swoje siły i tak powstało Stowarzyszenie Przyjaciół Afryki " Hope For Kids " . Naszym celem jest pomagać małym Gambijczykom ,aby na ich twarzach zagościł uśmiech choć na chwilę.

W naszym krótkim dorobku mamy dwie wysyłki darów  do Gambii                           ( art.szkolnych ,zabawek ,odzieży ,butów).

Zapewniliśmy  66 dzieciom możliwość kształcenia się w szkole poprzez znalezienie im ,,wirtualnych rodziców" którzy opłacili roczny koszt nauki.

Osobiście odwiedziliśmy  trzy szkoły , zapoznając się z  ich  potrzebami, a także zobaczyliśmy jak żyją na co dzień dzieci i ich rodziny.

Potrzeby są ogromne w kraju który niema nic ( przemysłu ,rolnictwa ,słabo rozwinięta jest edukacja dzieci a tym samym ich przyszłość.My staramy się im pomóc chociaż w minimalnym stopniu. 

Ruszamy z kolejną zbiórką darów, a co za tym idzie zbiórką pieniędzy na wysyłkę kolejnego kontenera.Mamy nadzieję ,że i tym razem nie zawiedziecie i pomożecie wywołać uśmiech na twarzach małych Gambijczyków za co Wam już z góry w ich imieniu serdecznie dziękujemy.

SPA Hope For Kids czyli Celina, Alicja, Mariusz, Anna, Bożena, Magda,Joanna, Dagmara, Magdalena, Małgorzata I wolontariusze.


Komentarze


 • Alicja Ryt - awatar

  Alicja Ryt

  18.12.2020
  18.12.2020

  Bazarek

 • Marcin Gawłowski - awatar

  Marcin Gawłowski

  04.11.2020
  04.11.2020

  3 mam kciuki za powodzenie akcji

 • Celina Mariusz - awatar

  Celina Mariusz

  04.11.2020
  04.11.2020

  Bazarek AGD i ksiazka

 • Celina Mariusz - awatar

  Celina Mariusz

  04.11.2020
  04.11.2020

  Zestaw szkocki

 • Sylwia Gruszkiewicz - awatar

  Sylwia Gruszkiewicz

  19.10.2020
  19.10.2020

  Bazarek

13 183 zł  z 23 000 zł (Cel)
Wpłaciło 320 osób
Celina Mariusz - awatar

Celina Mariusz

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 320

Katarzyna Pawłowicz - awatar
Katarzyna Pawłowicz
80
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Agata Szulc - awatar
Agata Szulc
100
Sandra bazarek - awatar
Sandra bazarek
10
Bożena bazarek - awatar
Bożena bazarek
50
Alicja Ryt - awatar
Alicja Ryt
40
Ewelina Ka - awatar
Ewelina Ka
46
Lucyna Konkol - awatar
Lucyna Konkol
10
Joanna - awatar
Joanna
20
Anna Wilk - awatar
Anna Wilk
10

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij