Zbiórka Leczenie syna szpital w Belgii - zdjęcie główne

Leczenie syna szpital w Belgii

3 308 zł  z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciło 75 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Marzena Pawlik - awatar

Marzena Pawlik

Organizator zbiórki

Obecnie jesteśmy z synem Arturem w szpitalu UZ Leuven w Belgii. Artur ma wrodzoną wadę serca, jest po 4 operacjach kardiochirurgicznych, 5 cewnikowaniach serca. Ma włożone 2 stenty w tetnicach płucnych i komplikacje po tym wszystkim. Najbardziej zagrażające jest plastyczne zapalenie oskrzeli, w Polsce lekarze nie potrafią tego leczyć, dzieci umierają. Dlatego jesteśmy w Belgii w szpitalu UZ Leuven. Arturek w październiku 2019 miał pierwszy zabieg na układzie limfatycznym i niestety od poniedziałku 13 września 2021 znów jesteśmy w szpitalu UZ Leuven. Dziś przeszedł bardzo skomplikowaną operację i czekamy co dalej. Profesor Geweling powiedział że jest to bardzo skomplikowane i trudne ale jeśli nie spróbują zakleić przecieków z układu limfatycznego Arturek może się udusić. Po operacji okazało się, że nastąpiło niebezpieczne zwężenie w układzie limfatycznym i został wszczepiony stent długości 10 cm szerokości 4,5 milimetra. Dodatkowo został wprowadzony nowy lek Warfin i codziennie trzeba mierzyć krzepliwość krwi aby w stęcie nie powstał żaden zakrzep. Arturek wypluwa plastik, który jest bardzo niebezpieczny. Jest to nic innego jak białko tracone przez układ limfatyczny. Bardzo prosimy o pomoc, każda złotówka się liczy. Za pobyt w szpitalu w 2019 roku do zapłaty było 9 000 tys euro. Obecnie zapłaciliśmy 8 250 tys euro i czekamy na ostateczne rozliczenie. Błagamy o pomoc, każda złotówka na wagę złota, na wagę życia naszego syna Artura. Aktualizacja 23 września Artur jest teraz w Uniwersyteckim Szpitalu w Krakowie Prokocimiu przylecieliśmy z Belgii w poniedziałek a w środę przyjęli Arturka u nas do kontynuacji leczenia. Akutalizacja 30 listopada  obecnie dostaliśmy rozliczenie i musimy wpłacić 1 938,28 euro.  Proszę pomóżcie ponieważ sami nie dajemy rady.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Marzena Pawlik - awatar

  Marzena Pawlik

  30.11.2021
  30.11.2021

  Witam Was kochani otrzymaliśmy ostateczne rozliczenie ze szpitala UZ Leuven w Belgii 1 938,28 euro. Musimy tą kwotę jeszcze dozbierać i zapłacić ostateczny rachunek. Bardzo Was prosimy o udostępnianie, sami już nie dajemy rady zapłacić. Załączam zdjęcie otrzymanego pisma z kwotą do zapłaty. Proszę pomóżcie w leczeniu Arturka i uzbieraniu potrzebnej kwoty.

  Zdjęcie aktualizacji 82 995

Komentarze


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  23.09.2021
  23.09.2021

  Życzę dużo siły, wszystko się ułoży<3

  • Marzena Pawlik - awatar

   Marzena Pawlik - Organizator zbiórki

   24.09.2021
   24.09.2021

   Wierzymy że tak.

 • Toszib - awatar

  Toszib

  22.09.2021
  22.09.2021

  Powodzenia

  • Marzena Pawlik - awatar

   Marzena Pawlik - Organizator zbiórki

   23.09.2021
   23.09.2021

   Dziękuję w imieniu Arturka.

 • Paulina - awatar

  Paulina

  17.09.2021
  17.09.2021

  Trzymaj się

  • Marzena Pawlik - awatar

   Marzena Pawlik - Organizator zbiórki

   17.09.2021
   17.09.2021

   Bardzo dziękujemy.

3 308 zł  z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciło 75 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Marzena Pawlik - awatar

Marzena Pawlik

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 75

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Andrzej - awatar
Andrzej
2
Aneta Lukaszuk - awatar
Aneta Lukaszuk
400
Katarzyna Stolarczyk - awatar
Katarzyna Stolarczyk
20
Magdalena - awatar
Magdalena
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Agaw - awatar
Agaw
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
15

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij