Zbiórka Na leczenie i rehabilitację Leo - miniaturka zdjęcia

Na leczenie i rehabilitację Leo Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Na leczenie i rehabilitację Leo - zdjęcie główne

Na leczenie i rehabilitację Leo

35 130 zł  z 50 000 zł (Cel)
Wpłaciły 142 osoby
Wpłać teraz Udostępnij
 
Agnie Szka - awatar

Agnie Szka

Organizator zbiórki

DZIEŃ DOBRY  Bardzo długo  zbierałam się aby poprosić o pomoc  dla  synka  Leosia,który  urodził się jako wcześniak w 34 tyg.ciąży z wagą  1 kg 750 gram.Leonek jest chłopcem  po 2 wylewach dokomorowych 4 stopnia,ma mózgowe porażenie dziecięce,epilepsje, autyzm,wzmożone napięcie mięśniowe  i przykurcze,jest dzieckiem niewidomym..


Ma 3,5 roku  nie siedzi  nie chodzi,nie woła mamo tato.Bardzo chcielibyśmy choć trochę ulżyć  mu cierpienia i skończyć wieczna burzę w jego małej główce jaką jest padaczka na którą nie chcą działać leki,dobrać  dokładne leczenie  epilepsji,która  zabiera Leonowi każdy jego sukces i to na co pracuje tyle czasu ,ale aby tak było musimy zrobić mu badania genetyczne  trio was a nie jest ono refundowane  kosztuje  8 tyś.  Złotych.za uzbierane pieniążki  będziemy robić badanie genetyczne  i opłacimy leo rechablitacje  na jakiś czas.Leoś bardzo chciał by normalnie funkcjonować  choć trochę jak swoi rówieśnicy,  ale by tak było potrzebuje pomocy  sami nie jesteśmy wstanie  mu pomóc .Za każdą okazaną  pomoc czy udostępnienie  bardzo dziękuję 

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Krystian - awatar

  Krystian

  07.11.2022
  07.11.2022

  Dużo zdrówka ❤️

 • Małgorzata Fior - awatar

  Małgorzata Fior

  14.10.2022
  14.10.2022

  Dużo zdrówka dla Leosia....

35 130 zł  z 50 000 zł (Cel)
Wpłaciły 142 osoby
Wpłać teraz Udostępnij
 
Agnie Szka - awatar

Agnie Szka

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 142

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Fistaszek - awatar
Fistaszek
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Wracaj do zdrowia kruszynko - awatar
Wracaj do zdrowia kruszynko
450
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Kuba - awatar
Kuba
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Krystian - awatar
Krystian
200

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij