Zbiórka Doposażenie Punktu Adopcyjnego - miniaturka zdjęcia

Doposażenie Punktu Adopcyjnego

Marcel Piątkowski - awatar

Marcel Piątkowski

Organizator zbiórki

Kochani,

Dziękujemy za odwiedzenie strony naszej zbiórki.

Jesteśmy Pruszkowskim Stowarzyszeniem na Rzecz Zwierząt, organizacją pozarządową zajmującą się pomocą bezdomnym zwierzętom (psom i kotom) na terenie powiatu pruszkowskiego.  Od 2014 we współpracy z Gminą Pruszków prowadzimy Punk Adopcyjny dla psów oraz od 2018 jego odpowiednik dla kotów, Kocią Przystań.  Tylko w 2017 roku trafiły do nas 331 psy i koty, dla 145 naszych podopiecznych znaleźliśmy nowe domy.

Jesteśmy aktywni w niemal każdym obszarze szerokiej tematyki ochrony zwierząt w Pruszkowie i najbliższych okolicach. Prowadzimy akcje edukacyjne w placówkach oświatowych (przedszkola, szkoły podstawowe, licea), bierzemy udział w lokalnych imprezach plenerowych, organizuje akcje bezpłatnego czipowania zwierząt. 

Naszym podopiecznym staramy się zapewnić możliwie jak najlepsze warunki pobytu w ośrodku adopcyjnym, stworzyć im namiastkę domu i dobrze przygotować do adopcji. Nasi wolontariusze codziennie pracują z psami aby szybko przyzwyczaiły się do swojego "nowego człowieka".

Niektórzy z naszych podopiecznych wymagają jednak większej troski niż pozostali mieszkańcy Punktu Adopcyjnego. Specjalnie dla szczeniaków i psów wiekowych stworzyliśmy Psiedszkole (szczeniakarnia) oraz geriatrię. Niestety, w późnych godzinach wieczornych i przy bardzo niskich temperaturach użyteczność tych obiektów gwałtownie spada. Chcielibyśmy prosić Was o pomóc w zmianie tej sytuacji :)

Aby szczeniakarnia i geriatria mogły być wykorzystywane przez cały rok, konieczne jest zamontowanie wewnętrznego oświetlenia oraz ogrzewania. Łączny koszt prac (z robocizną) to 4000 zł - niestety sami nie jesteśmy w stanie pokryć tej kwoty :(

Biorąc udział w tej zbiórce, poprawiasz warunki bytowe naszych najmłodszych i najstarszych podopiecznych. Bardzo prosimy o wsparcie, oni naprawdę go potrzebują! Pomóż nam pomagać! :) 

Zapraszamy również do odwiedzenia naszej strony internetowej i profilu na FB!

WWW: www.psnrz.org.pl

FB: www.facebook.com/PSnRZ/


Wybierz kwotę

20
50
100
200
1 000
Inna

Aktualności

 • Marcel Piątkowski - awatar

  Marcel Piątkowski

  21.06.18
  21.06.18

  Kochani, Niedawno zbieraliśmy pieniądze na doposażenie Punktu Adopcyjnego w zakresie doprowadzenia oświetlenia i ogrzewania do szczeniakarni i geriatrii. Prace zostały już zakończone, zobaczcie sami jak to teraz wygląda :) Uporządkowane zostały też przyłącza elektryczne, w ramach ogrzewania postawiliśmy na elektryczne farelki do ogrzewania garaży - świetnie się sprawdzają w niewielkich pomieszczeniach. Zebrane środki pozwoliły także na zamontowanie dwóch dodatkowych reflektorów z czujnikiem ruchu. Dziękujemy za Wasze wsparcie w imieniu swoim a przede wszystkim naszych podopiecznych! :)

  Zdjęcie aktualności 16 606

Komentarze

 • Damian G - awatar

  Damian G

  28.03.18
  28.03.18

  :)

Marcel Piątkowski - awatar

Marcel Piątkowski

Organizator zbiórki

Wpłaty - 105

Katarzyna Kulka - awatar
5
Katarzyna Kulka
Anonimowy Darczyńca - awatar
20
Anonimowy Darczyńca
Anonimowy Darczyńca - awatar
1
Anonimowy Darczyńca
Anonimowy Darczyńca - awatar
20
Anonimowy Darczyńca
Małgorzata - awatar
50
Małgorzata
Paweł S - awatar
50
Paweł S
Katarzyna Piotrowska - awatar
20
Katarzyna Piotrowska
Agata Polkowska - awatar
20
Agata Polkowska
Dagmara G - awatar
10
Dagmara G
Jaroslaw Ziolek - awatar
30
Jaroslaw Ziolek

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak to działa?

1

Stwórz zbiórkę

Podaj kwotę, uzupełnij opis, gotowe!

2

Udostępnij

Zapraszaj do wsparcia zbiórki.

3

Zbierz pieniądze

Wykorzystaj najlepsze narzędzie w sieci.

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij