Zbiórka Doposażenie Punktu Adopcyjnego - zdjęcie główne

Doposażenie Punktu Adopcyjnego

4 267 zł  z 4 000 zł (Cel)
Wpłaciło 108 osób
Marcel Piątkowski - awatar

Marcel Piątkowski

Organizator zbiórki

Kochani,

Dziękujemy za odwiedzenie strony naszej zbiórki.

Jesteśmy Pruszkowskim Stowarzyszeniem na Rzecz Zwierząt, organizacją pozarządową zajmującą się pomocą bezdomnym zwierzętom (psom i kotom) na terenie powiatu pruszkowskiego.  Od 2014 we współpracy z Gminą Pruszków prowadzimy Punk Adopcyjny dla psów oraz od 2018 jego odpowiednik dla kotów, Kocią Przystań.  Tylko w 2017 roku trafiły do nas 331 psy i koty, dla 145 naszych podopiecznych znaleźliśmy nowe domy.

Jesteśmy aktywni w niemal każdym obszarze szerokiej tematyki ochrony zwierząt w Pruszkowie i najbliższych okolicach. Prowadzimy akcje edukacyjne w placówkach oświatowych (przedszkola, szkoły podstawowe, licea), bierzemy udział w lokalnych imprezach plenerowych, organizuje akcje bezpłatnego czipowania zwierząt. 

Naszym podopiecznym staramy się zapewnić możliwie jak najlepsze warunki pobytu w ośrodku adopcyjnym, stworzyć im namiastkę domu i dobrze przygotować do adopcji. Nasi wolontariusze codziennie pracują z psami aby szybko przyzwyczaiły się do swojego "nowego człowieka".

Niektórzy z naszych podopiecznych wymagają jednak większej troski niż pozostali mieszkańcy Punktu Adopcyjnego. Specjalnie dla szczeniaków i psów wiekowych stworzyliśmy Psiedszkole (szczeniakarnia) oraz geriatrię. Niestety, w późnych godzinach wieczornych i przy bardzo niskich temperaturach użyteczność tych obiektów gwałtownie spada. Chcielibyśmy prosić Was o pomóc w zmianie tej sytuacji :)

Aby szczeniakarnia i geriatria mogły być wykorzystywane przez cały rok, konieczne jest zamontowanie wewnętrznego oświetlenia oraz ogrzewania. Łączny koszt prac (z robocizną) to 4000 zł - niestety sami nie jesteśmy w stanie pokryć tej kwoty :(

Biorąc udział w tej zbiórce, poprawiasz warunki bytowe naszych najmłodszych i najstarszych podopiecznych. Bardzo prosimy o wsparcie, oni naprawdę go potrzebują! Pomóż nam pomagać! :) 

Zapraszamy również do odwiedzenia naszej strony internetowej i profilu na FB!

WWW: www.psnrz.org.pl

FB: www.facebook.com/PSnRZ/


Aktualizacje


 • Marcel Piątkowski - awatar

  Marcel Piątkowski

  21.06.2018
  21.06.2018

  Kochani,

  Niedawno zbieraliśmy pieniądze na doposażenie Punktu Adopcyjnego w zakresie doprowadzenia oświetlenia i ogrzewania do szczeniakarni i geriatrii. Prace zostały już zakończone, zobaczcie sami jak to teraz wygląda :)

  Uporządkowane zostały też przyłącza elektryczne, w ramach ogrzewania postawiliśmy na elektryczne farelki do ogrzewania garaży - świetnie się sprawdzają w niewielkich pomieszczeniach. Zebrane środki pozwoliły także na zamontowanie dwóch dodatkowych reflektorów z czujnikiem ruchu.

  Dziękujemy za Wasze wsparcie w imieniu swoim a przede wszystkim naszych podopiecznych! :)

  Zdjęcie aktualizacji 16 606

Komentarze


 • Damian G - awatar

  Damian G

  28.03.2018
  28.03.2018

  :)

4 267 zł  z 4 000 zł (Cel)
Wpłaciło 108 osób
Marcel Piątkowski - awatar

Marcel Piątkowski

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 108

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Bartosz Barnaś - awatar
Bartosz Barnaś
16
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Katarzyna Kulka - awatar
Katarzyna Kulka
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Małgorzata - awatar
Małgorzata
50
Paweł S - awatar
Paweł S
50
Katarzyna Piotrowska - awatar
Katarzyna Piotrowska
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij