Zbiórka Doposażenie Punktu Adopcyjnego - miniaturka zdjęcia

Doposażenie Punktu Adopcyjnego

Zbiórka Doposażenie Punktu Adopcyjnego - zdjęcie główne

Doposażenie Punktu Adopcyjnego

4 267 zł z 4 000 zł (Cel)
Wpłaciło 108 osób
Wpłać teraz
 
Marcel Piątkowski - awatar

Marcel Piątkowski

Organizator zbiórki

Kochani,

Dziękujemy za odwiedzenie strony naszej zbiórki.

Jesteśmy Pruszkowskim Stowarzyszeniem na Rzecz Zwierząt, organizacją pozarządową zajmującą się pomocą bezdomnym zwierzętom (psom i kotom) na terenie powiatu pruszkowskiego.  Od 2014 we współpracy z Gminą Pruszków prowadzimy Punk Adopcyjny dla psów oraz od 2018 jego odpowiednik dla kotów, Kocią Przystań.  Tylko w 2017 roku trafiły do nas 331 psy i koty, dla 145 naszych podopiecznych znaleźliśmy nowe domy.

Jesteśmy aktywni w niemal każdym obszarze szerokiej tematyki ochrony zwierząt w Pruszkowie i najbliższych okolicach. Prowadzimy akcje edukacyjne w placówkach oświatowych (przedszkola, szkoły podstawowe, licea), bierzemy udział w lokalnych imprezach plenerowych, organizuje akcje bezpłatnego czipowania zwierząt. 

Naszym podopiecznym staramy się zapewnić możliwie jak najlepsze warunki pobytu w ośrodku adopcyjnym, stworzyć im namiastkę domu i dobrze przygotować do adopcji. Nasi wolontariusze codziennie pracują z psami aby szybko przyzwyczaiły się do swojego "nowego człowieka".

Niektórzy z naszych podopiecznych wymagają jednak większej troski niż pozostali mieszkańcy Punktu Adopcyjnego. Specjalnie dla szczeniaków i psów wiekowych stworzyliśmy Psiedszkole (szczeniakarnia) oraz geriatrię. Niestety, w późnych godzinach wieczornych i przy bardzo niskich temperaturach użyteczność tych obiektów gwałtownie spada. Chcielibyśmy prosić Was o pomóc w zmianie tej sytuacji :)

Aby szczeniakarnia i geriatria mogły być wykorzystywane przez cały rok, konieczne jest zamontowanie wewnętrznego oświetlenia oraz ogrzewania. Łączny koszt prac (z robocizną) to 4000 zł - niestety sami nie jesteśmy w stanie pokryć tej kwoty :(

Biorąc udział w tej zbiórce, poprawiasz warunki bytowe naszych najmłodszych i najstarszych podopiecznych. Bardzo prosimy o wsparcie, oni naprawdę go potrzebują! Pomóż nam pomagać! :) 

Zapraszamy również do odwiedzenia naszej strony internetowej i profilu na FB!

WWW: www.psnrz.org.pl

FB: www.facebook.com/PSnRZ/


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Marcel Piątkowski - awatar

  Marcel Piątkowski

  21.06.18
  21.06.18

  Kochani, Niedawno zbieraliśmy pieniądze na doposażenie Punktu Adopcyjnego w zakresie doprowadzenia oświetlenia i ogrzewania do szczeniakarni i geriatrii. Prace zostały już zakończone, zobaczcie sami jak to teraz wygląda :) Uporządkowane zostały też przyłącza elektryczne, w ramach ogrzewania postawiliśmy na elektryczne farelki do ogrzewania garaży - świetnie się sprawdzają w niewielkich pomieszczeniach. Zebrane środki pozwoliły także na zamontowanie dwóch dodatkowych reflektorów z czujnikiem ruchu. Dziękujemy za Wasze wsparcie w imieniu swoim a przede wszystkim naszych podopiecznych! :)

  Zdjęcie aktualizacji 16 606

Komentarze


 • Damian G - awatar

  Damian G

  28.03.18
  28.03.18

  :)

4 267 zł z 4 000 zł (Cel)
Wpłaciło 108 osób
Wpłać teraz
 
Marcel Piątkowski - awatar

Marcel Piątkowski

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 108

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Bartosz Barnaś - awatar
Bartosz Barnaś
16
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Katarzyna Kulka - awatar
Katarzyna Kulka
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Małgorzata - awatar
Małgorzata
50
Paweł S - awatar
Paweł S
50
Katarzyna Piotrowska - awatar
Katarzyna Piotrowska
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 września zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij