Zbiórka Doposażenie Punktu Adopcyjnego - zdjęcie główne

Doposażenie Punktu Adopcyjnego

4 267 zł  z 4 000 zł (Cel)
Wpłaciło 108 osób
Marcel Piątkowski - awatar

Marcel Piątkowski

Organizator zbiórki

Kochani,

Dziękujemy za odwiedzenie strony naszej zbiórki.

Jesteśmy Pruszkowskim Stowarzyszeniem na Rzecz Zwierząt, organizacją pozarządową zajmującą się pomocą bezdomnym zwierzętom (psom i kotom) na terenie powiatu pruszkowskiego.  Od 2014 we współpracy z Gminą Pruszków prowadzimy Punk Adopcyjny dla psów oraz od 2018 jego odpowiednik dla kotów, Kocią Przystań.  Tylko w 2017 roku trafiły do nas 331 psy i koty, dla 145 naszych podopiecznych znaleźliśmy nowe domy.

Jesteśmy aktywni w niemal każdym obszarze szerokiej tematyki ochrony zwierząt w Pruszkowie i najbliższych okolicach. Prowadzimy akcje edukacyjne w placówkach oświatowych (przedszkola, szkoły podstawowe, licea), bierzemy udział w lokalnych imprezach plenerowych, organizuje akcje bezpłatnego czipowania zwierząt. 

Naszym podopiecznym staramy się zapewnić możliwie jak najlepsze warunki pobytu w ośrodku adopcyjnym, stworzyć im namiastkę domu i dobrze przygotować do adopcji. Nasi wolontariusze codziennie pracują z psami aby szybko przyzwyczaiły się do swojego "nowego człowieka".

Niektórzy z naszych podopiecznych wymagają jednak większej troski niż pozostali mieszkańcy Punktu Adopcyjnego. Specjalnie dla szczeniaków i psów wiekowych stworzyliśmy Psiedszkole (szczeniakarnia) oraz geriatrię. Niestety, w późnych godzinach wieczornych i przy bardzo niskich temperaturach użyteczność tych obiektów gwałtownie spada. Chcielibyśmy prosić Was o pomóc w zmianie tej sytuacji :)

Aby szczeniakarnia i geriatria mogły być wykorzystywane przez cały rok, konieczne jest zamontowanie wewnętrznego oświetlenia oraz ogrzewania. Łączny koszt prac (z robocizną) to 4000 zł - niestety sami nie jesteśmy w stanie pokryć tej kwoty :(

Biorąc udział w tej zbiórce, poprawiasz warunki bytowe naszych najmłodszych i najstarszych podopiecznych. Bardzo prosimy o wsparcie, oni naprawdę go potrzebują! Pomóż nam pomagać! :) 

Zapraszamy również do odwiedzenia naszej strony internetowej i profilu na FB!

WWW: www.psnrz.org.pl

FB: www.facebook.com/PSnRZ/


Aktualizacje


 • Marcel Piątkowski - awatar

  Marcel Piątkowski

  21.06.2018
  21.06.2018

  Kochani,

  Niedawno zbieraliśmy pieniądze na doposażenie Punktu Adopcyjnego w zakresie doprowadzenia oświetlenia i ogrzewania do szczeniakarni i geriatrii. Prace zostały już zakończone, zobaczcie sami jak to teraz wygląda :)

  Uporządkowane zostały też przyłącza elektryczne, w ramach ogrzewania postawiliśmy na elektryczne farelki do ogrzewania garaży - świetnie się sprawdzają w niewielkich pomieszczeniach. Zebrane środki pozwoliły także na zamontowanie dwóch dodatkowych reflektorów z czujnikiem ruchu.

  Dziękujemy za Wasze wsparcie w imieniu swoim a przede wszystkim naszych podopiecznych! :)

  Zdjęcie aktualizacji 16 606

Słowa wsparcia

Twoje słowa mają moc pomagania! Wpłać darowiznę i przekaż kilka słów wsparcia 🤲


 • Damian G - awatar

  Damian G

  28.03.2018
  28.03.2018

  :)

4 267 zł  z 4 000 zł (Cel)
Wpłaciło 108 osób
Marcel Piątkowski - awatar

Marcel Piątkowski

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 108

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Bartosz Barnaś - awatar
Bartosz Barnaś
16
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Katarzyna Kulka - awatar
Katarzyna Kulka
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Małgorzata - awatar
Małgorzata
50
Paweł S - awatar
Paweł S
50
Katarzyna Piotrowska - awatar
Katarzyna Piotrowska
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij