Zbiórka Leon -być niczyim - zdjęcie główne

Leon -być niczyim

855 zł  z 600 zł (Cel)
Wpłaciło 18 osób
Mirka Szarzynska - awatar

Mirka Szarzynska

Organizator zbiórki

Kochani historię Leonka wszyscy już poznali . Leon kot niczyj kot bezdomny - kot pozbierany z ulicy i zostawiony sam sobie ;( Gdyby nie walka o niego dziewczyn z Kocie Gniezno pewnie nie byłoby już go z nami bo przecież to tylko kolejny zwierzak niczyj mało to takich .....


Miało być pięknie ale niestety poważna operacja jest nieunikniona ;( a koszty rosną nie mamy jeszcze kosztorysu operacji a wydatki już są i to niemałe ;( Badania  + Rtg to 437 zł .

Mam nadzieję że możemy liczyć na WASZĄ pomoc i zaangażowanie w pomoc Leonkowi.
Komentarze


  • Anonimowy Darczyńca - awatar

    Anonimowy Darczyńca

    11.02.2017
    11.02.2017

    Leoś trzymaj się!!!

855 zł  z 600 zł (Cel)
Wpłaciło 18 osób
Mirka Szarzynska - awatar

Mirka Szarzynska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 18

Anna Lapucha - awatar
Anna Lapucha
30
Rafal Wagner - awatar
Rafal Wagner
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Ewa Szczęśniak - awatar
Ewa Szczęśniak
50
Kamilla Kazmierczak - awatar
Kamilla Kazmierczak
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
15
Rafal Wagner - awatar
Rafal Wagner
135
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
15
Kasia K - awatar
Kasia K
80
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij