Zbiórka Czarno-biały Kocurek kastracja. - zdjęcie główne

Czarno-biały Kocurek kastracja.

208 zł  z 100 zł (Cel)
Wpłaciło 9 osób
Gosia Pietrzyk - awatar

Gosia Pietrzyk

Organizator zbiórki

Pojawił się nie wiadomo skąd. Nie wiadomo o nim nic. Wiadomo jednak, że zimy nie przeżyje w tym miejscu, w którym jest. I nie chodzi o jedzenie, bo na osiedlu mieszka mnóstwo wspaniałych ludzi, którzy widząc biedaka dokarmiają go. Chodzi o to by miał swoje miejsce, gdzie będzie bezpieczny. Miejsce takie się znalazło. Nie chcę jednak zwalać wszystkich kosztów na przyszłą właścicielkę. Dowiedziałam się, że wolsztyński urząd pomaga, ale tylko w sterylizacji kotek. A to jest kocur, i swoje klejnoty jeszcze posiada. W całości nie może trafić do przyszłego domu, bo są tam kotki, które jeszcze są zbyt małe na sterylizację. W tej sytuacji zwracam się o pomoc w sfinansowaniu kosztów jego kastracji. Koszt zabiegu to 70zł, za resztę wykonamy szczepienia, pozostałe koszty, czyli odrobaczenie i odpchlenie biorę na siebie. Cokolwiek uda się zebrać ponad tę kwotę, zostanie przeznaczone na zakup karmy dla niego. Na chwilę bieżącą staramy się zdobyć jego zaufanie na tyle by dał się złapać, na razie podchodzi i daje się głaskać, ale tylko na swoich warunkach.

Opiekę weterynaryjną będzie sprawował gabinet doktora Biskupskiego ze Starego Widzimia. Wszelkie wydatki będą dokumentowane i zamieszczane na stronie zbiórki. 

Z góry za okazane serducho bardzo dziękuję. Każdy grosz ma znaczenie.

Gosia

Aktualizacje


 • Gosia Pietrzyk - awatar

  Gosia Pietrzyk

  12.11.2017
  12.11.2017

  Poniżej ostatnia faktura za szczepienie Feliksa. Szczepienie odbyło się w piątek, 10-tego listopada. Feliks przeszedł je bez sensacji, bardzo spokojnie.
  W dniu dzisiejszym zamykam zbiórkę. Bardzo dziękuję wszystkim za pomoc, okazane serce oraz udostępnienia.
  Wydaliśmy:
  1. 140,00 Weterynarz (kastracja oraz leczenie-Zylkene, Broadline)
  2. 13,40 Zakupy do wyprawki dla kota (Szczotka do
  czesania+pochłaniacz zapachów do kuwety)
  3. 3,99 Zakupy do wyprawki (smaczki)
  4. 37,87 Zakup karmy
  5. 10,00 Karma
  6. 8,99 Żwirek
  7. 80,00 Weterynarz (szczepienie oraz leki-Zylkene)
  RAZEM: 294,25
  Ze zbiórki wpłynęło 208zł, pomniejszone o kwotę prowizji (dla pomagam.pl) w wysokości 7,5%, dysponowałam dodatkowo kwotą 50zł, od anonimowego darczyńcy, przekazaną osobiście.
  Faktury do wglądu dla chętnych

  Zdjęcie aktualizacji 9 364

Komentarze


 • Malgorzata Mazurek - awatar

  Malgorzata Mazurek

  13.10.2017
  13.10.2017

  Powodzenia kotku.

  • Gosia Pietrzyk - awatar

   Gosia Pietrzyk - Organizator zbiórki

   15.10.2017
   15.10.2017

   Dziękujemy Gosiu :*

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  10.10.2017
  10.10.2017

  Sylwia

  • Gosia Pietrzyk - awatar

   Gosia Pietrzyk - Organizator zbiórki

   11.10.2017
   11.10.2017

   Dziękuję 😚

208 zł  z 100 zł (Cel)
Wpłaciło 9 osób
Gosia Pietrzyk - awatar

Gosia Pietrzyk

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 9

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Malgorzata Mazurek - awatar
Malgorzata Mazurek
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
7
Natalia Cyzman - awatar
Natalia Cyzman
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Pomocnica Mikołaja 👩🏼 - awatar
Pomocnica Mikołaja 👩🏼
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Animals
Logo Fundacji Pomagam.pl

Wspieraj inicjatywy bliskie Twojemu sercu. Wystarczy, że wpiszesz nasz numer KRS przy rozliczaniu podatku dochodowego PIT, by nieść pomoc tam, gdzie jest ona najbardziej potrzebna razem z nami.

Dzięki Tobie możemy zmieniać świat na lepsze. Dziękujemy ❤️

KRS 0000353888

Sprawdź, jak przekazać 1,5% podatku

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij