Zbiórka Czarno-biały Kocurek kastracja. - zdjęcie główne

Czarno-biały Kocurek kastracja.

208 zł  z 100 zł (Cel)
Wpłaciło 9 osób
Gosia Pietrzyk - awatar

Gosia Pietrzyk

Organizator zbiórki

Pojawił się nie wiadomo skąd. Nie wiadomo o nim nic. Wiadomo jednak, że zimy nie przeżyje w tym miejscu, w którym jest. I nie chodzi o jedzenie, bo na osiedlu mieszka mnóstwo wspaniałych ludzi, którzy widząc biedaka dokarmiają go. Chodzi o to by miał swoje miejsce, gdzie będzie bezpieczny. Miejsce takie się znalazło. Nie chcę jednak zwalać wszystkich kosztów na przyszłą właścicielkę. Dowiedziałam się, że wolsztyński urząd pomaga, ale tylko w sterylizacji kotek. A to jest kocur, i swoje klejnoty jeszcze posiada. W całości nie może trafić do przyszłego domu, bo są tam kotki, które jeszcze są zbyt małe na sterylizację. W tej sytuacji zwracam się o pomoc w sfinansowaniu kosztów jego kastracji. Koszt zabiegu to 70zł, za resztę wykonamy szczepienia, pozostałe koszty, czyli odrobaczenie i odpchlenie biorę na siebie. Cokolwiek uda się zebrać ponad tę kwotę, zostanie przeznaczone na zakup karmy dla niego. Na chwilę bieżącą staramy się zdobyć jego zaufanie na tyle by dał się złapać, na razie podchodzi i daje się głaskać, ale tylko na swoich warunkach.

Opiekę weterynaryjną będzie sprawował gabinet doktora Biskupskiego ze Starego Widzimia. Wszelkie wydatki będą dokumentowane i zamieszczane na stronie zbiórki. 

Z góry za okazane serducho bardzo dziękuję. Każdy grosz ma znaczenie.

Gosia

Aktualizacje


 • Gosia Pietrzyk - awatar

  Gosia Pietrzyk

  12.11.2017
  12.11.2017

  Poniżej ostatnia faktura za szczepienie Feliksa. Szczepienie odbyło się w piątek, 10-tego listopada. Feliks przeszedł je bez sensacji, bardzo spokojnie.
  W dniu dzisiejszym zamykam zbiórkę. Bardzo dziękuję wszystkim za pomoc, okazane serce oraz udostępnienia.
  Wydaliśmy:
  1. 140,00 Weterynarz (kastracja oraz leczenie-Zylkene, Broadline)
  2. 13,40 Zakupy do wyprawki dla kota (Szczotka do
  czesania+pochłaniacz zapachów do kuwety)
  3. 3,99 Zakupy do wyprawki (smaczki)
  4. 37,87 Zakup karmy
  5. 10,00 Karma
  6. 8,99 Żwirek
  7. 80,00 Weterynarz (szczepienie oraz leki-Zylkene)
  RAZEM: 294,25
  Ze zbiórki wpłynęło 208zł, pomniejszone o kwotę prowizji (dla pomagam.pl) w wysokości 7,5%, dysponowałam dodatkowo kwotą 50zł, od anonimowego darczyńcy, przekazaną osobiście.
  Faktury do wglądu dla chętnych

  Zdjęcie aktualizacji 9 364

Komentarze


 • Malgorzata Mazurek - awatar

  Malgorzata Mazurek

  13.10.2017
  13.10.2017

  Powodzenia kotku.

  • Gosia Pietrzyk - awatar

   Gosia Pietrzyk - Organizator zbiórki

   15.10.2017
   15.10.2017

   Dziękujemy Gosiu :*

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  10.10.2017
  10.10.2017

  Sylwia

  • Gosia Pietrzyk - awatar

   Gosia Pietrzyk - Organizator zbiórki

   11.10.2017
   11.10.2017

   Dziękuję 😚

208 zł  z 100 zł (Cel)
Wpłaciło 9 osób
Gosia Pietrzyk - awatar

Gosia Pietrzyk

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 9

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Malgorzata Mazurek - awatar
Malgorzata Mazurek
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
7
Natalia Cyzman - awatar
Natalia Cyzman
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Pomocnica Mikołaja 👩🏼 - awatar
Pomocnica Mikołaja 👩🏼
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij