Zbiórka Pobyt i szkolenie Kubusia - miniaturka zdjęcia

Pobyt i szkolenie Kubusia

Zbiórka Pobyt i szkolenie Kubusia - zdjęcie główne

Pobyt i szkolenie Kubusia

731 zł z 1 000 zł (Cel)
Wpłaciło 13 osób
Wpłać teraz
 
Aleksandra Bartkowska - awatar

Aleksandra Bartkowska

Organizator zbiórki

Kubuś to roczny piesek, odebrany interwencjnie od właściciela, który raz go kochał, a raz się na nim wyzywal. Z racji tego, że jako Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami nie mamy środków i warunków na przechowanie Kubusia do czasu aż znajdzie się dla niego domek musimy opłacić mu hotelik. Trafił do wspaniałego miejsca  gdzie dosyć, że ma dach nad głową to jeszcze profesjonalna edukację, potrafi utrzymywać czystość, zachowywać się wśród ludzi i innych psów. 

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


  • Aleksandra Bartkowska - awatar

    Aleksandra Bartkowska

    14.08.19
    14.08.19

    Dziękujemy za tak duże zainteresowanie Kubusiem i wsparcie. Póki co cześć pieniędzy wykorzystaliśmy też na kastracje Kuby. Pomoże mu to w znalezieniu domku. Dzięki temu zapobiegamy też dalszemu rozmnażaniu się psów. O konkretnej wydanej kwocie będziemy informować bo odebraniu faktury. Dziękujemy!

731 zł z 1 000 zł (Cel)
Wpłaciło 13 osób
Wpłać teraz
 
Aleksandra Bartkowska - awatar

Aleksandra Bartkowska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 13

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Elżbieta - awatar
Elżbieta
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Dariusz Borkowski - awatar
Dariusz Borkowski
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Briers - awatar
Briers
100
Dariusz Borkowski - awatar
Dariusz Borkowski
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Agata Borkowska - awatar
Agata Borkowska
100
Teresa - awatar
Teresa
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 września zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij