Zbiórka Szczeniakowe zastrzyki - zdjęcie główne

Szczeniakowe zastrzyki

620 zł  z 600 zł (Cel)
Wpłaciło 15 osób
Pat Pat - awatar

Pat Pat

Organizator zbiórki

Zbiórka została stworzona w celu opłacenia faktur weterynaryjnych za opiekę medyczną nad naszymi maluchami. 

Zaopiekowaliśmy się 6 maluchami.  3 z nich są już w nowych domach, 3 nadal czekają na swoich opiekunów. 

Opieka nad szczeniakiem to nie tylko przytulanie, całowanie i robienie uroczych zdjęć. To też ciężka całodobowa praca. Pomagają nam w niej nasi weterynarze. Nie są przypadkowi i z łapanki. To ludzie, którzy kochają zwierzęta tak jak i my. Część swoich usług świadczą nam za darmo a część po sporym rabacie.  Niestety brakuje nam funduszy nawet na opłacenie tej części. Chcielibyśmy prosić Was o pomoc. Każda złotówka jest dla nas bardzo ważna. 

Skarpetka, Słonik, Kędziorek i Czarna, to psiaki, które są z nami od 5 dnia ich życia. Dziewczyny wkraczają powoli w wiek nastoletni - 3 miesiące. Jesteśmy po 2 szczepieniach, odrobaczeniach, czipowaniu oraz zastrzykach i tabletkach witaminowych, ponieważ odporność kuleje;/ 

Koszt:

 Milka i Milek to 4 maleństwa odebrane patologicznej rodzinie. Maluchy były podgłodzone i z 1,2kg zrobiło się po 3.3hg i to w ekspresowym tempie :) Większość kosztów pokryły zaprzyjaźnione psie świry. Dziękujemy ! Nam została płatność za czipy. Są one bardzo ważnym elementem działalności. Czip pozwala zaginionemu psiakowi na powrót do domu i jest swojego rodzaju dowodem tożsamości. 

Koszt : 

Jako Fundacja jesteśmy w ciężkiej sytuacji finansowej, a nie chcemy przestać pomagać. 

Jeśli chcesz i możesz zawalczyć z nami o psie życia, to będziemy szalenie wdzięczni !!!

Nie będziemy płakać i lamentować. Jesteśmy profesjonalistami i tak też staramy się traktować każde powierzone nam zadanie pod którym zawsze kryją się 4 łapy :) 

Jeśli chcesz zerknąć co robimy, zapraszamy na naszego fp :) 

https://www.facebook.com/Glos.Psa/

Kędziorek, Skarpetka i Czarna nada szukają domków, więc jeśli zakochasz się w którejś z naszych dziewczyn, pisz śmiało! 

Skarpetka

Kędziorek

Czarna

Jednocześnie przypominamy, że WSZYSTKIE DZIAŁANIA FUNDACJI SĄ W FORMIE WOLONTARIATU I NIKT Z NAS NIE POBIERA WYNAGRODZENIA. Robimy to z zajawki i miłości do zwierząt. Każda złotówka trafia w 100% do psiaków :)

Komentarze


  • z podziękowaniami - awatar

    z podziękowaniami

    08.01.2018
    08.01.2018

    powodzenia!

620 zł  z 600 zł (Cel)
Wpłaciło 15 osób
Pat Pat - awatar

Pat Pat

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 15

Ka.D - awatar
Ka.D
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Łukasz Jura - awatar
Łukasz Jura
50
Asia Modrzejewska - awatar
Asia Modrzejewska
50
Basia - awatar
Basia
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Renate R. - awatar
Renate R.
100

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij