Zbiórka Szczeniakowe zastrzyki - zdjęcie główne

Szczeniakowe zastrzyki

620 zł  z 600 zł (Cel)
Wpłaciło 15 osób
Pat Pat - awatar

Pat Pat

Organizator zbiórki

Zbiórka została stworzona w celu opłacenia faktur weterynaryjnych za opiekę medyczną nad naszymi maluchami. 

Zaopiekowaliśmy się 6 maluchami.  3 z nich są już w nowych domach, 3 nadal czekają na swoich opiekunów. 

Opieka nad szczeniakiem to nie tylko przytulanie, całowanie i robienie uroczych zdjęć. To też ciężka całodobowa praca. Pomagają nam w niej nasi weterynarze. Nie są przypadkowi i z łapanki. To ludzie, którzy kochają zwierzęta tak jak i my. Część swoich usług świadczą nam za darmo a część po sporym rabacie.  Niestety brakuje nam funduszy nawet na opłacenie tej części. Chcielibyśmy prosić Was o pomoc. Każda złotówka jest dla nas bardzo ważna. 

Skarpetka, Słonik, Kędziorek i Czarna, to psiaki, które są z nami od 5 dnia ich życia. Dziewczyny wkraczają powoli w wiek nastoletni - 3 miesiące. Jesteśmy po 2 szczepieniach, odrobaczeniach, czipowaniu oraz zastrzykach i tabletkach witaminowych, ponieważ odporność kuleje;/ 

Koszt:

 Milka i Milek to 4 maleństwa odebrane patologicznej rodzinie. Maluchy były podgłodzone i z 1,2kg zrobiło się po 3.3hg i to w ekspresowym tempie :) Większość kosztów pokryły zaprzyjaźnione psie świry. Dziękujemy ! Nam została płatność za czipy. Są one bardzo ważnym elementem działalności. Czip pozwala zaginionemu psiakowi na powrót do domu i jest swojego rodzaju dowodem tożsamości. 

Koszt : 

Jako Fundacja jesteśmy w ciężkiej sytuacji finansowej, a nie chcemy przestać pomagać. 

Jeśli chcesz i możesz zawalczyć z nami o psie życia, to będziemy szalenie wdzięczni !!!

Nie będziemy płakać i lamentować. Jesteśmy profesjonalistami i tak też staramy się traktować każde powierzone nam zadanie pod którym zawsze kryją się 4 łapy :) 

Jeśli chcesz zerknąć co robimy, zapraszamy na naszego fp :) 

https://www.facebook.com/Glos.Psa/

Kędziorek, Skarpetka i Czarna nada szukają domków, więc jeśli zakochasz się w którejś z naszych dziewczyn, pisz śmiało! 

Skarpetka

Kędziorek

Czarna

Jednocześnie przypominamy, że WSZYSTKIE DZIAŁANIA FUNDACJI SĄ W FORMIE WOLONTARIATU I NIKT Z NAS NIE POBIERA WYNAGRODZENIA. Robimy to z zajawki i miłości do zwierząt. Każda złotówka trafia w 100% do psiaków :)

Komentarze


  • z podziękowaniami - awatar

    z podziękowaniami

    08.01.2018
    08.01.2018

    powodzenia!

620 zł  z 600 zł (Cel)
Wpłaciło 15 osób
Pat Pat - awatar

Pat Pat

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 15

Ka.D - awatar
Ka.D
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Łukasz Jura - awatar
Łukasz Jura
50
Asia Modrzejewska - awatar
Asia Modrzejewska
50
Basia - awatar
Basia
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Renate R. - awatar
Renate R.
100

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Animals
Logo Fundacji Pomagam.pl

Wspieraj inicjatywy bliskie Twojemu sercu. Wystarczy, że wpiszesz nasz numer KRS przy rozliczaniu podatku dochodowego PIT, by nieść pomoc tam, gdzie jest ona najbardziej potrzebna razem z nami.

Dzięki Tobie możemy zmieniać świat na lepsze. Dziękujemy ❤️

KRS 0000353888

Sprawdź, jak przekazać 1,5% podatku

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij