Zbiórka Szczeniakowe zastrzyki - zdjęcie główne

Szczeniakowe zastrzyki

620 zł z 600 zł (Cel)
Wpłaciło 15 osób
Pat Pat - awatar

Pat Pat

Organizator zbiórki

Zbiórka została stworzona w celu opłacenia faktur weterynaryjnych za opiekę medyczną nad naszymi maluchami. 

Zaopiekowaliśmy się 6 maluchami.  3 z nich są już w nowych domach, 3 nadal czekają na swoich opiekunów. 

Opieka nad szczeniakiem to nie tylko przytulanie, całowanie i robienie uroczych zdjęć. To też ciężka całodobowa praca. Pomagają nam w niej nasi weterynarze. Nie są przypadkowi i z łapanki. To ludzie, którzy kochają zwierzęta tak jak i my. Część swoich usług świadczą nam za darmo a część po sporym rabacie.  Niestety brakuje nam funduszy nawet na opłacenie tej części. Chcielibyśmy prosić Was o pomoc. Każda złotówka jest dla nas bardzo ważna. 

Skarpetka, Słonik, Kędziorek i Czarna, to psiaki, które są z nami od 5 dnia ich życia. Dziewczyny wkraczają powoli w wiek nastoletni - 3 miesiące. Jesteśmy po 2 szczepieniach, odrobaczeniach, czipowaniu oraz zastrzykach i tabletkach witaminowych, ponieważ odporność kuleje;/ 

Koszt:

 Milka i Milek to 4 maleństwa odebrane patologicznej rodzinie. Maluchy były podgłodzone i z 1,2kg zrobiło się po 3.3hg i to w ekspresowym tempie :) Większość kosztów pokryły zaprzyjaźnione psie świry. Dziękujemy ! Nam została płatność za czipy. Są one bardzo ważnym elementem działalności. Czip pozwala zaginionemu psiakowi na powrót do domu i jest swojego rodzaju dowodem tożsamości. 

Koszt : 

Jako Fundacja jesteśmy w ciężkiej sytuacji finansowej, a nie chcemy przestać pomagać. 

Jeśli chcesz i możesz zawalczyć z nami o psie życia, to będziemy szalenie wdzięczni !!!

Nie będziemy płakać i lamentować. Jesteśmy profesjonalistami i tak też staramy się traktować każde powierzone nam zadanie pod którym zawsze kryją się 4 łapy :) 

Jeśli chcesz zerknąć co robimy, zapraszamy na naszego fp :) 

https://www.facebook.com/Glos.Psa/

Kędziorek, Skarpetka i Czarna nada szukają domków, więc jeśli zakochasz się w którejś z naszych dziewczyn, pisz śmiało! 

Skarpetka

Kędziorek

Czarna

Jednocześnie przypominamy, że WSZYSTKIE DZIAŁANIA FUNDACJI SĄ W FORMIE WOLONTARIATU I NIKT Z NAS NIE POBIERA WYNAGRODZENIA. Robimy to z zajawki i miłości do zwierząt. Każda złotówka trafia w 100% do psiaków :)

Komentarze


  • z podziękowaniami - awatar

    z podziękowaniami

    08.01.18
    08.01.18

    powodzenia!

620 zł z 600 zł (Cel)
Wpłaciło 15 osób
Pat Pat - awatar

Pat Pat

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 15

Ka.D - awatar
Ka.D
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Łukasz Jura - awatar
Łukasz Jura
50
Asia Modrzejewska - awatar
Asia Modrzejewska
50
Basia - awatar
Basia
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Renate R. - awatar
Renate R.
100

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 września zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij