Zbiórka Luna bardzo chce chodzić! - zdjęcie główne

Luna bardzo chce chodzić!

1 027 zł  z 1 000 zł (Cel)
Wpłaciło 29 osób

Zbieramy na wózek dla sparaliżowanej Luny, suni owczarka niemieckiego! Luna ma 7 miesięcy i całe życie przed sobą. Niestety już wie, co to ból, cierpienie i obojętność. Sunia została interwencyjnie odebrana przez inspektorów OTOZ Animals Inspektorat Warszawa od właścicielki, która nie udzieliła Lunie należytej pomocy po wypadku samochodowym. Luna cudem przeżyła, ale ma niedowład tylnych łapek, szanse na chodzenie o własnych siłach są zerowe. Każdego dnia walczymy o jej powrót do zdrowia i intensywną rehabilitację. Teraz najbardziej potrzebny jest wózek, który pozwoli Lunie na wychodzenie na spacery i dojazdy na rehabilitację. Zbieramy na wózek i liczy się każdy grosz! Wszelkie pieniądze powyżej kosztu wózka zostaną wydane na rehabilitację Luny, podkłady, pieluszki i inne materiały niezbędne w jej stanie. Bardzo prosimy w imieniu Luny, pomóżcie! Dziękujemy za każdą wpłatę!

Aktualizacje


 • OTOZ Animals Inspektorat Warszawa - awatar

  OTOZ Animals Inspektorat Warszawa

  14.06.2018
  14.06.2018

  Zbiórka na wózek dla Luny została zakończona, a cel w 100% zrealizowany. Dzięki Wam Luna może znowu chodzić na spacery i cieszyć się każdym dniem. Wózek oraz ortezy dla obu tylnych łapek zostały zamówione w firmie Admirał z Łodzi. W imieniu Luny bardzo dziękujemy i przedstawiamy rozliczenie zbiórki. Zebrana kwota: 1027,00zł. Koszt wózka 640,00zł, koszt ortez 292,00zł. Wydano łącznie 932,00 zł. Zostało 95,00 zł, pieniążki te zostały przekazane na dalszą rehabilitację Luny.

  Zdjęcie aktualizacji 16 337

Komentarze


 • Kasia - awatar

  Kasia

  02.05.2018
  02.05.2018

  Duzo zdrówka dla Lunki ;-)) Trzymam kciuki...

 • Bozena - awatar

  Bozena

  01.05.2018
  01.05.2018

  Dużo zdrowia dla Luny.

1 027 zł  z 1 000 zł (Cel)
Wpłaciło 29 osób

Wpłaty: 29

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Violetta Laskowska - awatar
Violetta Laskowska
100
Józia - awatar
Józia
50
Agnieszka - awatar
Agnieszka
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Natalia - awatar
Natalia
3
Kasia - awatar
Kasia
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Marta - awatar
Marta
15

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij