Zbiórka Dla maleńkiej Yumi na start - zdjęcie główne

Dla maleńkiej Yumi na start

1 000 zł  z 1 000 zł (Cel)
Wpłaciły 24 osoby

Yumi to maleńka, 6-tygodniowa koteczka, która dostała szansę na życie. Yumi została znaleziona w Ceradzu Kościelnym - przybłąkała się na ogródek Dobrej Duszy. Kicia miała bezwładną łapkę, zaklejone oczko, wyglądała na zabiedzoną i zdezorientowaną. Dobra Dusza zabezpieczyła kotkę czym prędzej, udała się na wizytę do weterynarza i skontaktowała się z Fundacją szukając pomocy dla kici. Nie mogliśmy odmówić. Już następnego dnia rano nasz wolontariusz ruszył po Yumi, by niezwłocznie została skonsultowana z lekarzem ortopedą, a także ogólnie przebadana, czy przypadkiem chore oczko to nie początek kociego kataru. Yumi jest aktywna, żywotna, ma apetyt. Niestety kicha i ma katar. Prawa kończyna piersiowa ma porażenie nerwu promieniowego. Póki co zaleca się czasową obserwację, celem ewentualnej regeneracji nerwu. Maleńka jest poddawana codziennie zabiegom w technologii INDIBA, które naturalnie stymulują procesy regeneracyjne organizmu, pozwalając na głębokie leczenie tkanek bez inwazyjności i bólu dla zwierzęcia. Terapia pozwala osiągnąć efekt biostymulacji i waskularyzacji, co przyśpiesza regenerację tkanek. Kciuki za łapkę Yumi potrzebne!

Yumi jest totalnie oswojona i proludzka... Co takie maleństwo robiło same w takim stanie w obcym miejscu? Możemy już tylko snuć domysły...

Zaopiekujemy się tą kruszynką jak najlepiej umiemy. Malutka zbiera na profilaktykę zdrowotną – przed nią odrobaczanie, szczepienia, badania krwi, testy FIV/FELV, a także hospitalizację wraz z codzienną terapią INDIBA. 

Aktualizacje


 • Fundacja dla Zwierząt "Koci Pazur" - awatar

  Fundacja dla Zwierząt "Koci Pazur"

  10.07.2023
  10.07.2023

  Niestety progres w rehabilitacji po dwóch tygodniach magnetoterapii i intensywnych ćwiczeń jest znikomy. Fizjoterapeutka zaleca dodatkowo wprowadzenie laseroterapii 3 razy w tygodniu, iniekcji witaminy B12 i nivalinu. Nadzieja więc jest i dalej walczymy!

  Rozpoczęliśmy właśnie laseroterapię, już jeden zabieg za nami, 9 przed nami. Do tego zastrzyki z B12 dwa razy w tygodniu, a także z Nivalinu. Nasza wolontariuszka opiekująca się Yumi ma ręce pełne roboty i serce pełne nadziei, że jednak uda się pomóc naszej słodkiej Yumi.

  Prosimy o wsparcie w finansowaniu zabiegów dla Yumi!

  Zdjęcie aktualizacji 124 494

1 000 zł  z 1 000 zł (Cel)
Wpłaciły 24 osoby

Wpłaty: 24

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
60
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Natalia Stępniak - awatar
Natalia Stępniak
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
60
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Ines - awatar
Ines
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
25

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij