Zbiórka koty pilnie potrzebują pomocy! - zdjęcie główne

koty pilnie potrzebują pomocy!

661 zł z 700 zł (Cel)
Wpłaciło 29 osób
Ola Czapka - awatar

Ola Czapka

Organizator zbiórki

BARDZO PROSZĘ O POMOC !

zbieramy pieniądze na sterylizacje kotów 80 letniej pani, która nie jest w stanie poradzić sobie z tym finansowo, ma niską emeryture, nie ma rodziny która mogłaby jej pomóc.

pani mieszka w okolicach Krzeszowa, woj. podkarpackie

pani ma obecnie 10 kocic i 3 kocury. informowanie gminy o problemie nie przyniosło skutku, stwierdzili że jeżeli koty mają właścicielkę to nie sfinansuja sterylizacji.

pani kocha zwierzeta, opiekuje sie nimi jak może ale niestety ją to przerosło.

dzięki dobremu sercu pana Kuby udało nam sie juz wysterylizowac 4 kocice.

wiec pozostało jeszcze 6.

trzeba działać szybko bo kocice mogą być w ciąży.. bo te które zostaly wysterylizowane byly...

jeżeli im nie pomożemy już niedlugo nie bedzie pani miala pod opieką 13 kotow a duzo, duzo wiecej....

proszę pomóżcie!!!!

BARDZO DZIĘKUJĘ PAŃSTWU ZA POMOC. 6 KOCIC ZOSTAŁO WYSTERYLIZOWANYCH. 4 BYŁY W CIĄŻY.

Dzięki panstwa wplatom udalo się uratować wiele kocich żyć


661 zł z 700 zł (Cel)
Wpłaciło 29 osób
Ola Czapka - awatar

Ola Czapka

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 29

Janina Białobrzeska - awatar
Janina Białobrzeska
20
Agnieszka - awatar
Agnieszka
10
Ewaw - awatar
Ewaw
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Malek - awatar
Malek
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij