Zbiórka Sterylizacja suni - zdjęcie główne

Sterylizacja suni

485 zł z 380 zł (Cel)
Wpłaciło 15 osób

Ogłaszamy zbiórkę na pokrycie kosztów sterylizacji suni z podsłupskiej wsi. 

Przemarznięta do granic wytrzymałości sunia stała patrząc bezradnie w przestrzeń, trząs całym swym wątłym ciałkiem i próbując jeszcze machać ogonkiem na nasz widok.
Ludzie !!!!
Mróz zabija !!!!
Co z tego, że jest dość solidna buda, co z tego, że i w budzie jest kołdra skoro zimno przeszywa na wskroś a sierść tego psiaka skazuje go na z góry przegraną walkę o ŻYCIE ☹️
Na szczęście udało nam się zabrać sunię do domu.
Do czasu aż temperatura na zewnątrz nie wzrośnie do dodatnich cyfr , pies będzie mieszkał wraz z Opiekunem w domu .
Nie wiemy też kiedy ostatnio jadła , ponieważ my zastaliśmy jedynie śnieg w garnku 😢
Nakarmiliśmy a Opiekun otrzymał od nas zapas mokrej karmy na kilka dni.
Będziemy sprawdzać , czy swych zobowiązań dotrzymał Właściciel .
Narazie jednak odetchnęliśmy z ulgą, że tej nocy nie zamarznie .
Sunia nie jest również wysterylizowana 😞
Koszta są poza zasięgiem finansowym, tak samo Opiekuna jak i naszym 😒
Może jednak ktoś by cieplej pomyślał o tej przemiziastej dziewczynce i opłaciłby jej zabieg ?
W tym miejscu na pewno nie powinny rodzic się szczenięta już nigdy 😩

485 zł z 380 zł (Cel)
Wpłaciło 15 osób

Wpłaty: 15

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Izabela Kalita - awatar
Izabela Kalita
15
Ania - awatar
Ania
100
Eeee - awatar
Eeee
20
Edyta Domagała - awatar
Edyta Domagała
50
OlaK - awatar
OlaK
20
Karolina - awatar
Karolina
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 września zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij