Zbiórka Leczenie nowotworu rozsianego - miniaturka zdjęcia

Leczenie nowotworu rozsianego

Zbiórka Leczenie nowotworu rozsianego - zdjęcie główne

Leczenie nowotworu rozsianego

84 681 zł z 250 000 zł (Cel)
Wpłaciło 1 428 osób
Wpłać teraz
 
Emil Lewandowski - awatar

Emil Lewandowski

Organizator zbiórki

Aktualizacja: zmiana kosztów z 120 000 na 250 000 jest z powodu zmiany miejsca leczenia ze względu na stadium nowotworu, oprócz hipertermii i immunoterapii musi dojść chemioterapia połączona z lekarstwami takimi jak DL-Metadon i GcMaff. Poniżej załączę kosztorys do wglądu. 

Hej, jestem Emil i mam 26lat, pochodzę z Solca Kujawskiego. Od miesiąca moje życie nie wygląda jak życie moich rówieśników, chociaż bardzo chciałabym żeby tak było. Diagnoza, którą usłyszałem w jeden chwili zwaliła mnie z nóg. Jestem silnym chłopakiem i wierzę że mogę pokonać wroga, który we mnie siedzi. Potrzebuję tylko Waszej pomocy 🙏🏼 polscy lekarze oferują mi chemioterapię, która spowolni proces rozwoju nowotworu ale niestety go nie wyleczy ze względu na jego stadium.  Szansą dla mnie jest klinika w Niemczech, która zaoferowała mi pomoc i dała mi nadzieje dzieki której zobaczę jak dorasta moja córka Zuzanna, jest ona bardzo radosna dziewczynką, bardzo dobrze rozwijająca się, patrzenie na nią każdego dnia jest jak cud.Leczenie polega na immunoterapii i hipertermoterpii jest niestety bardzo drogie w związku z czym proszę Was o pomoc- każda złotówka się liczy 🙏🏼🙏🏼🙏🏼


Gdy masz 26 lat dopiero zaczynasz marzyć,

I tak naprawdę nie wiesz co może się  u ciebie wydarzyć,

W tym właśnie wieku nasz dobry kolega,

O pomoc do Was, Kochani, się ubiega.

U jego boku pojawił się cud największy,

Bycie ojcem wcale go nie męczy,

Życie mu jednak inny scenariusz napisało,

Gdy u niego nowotwór zdiagnozowano.

Od pięciu miesięcy z córeczka dopiero są ze sobą,

I pozwólmy im nadal podążać tą drogą,

By dalej dorastać mogła przy tacie,

Pomóżcie, chociażby złotówką, jeśli macieWybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Sławek z Leroy - awatar

  Sławek z Leroy

  08.07.20
  08.07.20

  Pomagamy jak możemy.

 • TeamDarkEntry - Turniej CS:GO - awatar

  TeamDarkEntry - Turniej CS:GO

  29.06.20
  29.06.20

  Trzymaj się!

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  26.06.20
  26.06.20

  Emilu, nie poddawaj się! Wiesz, mam kuzyna, który wyleczył nowotwór wyłącznie naturalnymi metodami (zioła, dieta, medytacje, pobudzanie odporności organizmu itp.). Myślę, że nie tyle chodzi o wybraną metodę, co o wiarę i determinację, a wtedy wszystko jest możliwe. Nie wiem, czy jesteś wierzący, ale ja naprawdę głęboko wierzę, że Ktoś nad nami czuwa :) Jedź do tych Niemiec i wróć zdrowy :) Powodzenia!

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  25.06.20
  25.06.20

  Emil, pojedz na modlitwe o uzdrowienie do Mocnych w Duchu i Jezuitow w Lodzi albo do Wspolnoty Milosc i Milosierdzie Jezusa ojca Galusa w Czatachowie. Pan czyni niezwykle cuda przez ich posluge. Profesor Neurologii z Mayo Clinic w USA

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  23.06.20
  23.06.20

  Emil zdrowiej!!! Nie przejmuj się tym cholernym rakiem po prostu żyj i jedź do tych Niemiec!!! Pozdrowienia z Warszawy i całej serwerowni cs-placzabaw!!!

84 681 zł z 250 000 zł (Cel)
Wpłaciło 1 428 osób
Wpłać teraz
 
Emil Lewandowski - awatar

Emil Lewandowski

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 1 428

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Maria - awatar
Maria
20
Janek Kowalski - awatar
Janek Kowalski
10
Agnieszka Skorek - awatar
Agnieszka Skorek
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
25
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Jezienicka - awatar
Jezienicka
100
TESAPE Artur Thamm - awatar
TESAPE Artur Thamm
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 lipca zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij